' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava
Názov turnaja:JHTA CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Lovinského 43, Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kyselovič Michal (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:neregistrovaný rozhodca (A)   
Termín od:29.06.2020 Termín do:01.07.2020
Kontakt:Matej Búřil
Kontakt tel.:mobil - 0904301301,
Kontakt e-mail:burilmatej@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 06. 2020 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-29.06.2020 12:30V mieste konania
staršie žiačky3216-29.06.2020 8:30V mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Kyselovič Michal

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Miloslav Vrba 
   29.06.2020
2. BYE 
 
3. Adam Grendel 
   29.06.2020
4. Tristan Guyer 
 
5. Samuel Valko 
   29.06.2020
6. Alex Čech 
 
7. Filip Hanusek 
   29.06.2020
8. (5-8)Jakub Adamko 
 
9. (3-4)Martin Németh 
   29.06.2020
10. BYE 
 
11. Nicolas Jendrejský 
   29.06.2020
12. Luc Paulus Roest 
 
13. Peter Staš 
   29.06.2020
14. Luke Fedorov 
 
15. BYE 
   29.06.2020
16. (5-8)Oskar Benian 
 
17. BYE 
   29.06.2020
18. (5-8)Sebastian Arva 
 
19. Damian Nagy 
   29.06.2020
20. Tomáš Tankovič 
 
21. David Minarič 
   29.06.2020
22. Samuel Alexander Krajčír 
 
23. BYE 
   29.06.2020
24. (3-4)Tomáš Strašil 
 
25. BYE 
   29.06.2020
26. (5-8)Adam Kurčík 
 
27. Tomáš Tóth 
   29.06.2020
28. Martin Srpoň 
 
29. Samuel Sýkora 
   29.06.2020
30. Samuel Vozár 
 
31. BYE 
   29.06.2020
32. (2)Šimon Jeník 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Benian O.  Vrba M. 
   29.06.2020
2. BYE 
 
3. Tóth T.  Fedorov L. 
   29.06.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Jeník Š.  Čech A. 
   29.06.2020
6. BYE 
 
7. Hanusek F.  Vozár S. 
   29.06.2020
8. Sýkora S.  Kurčík A. 
 
9. Krajčír S.  Valko S. 
   29.06.2020
10. Grendel A.  Staš P. 
 
11. BYE 
   29.06.2020
12. (3-4)Adamko J.  Roest L. 
 
13. BYE 
   29.06.2020
14. Srpoň M.  Strašil T. 
 
15. BYE 
   29.06.2020
16. (2)Arva S.  Németh M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
2 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
3 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
4 Németh Martin31.10.20212006D-chTK VIP Bratislava 71
5 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
6 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
7 Arva Sebastian31.10.20212006D-chTK PROFI Senec 89
8 Adamko Jakub31.10.20202006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 97
9 Roest Luc Paulus31.10.20202006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 106
10 Čech Alex31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 116
11 Nagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
12 Valko Samuel31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 169
13 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
14 Vozár Samuel31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 230
15 Minarič David31.10.20212006D-chTK Sparta Považská Bystrica 230
16 Tankovič Tomáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
17 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
18 Staš Peter31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava  
19 Tóth Tomáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
20 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
21 Fedorov Luke31.10.20212008S-chTK Slovan Bratislava  
22 Srpoň Martin31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
23USPHanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava  
24USPGuyer Tristan31.10.20212007S-chTK ŠTK Šamorín  
25 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Danko Peter12. 05. 2020 18:392008S-chTK Slávia STU Bratislava 129
2Fašung Tomáš27. 06. 2020 22:402008S-chTK Slovan Bratislava 202
3Gazzi Jan Dario29. 06. 2020 12:422007S-chBratislavský tenisový zväz  
4Gyén Gabriel25. 06. 2020 12:532008S-chTenis team Nové Zámky  
5Halás Vladimír28. 06. 2020 01:312009M-chAŠK Skalica  
6Chmelár Timotej24. 06. 2020 06:572008S-chTC EMPIRE Trnava 91
7Ivashko Maksym10. 06. 2020 20:242008S-chTK Slávia STU Bratislava  
8Jaroščák Maximilián27. 06. 2020 15:102006D-chTK Slovan Bratislava 37
9Jaškovič Filip27. 06. 2020 20:142006D-chTK Slávia STU Bratislava 230
10Konderla Filip22. 06. 2020 06:352008S-chŠK TC Dúbravka BA 210
11Matunák Martin27. 06. 2020 16:132008S-chTK Slovan Bratislava 85
12Pajtáš Dávid21. 06. 2020 21:342008S-chTK Slovan Galanta  
13Sarouphim Jean Pierre13. 06. 2020 18:482006D-chTK Slávia STU Bratislava 31
14Slašťan Tomáš27. 06. 2020 20:342008S-chFresh club Zvolen 179
15Štefány Jakub27. 06. 2020 14:022008S-chTK Slovan Bratislava  
16Talian Patrik10. 06. 2020 19:592006D-chBratislavský tenisový zväz 230
17Urbánoš Filip17. 06. 2020 21:452009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk