www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020    !!! zrušené !!!

zrušenéBratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D. LUŽNÁ CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:25.04.2020 Termín do:27.04.2020
Kontakt:Peter Kratochvila
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0948131311,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 04. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-24.04.2020 10:00Nobelovo nám. 6
staršie žiačky4824-24.04.2020 10:00Nobelovo nám. 6

Poznámky:

STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Arva Sebastian01.03. 20202006S-chTK PROFI Senec 89
2Benian Oskar25.02. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
3Čech Alex25.02. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 116
4Danko Peter26.02. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 129
5Deen Mojmír26.02. 20202007S-chTK Jednotka Bratislava 131
6Fašung Tomáš28.02. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 202
7Grendel Adam28.02. 20202007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
8Guzmický Dominik09.03. 20202007S-chAŠK Skalica 51
9Halás Vladimír27.02. 20202009M-chAŠK Skalica  
10Hanusek Filip04.03. 20202007S-chTK Slovan Bratislava  
11Hron Alex Maximilián01.03. 20202007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
12Jeník Šimon28.02. 20202007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
13Jonáš Teo29.02. 20202007S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob  
14Kostoláni Alex04.03. 20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
15Krahulec Martin11.03. 20202008M-chTK Senica 75
16Kurčík Adam01.03. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
17Linhart Martin17.03. 20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
18Massalkhi Adam02.03. 20202008M-chTK Kúpele Piešťany  
19Minarič David27.02. 20202006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
20Nagy Damian02.03. 20202007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
21Németh Martin25.02. 20202006S-chTK VIP Bratislava 71
22Sarouphim Jean Pierre07.03. 20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
23Slašťan Tomáš01.03. 20202008M-chFresh club Zvolen 179
24Srpoň Martin02.03. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
25Strašil Tomáš02.03. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
26Sýkora Samuel25.02. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
27Tankovič Tomáš26.02. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
28Urbánoš Filip27.03. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
29Valko Samuel25.02. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
30Vozár Samuel25.02. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 230
31Vrba Miloslav25.02. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
32Žubor Samuel09.03. 20202007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Jaroščák Maximilián31.03. 2020 10:282006S-chTK Slovan Bratislava 37


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk