' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21,Bratislava 850 05
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Krajčovič Šimon (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Husár Adam (B)   
Termín od:15.02.2020 Termín do:17.02.2020
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-14.02.2020 9:30Slávia STU
mladšie žiačky3216-14.02.2020 9:30Slávia STU

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Krajčovič Šimon, ZVR: Husár Adam

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Chren 
   15.02.2020 11:30
2. Vladimír Halás 
 
3. Nikolas Oles 
   15.02.2020 11:30
4. Martin Jureňa 
 
5. Jakub Kmeť 
   15.02.2020 11:30
6. Timur Horváth 
 
7. Leonard Gróf 
   15.02.2020 11:30
8. (5-8)Samuel Vozár 
 
9. (3-4)Alex Kardoš 
   15.02.2020 12:30
10. Maksym Ivashko 
 
11. Matteo Massi 
   15.02.2020 12:30
12. Adam Paľko 
 
13. Samuel Alexander Krajčír 
   15.02.2020 12:30
14. Nicolas Jendrejský 
 
15. Juraj Janáč 
   15.02.2020 12:30
16. (5-8)Filip Konderla 
 
17. (5-8)Martin Verbovský 
   15.02.2020 12:30
18. Jakub Fleischmann 
 
19. Timotej Turóci 
   15.02.2020 13:30
20. Jakub Rendek 
 
21. Michal Tóth 
   15.02.2020 13:30
22. Filip Roman 
 
23. Martin Bobošík 
   15.02.2020 13:30
24. (3-4)Patrik Richter 
 
25. (5-8)Adam Gombár 
   15.02.2020 13:30
26. Samuel Lackovič 
 
27. Michal Vanta 
   15.02.2020 13:30
28. Dominik Mačej 
 
29. Sebastián Faga 
   15.02.2020 14:15
30. Matej Kováč 
 
31. Michal Jura 
   15.02.2020 14:15
32. (2)Martin Srpoň 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Konderla F.  Richter P. 
   16.02.2020 14:00
2. BYE 
 
3. Rendek J.  Jura M. 
   16.02.2020 14:00
4. BYE 
 
5. (3-4)Chren L.  Ivashko M. 
   16.02.2020 14:00
6. BYE 
 
7. Jendrejský N.  Lackovič S. 
   15.02.2020 17:30
8. Roman F.  Tóth M. 
 
9. Vanta M.  Turóci T. 
   15.02.2020 17:30
10. Fleischmann J.  Gróf L. 
 
11. BYE 
   16.02.2020 14:00
12. (3-4)Mačej D.  Kardoš A. 
 
13. Horváth T.  Halás V. 
   15.02.2020 17:30
14. Krajčír S.  Bobošík M. 
 
15. BYE 
   16.02.2020 14:00
16. (2)Gombár A.  Srpoň M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chren Lukáš31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 4
2 Srpoň Martin31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 20
3 Kardoš Alex31.10.2020 !!!2008S-chTK HSC Piešťany 21
4 Richter Patrik31.10.20222008S-chTenisový klub Dúbravka BA 22
5 Konderla Filip31.10.20222008S-chTenisový klub Dúbravka BA 24
6 Gombár Adam31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky 27
7 Vozár Samuel31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 36
8 Verbovský Martin31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 57
9 Janáč Juraj31.10.20222008S-chFORTUNA Trnava 78
10 Horváth Timur31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
11 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
12 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
13 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany  
14 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
15 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
16 Roman Filip31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
17 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
18 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
19 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
20 Halás Vladimír31.10.20212009M-chTK 77 Skalica  
21 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
22 Kováč Matej31.10.20212009M-chTK Petržalka  
23 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
24USPJureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
25USPKmeť Jakub31.10.20232009M-chTK Petržalka  
26USPLackovič Samuel31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
27USPMassi Matteo31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
28USPJendrejský Nicolas31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
29USPOles Nikolas31.10.20212009M-chTenisová škola Pezinok  
30USPGróf Leonard31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
31 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
32USPIvashko Maksym31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Andel Adam03. 02. 2020 17:262009M-chTK Slávia SPU Nitra  
2Balušík Branislav11. 02. 2020 18:362008S-chTK Sparta Považská Bystrica 16
3Bartovič Marko12. 02. 2020 14:172009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
4Čech Alex25. 01. 2020 18:012008S-chTK Slovan Bratislava 12
5Danko Peter13. 02. 2020 10:542008S-chTK Slávia STU Bratislava 17
6Fano Alex Adam27. 01. 2020 13:352008S-chTK HSC Piešťany 19
7Frič Martin12. 02. 2020 07:262009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
8Gibala Dominik12. 02. 2020 21:022009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
9Gyén Gabriel11. 02. 2020 19:132008S-chTenis team Nové Zámky 51
10Hlóska Viktor12. 02. 2020 21:482009M-chMŠO Štúrovo  
11Horváth Lukáš13. 02. 2020 18:222009M-chTK Mladosť Košice  
12Chmelár Timotej13. 02. 2020 15:092008S-chTC EMPIRE Trnava 29
13Kalma Kevin07. 02. 2020 11:282009M-chTK Slávia STU Bratislava  
14Karas Jozef06. 02. 2020 08:492009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
15Kollár Markus15. 01. 2020 19:312009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
16Kostolný Sebastián13. 02. 2020 19:262009M-chTK Žilina  
17Kucharek Filip13. 02. 2020 10:242009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
18Lukáč Peter11. 02. 2020 10:122009M-chTJ Sokol Prešov  
19Lupták Richard12. 02. 2020 14:322009M-chTJ Sokol Prešov  
20Maruniak Matej13. 02. 2020 16:022008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
21Matušík Lukáš04. 02. 2020 09:062009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
22Petráško Matúš11. 02. 2020 08:382009M-chTK Žilina  
23Pleško Richard12. 02. 2020 07:472008S-chTK Žilina 38
24Slašťan Tomáš11. 02. 2020 17:432008S-chFresh club Zvolen 41
25Sobihard Peter14. 02. 2020 06:432009M-chTK Inter Bratislava  
26Štefány Jakub08. 02. 2020 19:492008S-chTK Slovan Bratislava 23
27Sýkora Samuel11. 02. 2020 10:042009M-chTK Slávia STU Bratislava  
28Urbánoš Filip12. 02. 2020 21:592009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
29Valko Samuel13. 02. 2020 15:342008S-chTenisový klub Dúbravka BA 18
30Valuh Boris05. 01. 2020 14:562009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
31Varinský Tibor15. 02. 2020 09:172009M-chTK HSC Piešťany  
32Žikla Kristián09. 02. 2020 17:212008S-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk