' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21,Bratislava 850 05
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Husár Adam (B)   
Termín od:14.07.2020 Termín do:17.07.2020
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-13.07.2020 9:30TK Slávia STU
mladší žiaci4824-13.07.2020 9:30TK Slávia STU

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Hasaj Ján, ZVR: Husár Adam

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Chren 
   14.07.2020 12:30
2. BYE 
 
3. Marko Bartovič 
   14.07.2020 12:30
4. BYE 
 
5. Samuel Alexander Krajčír 
   14.07.2020 09:30
6. Jozef Karas 
 
7. Tomáš Tóth 
   14.07.2020 14:00
8. BYE 
 
9. Leonard Gróf 
   14.07.2020 12:30
10. BYE 
 
11. Peter Lukáč 
   14.07.2020 12:30
12. BYE 
 
13. Timur Horváth 
   14.07.2020 12:30
14. BYE 
 
15. (5-8)Martin Krahulec 
   14.07.2020 12:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Michal Mikuš 
   14.07.2020 12:30
18. BYE 
 
19. Nicolas Jendrejský 
   14.07.2020 12:30
20. BYE 
 
21. Dominik Gibala 
   14.07.2020 09:30
22. Alex Adam Fano 
 
23. Vladimír Halás 
   14.07.2020 14:00
24. BYE 
 
25. Tomáš Krajčovič 
   14.07.2020 14:00
26. BYE 
 
27. Filip Roman 
   14.07.2020 09:30
28. Samuel Vozár 
 
29. Martin Bobošík 
   14.07.2020 14:00
30. BYE 
 
31. BYE 
   14.07.2020 14:00
32. (5-8)Alex Čech 
 
33. BYE 
   14.07.2020 14:00
34. (5-8)Samuel Valko 
 
35. BYE 
   14.07.2020 14:00
36. Norbert Czinege 
 
37. Dominik Mačej 
   14.07.2020 09:30
38. Filip Urban 
 
39. BYE 
   14.07.2020 14:00
40. Marek Lukačeňa García 
 
41. BYE 
   14.07.2020 15:30
42. Lukáš Matušík 
 
43. Richard Lupták 
   14.07.2020 09:30
44. Michal Tóth 
 
45. BYE 
   14.07.2020 14:00
46. Jakub Fleischmann 
 
47. BYE 
   14.07.2020 14:00
48. (3-4)Samuel Trojan 
 
49. BYE 
   14.07.2020 14:00
50. (5-8)Matej Maruniak 
 
51. BYE 
   14.07.2020 14:00
52. Daniel Slávik 
 
53. BYE 
   14.07.2020 14:00
54. Maksym Ivashko 
 
55. BYE 
   14.07.2020 14:00
56. Martin Srpoň 
 
57. BYE 
   14.07.2020 15:30
58. Samuel Lackovič 
 
59. Sebastián Faga 
   14.07.2020 09:30
60. Nikolas Oles 
 
61. BYE 
   14.07.2020 14:00
62. Martin Frič 
 
63. BYE 
   14.07.2020 14:00
64. (2)Jakub Vasky 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Trojan S.  Vasky J. 
   14.07.2020
2. Frič M.  Bobošík M. 
 
3. Jendrejský N.  Tóth T. 
   14.07.2020
4. Lupták R.  Lukačeňa García M. 
 
5. (3-4)Fano A.  Mikuš M. 
   14.07.2020
6. Vozár S.  Čech A. 
 
7. Karas J.  Lukáč P. 
   14.07.2020
8. Gróf L.  Matušík L. 
 
9. Horváth T.  Bartovič M. 
   14.07.2020
10. Faga S.  Tóth M. 
 
11. Mačej D.  Krajčír S. 
   14.07.2020
12. (3-4)Srpoň M.  Valko S. 
 
13. Gibala D.  Lackovič S. 
   14.07.2020
14. Chren L.  Ivashko M. 
 
15. Halás V.  Slávik D. 
   14.07.2020
16. (2)Maruniak M.  Krahulec M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
2 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
3 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
4 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
5 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
6 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
7 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
8 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
9 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
10 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
11 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
12 Urban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
13 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 47
14 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
15 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
16 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
17 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
18 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
19 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
20 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
21 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
22 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
23 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
24 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
25 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
26 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
27 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
28 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
29 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
30 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
31USPBartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
32 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
33 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
34USPFleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
35 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
36 Czinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
37 Oles Nikolas31.10.20212009M-chTenisová škola Pezinok  
38 Ivashko Maksym31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čillík Matej09. 07. 2020 18:472008M-chTŠ Advantage Bratislava 99
2Fašung Tomáš13. 07. 2020 08:012008M-chTK Slovan Bratislava 33
3Fedorov Luke12. 07. 2020 22:062008M-chTK Slovan Bratislava 58
4Ferenčík Michal11. 07. 2020 21:562008M-chTŠ Advantage Bratislava 55
5Gyén Gabriel11. 07. 2020 06:172008M-chTenis team Nové Zámky 51
6Horváth Lukáš10. 07. 2020 19:522009M-chTK Mladosť Košice  
7Chmelár Timotej08. 07. 2020 22:272008M-chTC EMPIRE Trnava 29
8Jureňa Martin12. 07. 2020 15:182009M-chAŠK Skalica  
9Kardoš Alex24. 06. 2020 10:582008M-chTK HSC Piešťany 21
10Konderla Filip02. 07. 2020 20:362008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
11Kostolný Sebastián09. 07. 2020 08:272009M-chTK Žilina  
12Kucharek Filip10. 07. 2020 09:532009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13Lipták Matej13. 07. 2020 08:112009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
14Massi Matteo09. 07. 2020 22:142009M-chTC Topoľčany  
15Pajtáš Dávid05. 07. 2020 21:252008M-chTK Slovan Galanta 34
16Paľko Adam04. 07. 2020 16:352009M-chTK Hriňová  
17Petráško Matúš09. 07. 2020 20:162009M-chTK Žilina  
18Sobihard Peter12. 07. 2020 16:302009M-chTK Inter Bratislava  
19Štefány Jakub12. 07. 2020 21:592008M-chTK Slovan Bratislava 23
20Šujan Jakub08. 07. 2020 21:282009M-chTC Play Tennis Malinovo  
21Sýkora Samuel12. 07. 2020 21:202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
22Turóci Timotej11. 07. 2020 09:552009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
23Urbánoš Filip08. 07. 2020 22:052009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk