' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080001 - TK Slovan Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Odbojárov 3, 831 04 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Škoda Tomáš (B)   
Termín od:31.07.2020 Termín do:04.08.2020
Kontakt:JUDr. Radomíra Zrubáková
Kontakt tel.:mobil - 0903/703300,
Kontakt e-mail:zrubakova@tkslovan.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-30.07.2020 9:00TK Slovan
staršie žiačky4824-30.07.2020 9:00TK Slovan

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Hasaj Ján, ZVR: Škoda Tomáš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Melaga 
   31.07.2020 15:00
2. BYE 
 
3. Jakub Štefány 
   31.07.2020 11:00
4. Milan Karasz 
 
5. Daniel Balaščák 
   31.07.2020 11:00
6. Marko Bekéni 
 
7. (9-16)Samuel Juriga 
   31.07.2020 15:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Marko Ivan 
   31.07.2020 15:00
10. BYE 
 
11. Tomáš Fašung 
   31.07.2020 11:00
12. Jaroslav Karovič 
 
13. Matej Markovič 
   31.07.2020 11:00
14. Oskar Fičor 
 
15. (5-8)Xavier Jakubovič 
   31.07.2020 15:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Tomáš Talajka 
   31.07.2020 15:00
18. BYE 
 
19. Michal Bušniak 
   31.07.2020 11:00
20. Filip Hanusek 
 
21. David Suchan 
   31.07.2020 11:00
22. Oliver Hlivjak 
 
23. (9-16)Sebastián Paulovčák 
   31.07.2020 15:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Filip Dráb 
   31.07.2020 15:00
26. BYE 
 
27. Dylan Bairo 
   31.07.2020 11:00
28. Miloslav Vrba 
 
29. Richard Czinege 
   31.07.2020 11:00
30. Milan Macák 
 
31. BYE 
   31.07.2020 15:00
32. (5-8)Jakub Medveď 
 
33. BYE 
   31.07.2020 16:00
34. (5-8)Patrik Chren 
 
35. Dominik Guzmický 
   31.07.2020 12:00
36. Adam Gombár 
 
37. Nicholas Volník 
   31.07.2020 12:00
38. Jakub Madej 
 
39. BYE 
   31.07.2020 16:00
40. (9-16)Filip Poklemba 
 
41. BYE 
   31.07.2020 16:00
42. (9-16)Nikolas Paulovič 
 
43. Pavol Bíly 
   31.07.2020 12:00
44. Michael Jankech 
 
45. Timotej Jánošík 
   31.07.2020 12:00
46. Adam Babušík 
 
47. BYE 
   31.07.2020 16:00
48. (3-4)Marek Naňo 
 
49. BYE 
   31.07.2020 16:00
50. (5-8)Patrik Hulín 
 
51. Alex Kostoláni 
   31.07.2020 12:00
52. Adam Mattoš 
 
53. Alex Maximilián Hron 
   31.07.2020 12:00
54. Marek Vaco 
 
55. BYE 
   31.07.2020 16:00
56. (9-16)Matúš Vateha 
 
57. BYE 
   31.07.2020 16:00
58. (9-16)Oliver Kecskés 
 
59. Martin Matunák 
   31.07.2020 12:00
60. Samuel Vozár 
 
61. Adam Solčan 
   31.07.2020 12:00
62. Alex Kohút 
 
63. BYE 
   31.07.2020 16:00
64. (2)Martin Paulík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Medveď J.  Melaga S. 
   01.08.2020 12:00
2. BYE 
 
3. Jánošík T.  Vateha M. 
   01.08.2020 12:00
4. BYE 
 
5. Czinege R.  Karasz M. 
   01.08.2020 12:00
6. Jankech M.  Vaco M. 
 
7. Bairo D.  Matunák M. 
   01.08.2020 14:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Chren P.  Paulovič N. 
   01.08.2020 12:00
10. BYE 
 
11. Štefány J.  Vozár S. 
   01.08.2020 12:00
12. BYE 
 
13. Guzmický D.  Kostoláni A. 
   01.08.2020 12:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   01.08.2020 12:00
16. Paulovčák S.  Talajka T. 
 
17. BYE 
   01.08.2020 14:00
18. Juriga S.  Kecskés O. 
 
19. Bíly P.  Solčan A. 
   01.08.2020 12:00
20. Paulík M.  Karovič J. 
 
21. BYE 
   01.08.2020 12:00
22. Kohút A.  Fičor O. 
 
23. BYE 
   01.08.2020 12:00
24. (3-4)Jakubovič X.  Ivan M. 
 
25. BYE 
   01.08.2020 14:00
26. Dráb F.  Balaščák D. 
 
27. Markovič M.  Poklemba F. 
   01.08.2020 12:00
28. Hron A.  Madej J. 
 
29. BYE 
   01.08.2020 12:00
30. Babušík A.  Bušniak M. 
 
31. BYE 
   01.08.2020 12:00
32. (2)Hulín P.  Naňo M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20222006D-chFresh club Zvolen 1
2 Paulík Martin31.10.20222006D-chTK Matchpoint Trebatice 2
3 Talajka Tomáš31.10.20222006D-chTK Kúpele Piešťany 3
4 Naňo Marek31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 4
5 Chren Patrik31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 5
6 Medveď Jakub31.10.20222006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
7 Hulín Patrik31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 7
8 Jakubovič Xavier31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 8
9 Ivan Marko31.10.20222006D-chTK Mladosť Košice 9
10 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
11 Juriga Samuel31.10.2020 !!!2006D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
12 Paulovič Nikolas31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 12
13 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
14 Vateha Matúš31.10.20222006D-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
15 Paulovčák Sebastián31.10.20222006D-chTJT Michalovce 15
16 Kecskés Oliver31.10.20212006D-chTK Kúpele Piešťany 17
17USPKarovič Jaroslav31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 18
18 Markovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
19 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
20 Vaco Marek31.10.20222006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
21 Karasz Milan31.10.20222006D-chTK Spartak Komárno 22
22 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
23 Kohút Alex31.10.20222006D-chTŠ Advantage Bratislava 24
24 Bušniak Michal31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 26
25 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
26 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
27 Mattoš Adam31.10.20222006D-chTKM Betliar 32
28 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 38
29 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
30 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
31 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
32 Macák Milan31.10.20222006D-chMŠK Poprad-Tatry 47
33 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
34 Kostoláni Alex31.10.2020 !!!2006D-chTenis team Nové Zámky 49
35 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
36 Bairo Dylan31.10.20222008S-chTC EMPIRE Trnava 56
37 Czinege Richard31.10.20222006D-chHi-Ten TAC D. Streda 58
38STZSuchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 59
39STZSolčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
40STZBíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
41STZMatunák Martin31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 85
42STZJánošík Timotej31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 131
43USPFašung Tomáš31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 202
44USPGombár Adam31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky 230
45STZBekéni Marko31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky 230
46USPVozár Samuel31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 230
47USPŠtefány Jakub31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava  
48USPHanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jeník Šimon04. 06. 20202007S-chTK Petržalka 62
2Kurčík Adam04. 07. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
3Benian Oskar11. 07. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
4Adamko Jakub14. 06. 20202006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 97
5Roest Luc Paulus30. 06. 20202006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 106
6Nagy Damian08. 07. 20202007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
7Chren Lukáš05. 07. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 179
8Grendel Adam13. 06. 20202007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
9Jaškovič Filip05. 06. 20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 230
10Ivashko Maksym28. 06. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
11Lipták Matej04. 07. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
12Shilov George26. 06. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava  
13Jendrejský Nicolas15. 06. 20202009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kucharek Filip21. 07. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Arva Sebastian19. 07. 2020 07:372006D-chTK PROFI Senec 89
2Bognár Simon27. 07. 2020 08:532006D-chTK Baník Prievidza 29
3Čech Alex30. 07. 2020 08:442008S-chTK Slovan Bratislava 116
4Deen Mojmír20. 07. 2020 15:052007S-chTK Jednotka Bratislava 131
5Hanušovský Lukáš29. 07. 2020 11:452007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
6Chmelár Timotej20. 07. 2020 10:512008S-chTC EMPIRE Trnava 91
7Jaroščák Maximilián10. 07. 2020 21:502006D-chTK Slovan Bratislava 37
8Kabzáni Krištof29. 07. 2020 07:542007S-chAŠK Skalica 70
9Linhart Martin28. 07. 2020 11:582006D-chTK Slávia STU Bratislava 73
10Medveď Maroš26. 07. 2020 21:512007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
11Németh Martin28. 07. 2020 21:282006D-chTK VIP Bratislava 71
12Pavliščík Richard24. 07. 2020 23:142006D-chTenisová akadémia Prešov 79
13Riegel Alex12. 07. 2020 16:522006D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
14Richter Patrik23. 06. 2020 20:092008S-chTenisový klub Dúbravka BA 218
15Sarouphim Jean Pierre25. 07. 2020 22:242006D-chTK Slávia STU Bratislava 31
16Sýkora Samuel30. 07. 2020 08:562009M-chTK Slávia STU Bratislava  
17Tankovič Tomáš20. 07. 2020 18:252008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
18Titko Timotej29. 07. 2020 08:122006D-chTJT Michalovce 16


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk