www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21,Bratislava 850 05
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Husár Adam (B)   
Termín od:14.07.2020 Termín do:17.07.2020
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-13.07.2020 9:30TK Slávia STU
mladší žiaci4824-13.07.2020 9:30TK Slávia STU

Poznámky:

rozpis, časový harmonogram, denný časový harmonogram

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
2 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
3 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
4 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
5 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
6 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
7 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
8 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
9 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
10 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
11 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
12 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
13 Urban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
14 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 47
15 Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
16 Ferenčík Michal31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 55
17 Fedorov Luke31.10.20212008M-chTK Slovan Bratislava 58
18 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
19 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
20 Čillík Matej31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 99
21 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
22 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
23 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
24 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
25 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
26 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
27 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
28 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
29 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
30 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
31 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
32 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
33 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
34 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
35STZSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
36STZLupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
37STZLackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
38STZKrajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
39STZHalás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
40STZLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Matušík Lukáš15. 05. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
2Kucharek Filip14. 05. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
3Jendrejský Nicolas14. 05. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
4Gróf Leonard16. 05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
5Jureňa Martin14. 05. 20202009M-chAŠK Skalica  
6Massi Matteo22. 05. 20202009M-chTC Topoľčany  
7Lukačeňa García Marek29. 05. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
8Sobihard Peter24. 05. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
9Oles Nikolas11. 06. 20202009M-chTenisová škola Pezinok  
10Czinege Norbert01. 06. 20202009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
11Ivashko Maksym10. 06. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Bartovič Marko03. 07. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Chmelár Timotej08. 07. 2020 22:272008M-chTC EMPIRE Trnava 29
2Kardoš Alex24. 06. 2020 10:582008M-chTK HSC Piešťany 21
3Konderla Filip02. 07. 2020 20:362008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
4Pajtáš Dávid05. 07. 2020 21:252008M-chTK Slovan Galanta 34
5Paľko Adam04. 07. 2020 16:352009M-chTK Hriňová  
6Šujan Jakub08. 07. 2020 21:282009M-chTC Play Tennis Malinovo  
7Urbánoš Filip08. 07. 2020 22:052009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
8Vasky Jakub07. 07. 2020 14:142008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk