Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kubíková Nikola (C) | |||
Termín od: | 05.09.2020 | Termín do: | 07.09.2020 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 09. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 04.09.2020 10:00 | TK KNM |
dorastenci | 24 | 12 | - | 04.09.2020 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Drexler Boris, ZVR: Kubíková Nikola
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Garguláková Barbora | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Parízeková Laura | ||||
4:6 7:6(6) 6:0 | |||||
4. | Andrusová Juliana | 32 16 8 SF F | |||
5. | Gallová Anabela | ||||
7:5 6:4 | |||||
6. | Gejdošová Sára | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kamenská Chiara | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Fedáková Viktória | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Ceperková Kristína | ||||
6:1 6:1 | |||||
12. | Mihaldová Nadja | 32 16 8 SF F | |||
13. | Lapšová Emma | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Chládeková Martina | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Mudranincová Sofia | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Šimonová Nina | 32 16 8 SF F | ||
19. | Šimonová Alexandra | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Ftorková Ella | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kolodžejová Lea | ||||
6:0 6:2 | |||||
22. | Kulichová Karolína | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Mináriková Mária | 32 16 8 SF F | ||
27. | Líšková Barbora | ||||
6:0 7:6(6) | |||||
28. | Tomášová Nina | 32 16 8 SF F | |||
29. | Mešková Ema | ||||
6:1 6:2 | |||||
30. | Hazuchová Vanda | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Balontayová Lucia | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mudranincová S. Garguláková B. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Tomášová N. Lapšová E. | ||||
6:4 6:3 | |||||
4. | Chládeková M. Gallová A. | 8 SF F | |||
5. | Parízeková L. Fedáková V. | ||||
6:3 6:4 | |||||
6. | Kolodžejová L. Balontayová L. | 8 SF F | |||
7. | Gejdošová S. Mešková E. | ||||
6:3 7:5 | |||||
8. | (2) | Kamenská C. Šimonová N. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
2 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
3 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 105 | ||||
4 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
5 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
6 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | ||||
7 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 136 | ||||
8 | Lapšová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 137 | ||||
9 | Šimonová Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 143 | ||||
10 | USP | Ftorková Ella | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 148 | |||
11 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 154 | ||||
12 | Gallová Anabela | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
13 | Andrusová Juliana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 167 | ||||
14 | Gejdošová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 189 | ||||
15 | Chládeková Martina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 209 | ||||
16 | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 217 | ||||
17 | USP | Mihaldová Nadja | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 232 | |||
18 | Mešková Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 262 | ||||
19 | USP | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 278 | |||
20 | Hazuchová Vanda | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTK Liptovský Mikuláš | 327 | ||||
21 | USP | Tomášová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 327 | |||
22 | USP | Kulichová Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK Tenis Centrum Bojnice | 347 | |||
23 | USP | Líšková Barbora | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||
24 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kolibková Lorraine Amie | 11. 08. 2020 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||||
2 | Hozdeková Victória | 09. 08. 2020 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baniarová Nina | 07. 09. 2020 11:22 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | ||||
2 | Brandisová Emma | 02. 09. 2020 22:44 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | ||||
3 | Daňková Karolína | 01. 09. 2020 06:58 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
4 | Gubík Amanda | 04. 09. 2020 14:22 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | |||||
5 | Hetešová Sophie | 02. 09. 2020 20:59 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 227 | ||||
6 | Chudová Michaela | 03. 09. 2020 09:11 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
7 | Jakubcová Katarína | 03. 09. 2020 21:12 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | |||||
8 | Janíčková Adriana | 04. 09. 2020 07:30 | 2005 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 190 | ||||
9 | Jedličková Simona | 03. 09. 2020 21:09 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 101 | ||||
10 | Kalašová Zuzana | 03. 09. 2020 23:02 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
11 | Košecká Gabriela | 01. 09. 2020 12:00 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
12 | Košlíková Viktoria Dominika | 02. 09. 2020 07:53 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 170 | ||||
13 | Kupcová Alžbeta | 02. 09. 2020 17:06 | 2007 | D-d | TK Slovan Galanta | 312 | ||||
14 | Kutešová Emma | 01. 09. 2020 11:32 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
15 | Lišková Ema | 03. 09. 2020 05:48 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
16 | Margočová Lara | 30. 08. 2020 08:01 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 115 | ||||
17 | Melicháčová Eliška | 25. 08. 2020 20:19 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | ||||
18 | Mrzenová Vanesa | 03. 09. 2020 21:22 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
19 | Pavlíková Vladimíra | 02. 09. 2020 08:37 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
20 | Poldaufová Simona | 04. 09. 2020 05:47 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
21 | Popluhárová Tamara | 03. 09. 2020 19:23 | 2004 | Ž | TC DRACI Matúškovo | 214 | ||||
22 | Portašíková Sofia | 04. 09. 2020 08:58 | 2006 | D-d | TK Žilina | 217 | ||||
23 | Štibrányová Natália | 04. 09. 2020 07:57 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | |||||
24 | Svitková Sofia | 02. 09. 2020 04:29 | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | ||||
25 | Valitova Arina | 19. 07. 2020 21:48 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
26 | Veličová Nina | 30. 08. 2020 16:23 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
27 | Zapletalová Alexandra | 02. 09. 2020 08:37 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 |