' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok , Makovického 26,03401, Ružomberok
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Dujava Dušan (C) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Madliak Martin (A)   
Termín od:04.07.2020 Termín do:06.07.2020
Kontakt:Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-03.07.2020 9:00TK Ružomberok
mladší žiaci3216-03.07.2020 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha CH/D 
VR: Dujava Dušan, ZVR: Madliak Martin

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Lübeck 
   04.07.2020 12:45
2. BYE 
 
3. Matúš Matej 
   04.07.2020 12:45
4. po vyžrebovaní odhlásený 2 
 
5. Matúš Princ 
   04.07.2020 10:15
6. Dominik Gibala 
 
7. (5-8)Rene Kocur 
   04.07.2020 12:45
8. BYE 
 
9. (3-4)Richard Pleško 
   04.07.2020 12:45
10. BYE 
 
11. Timotej Jakubčák 
   04.07.2020 10:15
12. Filip Urbánoš 
 
13. Dávid Ondrášik 
   04.07.2020 10:15
14. Martin Petrik 
 
15. BYE 
   04.07.2020 12:45
16. (5-8)Šimon Jozef Podolský 
 
17. BYE 
   04.07.2020 14:00
18. (5-8)Tomáš Slašťan 
 
19. Michal Novodomec 
   04.07.2020 11:30
20. Richard Lihocký 
 
21. Adam Putiška 
   04.07.2020 11:30
22. Mário Šlúch 
 
23. BYE 
   04.07.2020 14:00
24. (3-4)Dominik Trnavský 
 
25. BYE 
   04.07.2020 15:00
26. (5-8)Filip Kolodžej 
 
27. Adam Paľko 
   04.07.2020 12:45
28. Samuel Lackovič 
 
29. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   04.07.2020 12:45
30. Šimon Klačanský 
 
31. BYE 
   04.07.2020 15:00
32. (2)Timotej Chmelár 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Lübeck F.  Slašťan T. 
   04.07.2020
2. BYE 
 
3. Urbánoš F.  Gibala D. 
   04.07.2020
4. Princ M.  Putiška A. 
 
5. Trnavský D.  Lihocký R. 
   04.07.2020
6. Lackovič S.  Chmelár T. 
 
7. BYE 
   04.07.2020
8. (2)Podolský Š.  Pleško R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lübeck Filip31.10.2020 !!!2008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
2 Chmelár Timotej31.10.20222008S-chTC EMPIRE Trnava 29
3 Pleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina 38
4 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 41
5 Podolský Šimon Jozef31.10.2020 !!!2008S-chTJ Sokol Prešov 52
6 Trnavský Dominik31.10.2020 !!!2008S-chTop tennis academy Zvolen 82
7 Kocur Rene31.10.2020 !!!2008S-chŠTK Poprad Veľká 87
8 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
9 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
10 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
11 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
12 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
13 Petrik Martin31.10.20232009M-chTenisová akadémia Prešov  
14 Princ Matúš31.10.20212009M-chTenis Komplex Košice  
15 Ondrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
16 Lihocký Richard31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
17 Klačanský Šimon31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
18 Matej Matúš31.10.20212009M-chLTK Liptovský Mikuláš  
19 Putiška Adam31.10.20212009M-chTK NCHZ Nováky  
20 Šlúch Mário31.10.20212008S-chTop tennis academy Zvolen  
21 Novodomec Michal31.10.20212009M-chTop tennis academy Zvolen  
22USPJakubčák Timotej31.10.20212009M-chŠTK Poprad Veľká  
23 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
24 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Chmelický Peter02. 07. 2020 19:012008S-chTK Ružomberok 67
2Kostolný Sebastián02. 07. 2020 22:492009M-chTK Žilina  
3Lipták Matej25. 06. 2020 21:182009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
4Matušík Lukáš28. 06. 2020 16:282009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
5Verbovský Martin04. 07. 2020 08:152008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 57
6Zelenák Ivan01. 07. 2020 18:052009M-chTC DRACI Matúškovo  
7Žikla Kristián04. 07. 2020 08:092008S-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk