' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok , Makovického 26,03401, Ružomberok
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Madliak Martin (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Dujava Dušan (C)   
Termín od:20.06.2020 Termín do:22.06.2020
Kontakt:Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-19.06.2020 9:00TK Ružomberok
starší žiaci3216-19.06.2020 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D 
VR: Madliak Martin, ZVR: Dujava Dušan

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matej Letavay 
   20.06.2020 14:00
2. BYE 
 
3. Jakub Brodňan 
   20.06.2020 14:00
4. BYE 
 
5. Martin Jačmeník 
   20.06.2020 12:45
6. Samuel Gallo 
 
7. Matúš Makónyi 
   20.06.2020 15:15
8. BYE 
 
9. (3-4)Tobias Kováč 
   20.06.2020 14:00
10. BYE 
 
11. Adam Frátrik 
   20.06.2020 14:00
12. BYE 
 
13. Matúš Matej 
   20.06.2020 14:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   20.06.2020 14:00
16. Matúš Jáger 
 
17. BYE 
   20.06.2020 14:00
18. Peter Perháč 
 
19. BYE 
   20.06.2020 14:00
20. Peter Chmelický 
 
21. BYE 
   20.06.2020 14:00
22. Filip Kavacký 
 
23. BYE 
   20.06.2020 14:00
24. (3-4)Tibor Brinza 
 
25. BYE 
   20.06.2020 16:00
26. Martin Madliak 
 
27. Noel Adam Šemrinec 
   20.06.2020 14:00
28. Tomáš Slašťan 
 
29. BYE 
   20.06.2020 15:15
30. Adam Paľko 
 
31. BYE 
   20.06.2020 15:15
32. (2)Maroš Medveď 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Medveď M.  Letavay M. 
   20.06.2020
2. BYE 
 
3. Kavacký F.  Brodňan J. 
   20.06.2020
4. Gallo S.  Slašťan T. 
 
5. Perháč P.  Kováč T. 
   20.06.2020
6. Frátrik A.  Paľko A. 
 
7. Madliak M.  Chmelický P. 
   20.06.2020
8. (2)Brinza T.  Makónyi M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 27
2 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
3USPBrinza Tibor31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 59
4 Kováč Tobias31.10.20202006S-chTK Tajch Nová Baňa 77
5 Kavacký Filip31.10.20212007S-chTK Kysucké Nové Mesto 91
6 Šemrinec Noel Adam31.10.20212007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 100
7 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
8 Jačmeník Martin31.10.20212007S-chSTK Martin Priekopa 116
9 Makónyi Matúš31.10.20212007S-chTK Ružomberok 131
10 Brodňan Jakub31.10.20212007S-chTK Kysucké Nové Mesto 140
11USPPerháč Peter31.10.20212007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 149
12 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 149
13 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 179
14 Madliak Martin31.10.20212007S-chTK Ružomberok 218
15 Chmelický Peter31.10.20202008M-chTK Ružomberok 230
16 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 230
17 Matej Matúš31.10.20212009M-chLTK Liptovský Mikuláš  
18 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam18. 06. 2020 18:542007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Benian Oskar08. 06. 2020 13:472007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
3Béreš Tadeáš17. 06. 2020 22:222007S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
4Hogh Timotej19. 06. 2020 08:342006S-chTK Ladomerská Vieska 82
5Karas Jozef17. 06. 2020 10:312009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
6Kulich Lukáš18. 06. 2020 22:192007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
7Lübeck Filip19. 06. 2020 08:072008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 159
8Minarič David17. 06. 2020 17:542006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
9Móc Samuel19. 06. 2020 08:252007S-chTK Baník Prievidza  
10Sýkora Samuel18. 06. 2020 17:592009M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Tankovič Tomáš17. 06. 2020 11:222008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
12Trojan Samuel17. 06. 2020 07:512008M-chTJ Sokol Prešov  
13Urbánoš Filip18. 06. 2020 16:212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
14Valko Samuel09. 06. 2020 09:192008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
15Vozár Samuel18. 06. 2020 12:162008M-chTK Slovan Bratislava 230
16Vrba Miloslav07. 06. 2020 04:512007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk