' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D. LUŽNÁ CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovský Michal (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:30.11.2019 Termín do:02.12.2019
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 11. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-29.11.2019 10:00Nobelovo nám. 6

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Michal Hrušovský

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Peter Danko 
   30.11.2019 08:00
2. Filip Urban 
 
3. Lukáš Jasenák 
   30.11.2019 08:00
4. Jakub Fleischmann 
 
5. Viktor Hlóska 
   30.11.2019 08:00
6. Gabriel Gyén 
 
7. Tomáš Tóth 
   30.11.2019 09:00
8. (5-8)Richard Herman 
 
9. (3-4)Filip Konderla 
   30.11.2019 09:00
10. Šimon Kosáč 
 
11. Martin Žembery 
   30.11.2019 10:00
12. Boris Valuh 
 
13. Tibor Varinský 
   30.11.2019 10:00
14. Nicolas Jendrejský 
 
15. Martin Frič 
   30.11.2019 11:00
16. (5-8)Richard Pleško 
 
17. (5-8)Tomáš Slašťan 
   30.11.2019 11:00
18. Jakub Kmeť 
 
19. Timur Horváth 
   30.11.2019 11:00
20. Martin Verbovský 
 
21. Samuel Alexander Krajčír 
   30.11.2019 12:30
22. Sebastián Faga 
 
23. Dominik Gibala 
   30.11.2019 12:30
24. (3-4)Ivan Luhový 
 
25. (5-8)Dávid Pajtáš 
   30.11.2019 12:30
26. Martin Bobošík 
 
27. Lukáš Matušík 
   30.11.2019 13:30
28. Michal Tóth 
 
29. Adam Andel 
   30.11.2019 13:30
30. Samuel Sýkora 
 
31. Michal Lipovský 
   30.11.2019 13:30
32. (2)Samuel Valko 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Danko P.  Valko S. 
   30.11.2019
2. Valuh B.  Gibala D. 
 
3. Kmeť J.  Sýkora S. 
   30.11.2019
4. Bobošík M.  Frič M. 
 
5. Konderla F.  Urban F. 
   30.11.2019
6. Jasenák L.  Lipovský M. 
 
7. Krajčír S.  Faga S. 
   30.11.2019
8. (2)Herman R.  Luhový I. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
2 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
3 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
4 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov 26
5 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
6USPPajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta 34
7USPPleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
8 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
9 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
10USPUrban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
11 Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
12 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
13 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
14 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
15 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
16 Varinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
17 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
18 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
19 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
20 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
22USPGibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
23USPFaga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
24 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
25 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
26 Kosáč Šimon31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
27 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
28 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
29 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
30USPŽembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
31USPKmeť Jakub31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
32USPLipovský Michal31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jureňa Martin18. 11. 20192009M-chAŠK Skalica  
2Petráško Matúš19. 11. 20192009M-chTK Žilina  
3Gróf Leonard19. 11. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
4Kruksa Martin19. 11. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
5Halás Vladimír20. 11. 20192009M-chAŠK Skalica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Fašung Tomáš28. 11. 2019 23:302008M-chTK Slovan Bratislava 33
2Frátrik Adam28. 11. 2019 14:042008M-chTK Žilina 40
3Chmelár Timotej24. 11. 2019 21:312008M-chTC EMPIRE Trnava 29
4Janáč Juraj23. 11. 2019 16:372008M-chFORTUNA Trnava 78
5Kováč Matej28. 11. 2019 18:062009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
6Lackovič Samuel18. 11. 2019 15:232009M-chŠK TC Dúbravka BA  
7Sobihard Peter28. 11. 2019 07:222009M-chTK Inter Bratislava  
8Urbánoš Filip26. 11. 2019 12:062009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9Vozár Samuel18. 11. 2019 21:012008M-chTK Slovan Bratislava 36


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk