www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020    !!! zrušené !!!

zrušenéBratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21,Bratislava 850 05
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Krajčovič Šimon (B)   
Termín od:14.03.2020 Termín do:17.03.2020
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 03. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-13.03.2020 9:30Slávia STU

Poznámky:

STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
rozpis
,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 1
2 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 2
3 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany 3
4 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 4
5 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
6 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
7 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 7
8 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
9 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 9
10 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
11 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
12 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
13 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
14 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
15 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
16 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 16
17 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
18 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
19 Markovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
20 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
21 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
22 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 22
23 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
24 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
25USPBušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
26STZKratka Maximilian31.10.20212007S-chTK Ratufa Levice 34
27STZHanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
28USPBabušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
29STZSolčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
30STZBíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
31USPLinhart Martin31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Lapšanský Alex25. 01. 20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
2Hron Alex Maximilián26. 01. 20202007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
3Sarouphim Jean Pierre15. 01. 20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
4Hochel Lukáš04. 02. 20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
5Volník Nicholas23. 01. 20202007S-chTK PROFI Senec 38
6Hlivjak Oliver24. 01. 20202007S-chTenisová akadémia Prešov 39
7Puskeiler Martin15. 01. 20202006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 39
8Fičor Oskar21. 01. 20202007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
9Vrba Miloslav14. 01. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
10Guzmický Dominik18. 02. 20202007S-chAŠK Skalica 51
11Hubinský Július06. 02. 20202006S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob 52
12Bairo Dylan09. 02. 20202008M-chTC EMPIRE Trnava 56
13Suchan David09. 02. 20202007S-chTC EMPIRE Trnava 59
14Jeník Šimon01. 02. 20202007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
15Kriško Radovan19. 01. 20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
16Strašil Tomáš19. 01. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
17Kurčík Adam29. 01. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
18Benian Oskar15. 01. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
19Matunák Martin29. 01. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 85
20Arva Sebastian21. 01. 20202006S-chTK PROFI Senec 89
21Adamko Jakub14. 01. 20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 97
22Čech Alex14. 01. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 116
23Deen Mojmír24. 01. 20202007S-chTK Jednotka Bratislava 131
24Černák Marcus12. 02. 20202007S-chŠK TC Dúbravka BA 146
25Nagy Damian17. 02. 20202007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
26Grendel Adam02. 02. 20202007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
27Bekéni Marko28. 02. 20202008M-chTenis team Nové Zámky 230
28Talian Patrik16. 02. 20202006S-chBratislavský tenisový zväz 230
29Tankovič Tomáš14. 01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
30Hanusek Filip14. 01. 20202007S-chTK Slovan Bratislava  
31Sýkora Samuel17. 02. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bognár Simon15. 01. 2020 17:572006S-chTK Baník Prievidza 29
2Gazzi Jan Dario10. 03. 2020 09:522007S-chBratislavský tenisový zväz  
3Jaroščák Maximilián31. 03. 2020 10:282006S-chTK Slovan Bratislava 37
4Kostoláni Alex04. 03. 2020 15:492006S-chTenis team Nové Zámky 49
5Madej Jakub06. 03. 2020 11:332007S-chTK Mladosť Košice 32
6Minarič David19. 02. 2020 22:392006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
7Németh Martin06. 03. 2020 16:472006S-chTK VIP Bratislava 71
8Pavliščík Richard28. 01. 2020 20:052006S-chTenisová akadémia Prešov 79
9Žubor Samuel09. 03. 2020 06:492007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk