Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 04.07.2020 | Termín do: | 06.07.2020 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 03.07.2020 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
dorastenci | 48 | 24 | - | 03.07.2020 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Syč-Kriváňová Barbora, ZVR: Novák Marek
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Garguláková B. Šabíková A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Melicháčová E. Forgáčová S. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Mešková E. Husárová S. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Grajciarová N. Mrzenová V. | ||||
6:1 7:6(3) | |||||
8. | Kamenská C. Mudranincová S. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Kalašová Z. Feketeová L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Gombitová A. Gombitová I. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Margočová L. Potičná V. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Svatošová M. Cvanciger L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
2 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
3 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
4 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
5 | USP | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | |||
6 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
7 | Svitková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | ||||
8 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
9 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
10 | USP | Baniarová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 97 | |||
11 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
12 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 105 | ||||
13 | Plajová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 105 | ||||
14 | Danišková Kristína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
15 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
16 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 115 | ||||
17 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
18 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
19 | Melicháčová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | ||||
20 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
21 | USP | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||
22 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
23 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
24 | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
25 | Gallová Anabela | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
26 | Andrusová Juliana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 167 | ||||
27 | Kubiková Monika | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC DRACI Matúškovo | 175 | ||||
28 | USP | Grajciarová Nikola | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 180 | |||
29 | Gejdošová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 189 | ||||
30 | Modlová Sofia Markéta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 190 | ||||
31 | Odorová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 199 | ||||
32 | Barlová Timea | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 199 | ||||
33 | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | ||||
34 | Mešková Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 262 | ||||
35 | USP | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 268 | |||
36 | Mydlárová Barbora | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | 347 | ||||
37 | Mrzenová Vanesa | 31.10.2022 !!! | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
38 | USP | Sedliačiková Tereza | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Fresh club Zvolen | ||||
39 | USP | Gubík Amanda | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | ||||
40 | USP | Kolibková Lorraine Amie | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||
41 | USP | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | ||||
42 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
43 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 02. 07. 2020 19:04 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
2 | Borguľová Sandra | 02. 07. 2020 14:54 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
3 | Celušáková Nina | 01. 07. 2020 15:22 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 74 | ||||
4 | Ftorková Ella | 03. 07. 2020 07:35 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 148 | ||||
5 | Gedayová Michaela | 01. 07. 2020 18:50 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | ||||
6 | Golianová Paulína | 06. 07. 2020 21:21 | 2003 | Ž | Top tennis academy Zvolen | 347 | ||||
7 | Hazuchová Vanda | 29. 06. 2020 15:43 | 2005 | Ž | LTK Liptovský Mikuláš | 327 | ||||
8 | Ifailova Sofia | 28. 06. 2020 23:08 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
9 | Jabrocká Noemi | 03. 07. 2020 07:08 | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | Klanduchová Michaela | 01. 07. 2020 10:20 | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 79 | ||||
11 | Kolesárová Vanessa | 30. 06. 2020 20:11 | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 170 | ||||
12 | Košecká Gabriela | 29. 06. 2020 18:40 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
13 | Kuksina Kristina | 27. 06. 2020 20:24 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
14 | Lašáková Lilien | 24. 06. 2020 10:08 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | ||||
15 | Naňová Gabriela | 02. 07. 2020 11:26 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
16 | Parízeková Laura | 01. 07. 2020 23:39 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 278 | ||||
17 | Pavlíková Vladimíra | 02. 07. 2020 18:20 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
18 | Perháčová Terézia | 30. 06. 2020 21:13 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
19 | Petrovičová Nella | 02. 07. 2020 20:33 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | ||||
20 | Podolcová Viktória | 01. 07. 2020 09:27 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
21 | Poldaufová Simona | 01. 07. 2020 17:01 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
22 | Šašková Barbora | 06. 07. 2020 21:21 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 86 | ||||
23 | Šimonová Alexandra | 02. 07. 2020 14:43 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 143 | ||||
24 | Šimonová Nina | 02. 07. 2020 21:22 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
25 | Škvrndová Linda | 01. 07. 2020 16:47 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
26 | Surovčíková Nina | 29. 06. 2020 14:35 | 2006 | D-d | TK Žilina | 347 | ||||
27 | Valitova Arina | 02. 07. 2020 23:25 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
28 | Vatrtová Ema | 01. 07. 2020 12:56 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | ||||
29 | Vizváryová Veronika | 30. 06. 2020 20:46 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | ||||
30 | Žabková Kiara | 29. 06. 2020 16:54 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |