zrušené | Stredoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 100035 - MTK Rimavská Sobota | |||
Názov turnaja: | GEMERSKÝ POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rimavská Sobota Mestská záhrada 3736 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 18.04.2020 | Termín do: | 20.04.2020 | |
Kontakt: | František Fekete | |||
Kontakt tel.: | byt - 047/5625958, fax - 047/5625958, mobil - 0904334498, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 04. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 18.04.2020 12:30 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 18.04.2020 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Benian Oskar | 25.02. 2020 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | |||||
2 | Béreš Tadeáš | 27.02. 2020 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | ||||||
3 | Dióssy Šimon | 24.02. 2020 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
4 | Gallo Peter | 24.03. 2020 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | ||||||
5 | Gallo Samuel | 22.02. 2020 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | |||||
6 | Grendel Adam | 21.02. 2020 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | |||||
7 | Kmetík Jozef | 19.02. 2020 | 2007 | D-ch | TK Žilina | ||||||
8 | Kollár Markus | 18.02. 2020 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | ||||||
9 | Maruniak Matej | 09.03. 2020 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 74 | |||||
10 | Medveď Maroš | 24.02. 2020 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | |||||
11 | Minarič David | 05.03. 2020 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | |||||
12 | Roest Luc Paulus | 29.02. 2020 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 106 | |||||
13 | Ščepko Adam | 24.02. 2020 | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 127 | |||||
14 | Slašťan Tomáš | 19.02. 2020 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | |||||
15 | Strašil Tomáš | 20.02. 2020 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | |||||
16 | Sýkora Samuel | 19.02. 2020 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
17 | Tankovič Tomáš | 19.02. 2020 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | |||||
18 | Tarač Ramon | 23.02. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 89 | |||||
19 | Urbánoš Filip | 18.02. 2020 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
20 | Valko Samuel | 18.02. 2020 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | |||||
21 | Valuh Boris | 01.03. 2020 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
22 | Vasky Jakub | 08.03. 2020 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | |||||
23 | Vrba Miloslav | 19.02. 2020 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 |