' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080001 - TK Slovan Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Odbojárov 3, 831 04 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Škoda Tomáš (B)   
Termín od:12.09.2020 Termín do:16.09.2020
Kontakt:JUDr. Radomíra Zrubáková
Kontakt tel.:mobil - 0903/703300,
Kontakt e-mail:zrubakova@tkslovan.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 09. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-11.09.2020 9:00TK Slovan
mladšie žiačky4824-11.09.2020 9:00TK Slovan

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján, ZVR: Škoda Tomáš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Chren 
   12.09.2020 10:30
2. BYE 
 
3. Martin Bobošík 
   12.09.2020 10:30
4. BYE 
 
5. Marko Strompf 
   12.09.2020 09:00
6. Dominik Gibala 
 
7. (9-16)Leon Sloboda 
   12.09.2020 14:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Samuel Valko 
   12.09.2020 14:00
10. BYE 
 
11. Jozef Karas 
   12.09.2020 09:00
12. Viktor Hlóska 
 
13. Markus Kollár 
   12.09.2020 09:00
14. Jakub Fleischmann 
 
15. (5-8)Martin Krahulec 
   12.09.2020 14:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Šimon Dióssy 
   12.09.2020 10:30
18. BYE 
 
19. Filip Roman 
   12.09.2020 10:30
20. BYE 
 
21. Matej Lipták 
   12.09.2020 09:00
22. Boris Valuh 
 
23. (9-16)Filip Konderla 
   12.09.2020 14:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Adam Gombár 
   12.09.2020 14:00
26. BYE 
 
27. Sebastián Kostolný 
   12.09.2020 10:30
28. Martin Jureňa 
 
29. Sebastián Faga 
   12.09.2020 10:30
30. Christián Valalik 
 
31. BYE 
   12.09.2020 14:00
32. (5-8)Michal Mikuš 
 
33. BYE 
   12.09.2020 14:00
34. (5-8)Matej Maruniak 
 
35. Ján Matucha 
   12.09.2020 10:30
36. Adam Andel 
 
37. Samuel Alexander Krajčír 
   12.09.2020 10:30
38. Norbert Czinege 
 
39. BYE 
   12.09.2020 14:00
40. (9-16)Samuel Vozár 
 
41. BYE 
   12.09.2020 14:00
42. (9-16)Alex Adam Fano 
 
43. Samuel Sýkora 
   12.09.2020 10:30
44. Dominik Mačej 
 
45. BYE 
   12.09.2020 14:00
46. Nikolas Oles 
 
47. BYE 
   12.09.2020 14:00
48. (3-4)Samuel Trojan 
 
49. BYE 
   12.09.2020 14:00
50. (5-8)Alex Čech 
 
51. Peter Lukáč 
   12.09.2020 10:30
52. Lukáš Horváth 
 
53. Timotej Turóci 
   12.09.2020 10:30
54. Matúš Petráško 
 
55. BYE 
   12.09.2020 15:30
56. (9-16)Daniel Slávik 
 
57. BYE 
   12.09.2020 15:30
58. (9-16)Peter Danko 
 
59. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   12.09.2020 10:30
60. Filip Urbánoš 
 
61. BYE 
   12.09.2020 14:00
62. Jakub Rendek 
 
63. BYE 
   12.09.2020 14:00
64. (2)Tomáš Glos 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chren L.  Dióssy Š. 
   12.09.2020 13:00
2. BYE 
 
3. Horváth L.  Strompf M. 
   12.09.2020 11:00
4. Gombár A.  Glos T. 
 
5. (3-4)Fano A.  Krahulec M. 
   12.09.2020 11:00
6. Lipták M.  Bobošík M. 
 
7. Turóci T.  Valalik C. 
   12.09.2020 11:00
8. Petráško M.  Sloboda L. 
 
9. Mačej D.  Vozár S. 
   12.09.2020 11:00
10. Čech A.  Sýkora S. 
 
11. Krajčír S.  Roman F. 
   12.09.2020 11:00
12. (3-4)Mikuš M.  Danko P. 
 
13. Urbánoš F.  Kollár M. 
   12.09.2020 11:00
14. Fleischmann J.  Konderla F. 
 
15. Karas J.  Lukáč P. 
   12.09.2020 11:00
16. (2)Trojan S.  Maruniak M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chren Lukáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 4
2 Glos Tomáš31.10.20202008S-chTK AS Trenčín 6
3 Dióssy Šimon31.10.20222008S-chTK Mladosť Košice 7
4 Trojan Samuel31.10.20202008S-chTJ Sokol Prešov 9
5 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 10
6 Maruniak Matej31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
7 Čech Alex31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 12
8 Krahulec Martin31.10.20202008S-chTK Senica 13
9 Danko Peter31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 17
10 Valko Samuel31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 18
11 Fano Alex Adam31.10.20222008S-chTK HSC Piešťany 19
12 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
13 Gombár Adam31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 27
14 Vozár Samuel31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 36
15 Slávik Daniel31.10.20202008S-chTK DRANaM Košice 47
16 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
17 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
18 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
19 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
20 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
21 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
22 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
25 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
26 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
27 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
28 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
29 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany  
30 Lipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
31 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
32 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
33 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
34 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
35 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
36 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
37STZRendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
38USPHlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
39STZJureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
40STZFleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
41STZMatucha Ján31.10.20212008S-chBratislavský tenisový zväz  
42STZCzinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
43USPOles Nikolas31.10.20212009M-chTenisová škola Pezinok  
44WCodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan11. 09. 2020 08:582008S-chTC EMPIRE Trnava 2
2Bartovič Marko10. 09. 2020 18:212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
3Bekéni Marko11. 09. 2020 07:502008S-chTenis team Nové Zámky 3
4Fašung Tomáš10. 09. 2020 13:462008S-chTK Slovan Bratislava 33
5Frič Martin10. 09. 2020 15:032009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
6Gallo Peter04. 09. 2020 10:082008S-ch1.TK Rožňava 14
7Gróf Leonard11. 09. 2020 08:532009M-chTC Play Tennis Malinovo  
8Gyén Gabriel02. 09. 2020 10:522008S-chTenis team Nové Zámky 51
9Halás Vladimír27. 08. 2020 19:402009M-chAŠK Skalica  
10Horváth Timur09. 09. 2020 09:442008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
11Ivashko Maksym05. 09. 2020 12:252008S-chTK Slávia STU Bratislava  
12Jasenák Lukáš06. 09. 2020 19:102008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
13Jendrejský Nicolas12. 09. 2020 08:422009M-chŠK TC Dúbravka BA  
14Kardoš Alex02. 09. 2020 10:592008S-chTK HSC Piešťany 21
15Kolodžej Filip03. 09. 2020 18:282009M-chTK Mladosť Košice  
16Kovář Gregor09. 09. 2020 17:592008S-chLTC Leopoldov 25
17Krajčovič Tomáš10. 09. 2020 19:122009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
18Kriško Radovan11. 09. 2020 07:582008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
19Kucharek Filip10. 09. 2020 20:432009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
20Lackovič Samuel05. 09. 2020 22:392009M-chŠK TC Dúbravka BA  
21Lukačeňa García Marek10. 09. 2020 16:532009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
22Lupták Richard10. 09. 2020 18:582009M-chTJ Sokol Prešov  
23Massi Matteo02. 09. 2020 21:032009M-chTC Topoľčany  
24Matunák Martin11. 09. 2020 08:562008S-chTK Slovan Bratislava 1
25Matušík Lukáš10. 09. 2020 10:502009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
26Pajtáš Dávid16. 08. 2020 11:342008S-chTK Slovan Galanta 34
27Pleško Richard30. 08. 2020 22:282008S-chTK Žilina 38
28Richter Patrik01. 09. 2020 08:252008S-chŠK TC Dúbravka BA 22
29Srpoň Martin08. 09. 2020 19:462008S-chTK Slávia STU Bratislava 20
30Štefány Jakub10. 09. 2020 08:452008S-chTK Slovan Bratislava 23
31Štupák Denis11. 09. 2020 08:462008S-chTK TIE-BREAK Malacky  
32Tóth Michal10. 09. 2020 22:532009M-chTC EMPIRE Trnava  
33Vancu Adrian03. 09. 2020 21:302009M-chTC DRACI Matúškovo  
34Vanta Michal10. 09. 2020 21:082009M-chTenisová akadémia Prešov  
35Vasky Jakub10. 09. 2020 21:312008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
36Zelenák Ivan03. 09. 2020 19:582009M-chTC DRACI Matúškovo  
37Žikla Kristián10. 09. 2020 09:172008S-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk