www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21,Bratislava 850 05
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Husár Adam (B)   
Termín od:14.07.2020 Termín do:17.07.2020
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-13.07.2020 9:30TK Slávia STU
mladší žiaci4824-13.07.2020 9:30TK Slávia STU

Poznámky:

rozpis,

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Bobošík Martin20.05. 20202009M-chTC Topoľčany  
2Čech Alex14.05. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
3Fano Alex Adam18.05. 20202008M-chTK HSC Piešťany 19
4Gibala Dominik28.05. 20202009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Gróf Leonard16.05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
6Gyén Gabriel15.05. 20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
7Halás Vladimír14.05. 20202009M-chAŠK Skalica  
8Horváth Lukáš22.05. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
9Horváth Timur28.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
10Chmelár Timotej17.05. 20202008M-chTC EMPIRE Trnava 29
11Jendrejský Nicolas14.05. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
12Jureňa Martin14.05. 20202009M-chAŠK Skalica  
13Kardoš Alex27.05. 20202008M-chTK HSC Piešťany 21
14Konderla Filip15.05. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
15Krajčír Samuel Alexander29.05. 20202009M-chTK Jednotka Bratislava  
16Krajčovič Tomáš17.05. 20202009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
17Kucharek Filip14.05. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
18Lackovič Samuel14.05. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
19Lukáč Peter20.05. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
20Lukačeňa García Marek29.05. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
21Lupták Richard15.05. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
22Maruniak Matej28.05. 20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
23Massi Matteo22.05. 20202009M-chTC Topoľčany  
24Matušík Lukáš15.05. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
25Roman Filip18.05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
26Slávik Daniel14.05. 20202008M-chTK DRANaM Košice 47
27Sobihard Peter24.05. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
28Štefány Jakub19.05. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
29Šujan Jakub28.05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
30Tóth Michal14.05. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
31Tóth Tomáš15.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
32Trojan Samuel14.05. 20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
33Turóci Timotej23.05. 20202009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
34Urban Filip18.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
35Urbánoš Filip16.05. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
36Vasky Jakub17.05. 20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk