' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5, Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:08.07.2020 Termín do:10.07.2020
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-07.07.2020 10:00V mieste konania
mladšie žiačky3216-07.07.2020 10:00V mieste konania

Poznámky:

POZOR! Z technických dôvodov sa zmenil usporiadateľ, a teda aj miesto konania (pôvodne JH Tenis Akadémia). 
rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie 
VR: Hasaj Ján

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Richter 
   08.07.2020 13:00
2. BYE 
 
3. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   08.07.2020 13:00
4. BYE 
 
5. Michal Harmata 
   08.07.2020 13:00
6. Marek Lukačeňa García 
 
7. (5-8)Vladimír Halás 
   08.07.2020 15:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Lukáš Jasenák 
   08.07.2020 15:00
10. BYE 
 
11. Norbert Czinege 
   08.07.2020 15:00
12. BYE 
 
13. Filip Kucharek 
   08.07.2020 13:00
14. Jakub Šujan 
 
15. BYE 
   08.07.2020 15:00
16. (5-8)Tomáš Tóth 
 
17. BYE 
   08.07.2020 15:00
18. (5-8)Timur Horváth 
 
19. Leonard Gróf 
   08.07.2020 13:00
20. Jakub Fleischmann 
 
21. BYE 
   08.07.2020 15:00
22. Martin Jureňa 
 
23. BYE 
   08.07.2020 15:00
24. (3-4)Luke Fedorov 
 
25. BYE 
   08.07.2020 15:00
26. (5-8)Samuel Lackovič 
 
27. Lukáš Matušík 
   08.07.2020 13:00
28. Adam Fiala 
 
29. BYE 
   08.07.2020 16:00
30. Nicolas Jendrejský 
 
31. BYE 
   08.07.2020 16:00
32. (2)Filip Konderla 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Richter P.  Jasenák L. 
   08.07.2020 17:00
2. Harmata M.  Lukačeňa García M. 
 
3. Fleischmann J.  Kucharek F. 
   08.07.2020 17:00
4. Matušík L.  Fedorov L. 
 
5. Tóth T.  Jendrejský N. 
   08.07.2020 17:00
6. Halás V.  Horváth T. 
 
7. Gróf L.  Fiala A. 
   08.07.2020 17:00
8. (2)Lackovič S.  Konderla F. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Richter Patrik31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 22
2 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
3 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
4 Fedorov Luke31.10.20212008S-chTK Slovan Bratislava 58
5 Horváth Timur31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
6 Tóth Tomáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 99
7 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
8 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
9 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
10 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
11 Jureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
12 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
14 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
15 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
16 Czinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
17 Šujan Jakub31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
18 Fiala Adam31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
19 Harmata Michal31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA  
20 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Andel Adam06. 07. 2020 20:002009M-chTK Slávia SPU Nitra  
2Čillík Matej06. 07. 2020 10:592008S-chTŠ Advantage Bratislava 99
3Gibala Dominik06. 07. 2020 08:232009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
4Kovář Gregor06. 07. 2020 15:542008S-chLTC Leopoldov 25
5Krajčír Samuel Alexander25. 06. 2020 12:222009M-chTK Jednotka Bratislava  
6Massalkhi Adam06. 07. 2020 22:402008S-chTK Kúpele Piešťany 67
7Oles Nikolas06. 07. 2020 16:462009M-chTenisová škola Pezinok  
8Roman Filip06. 07. 2020 14:462009M-chTC Play Tennis Malinovo  
9Slávik Daniel04. 07. 2020 08:212008S-chTK DRANaM Košice 47
10Sobihard Peter07. 07. 2020 17:222009M-chTK Inter Bratislava  
11Štefány Jakub08. 06. 2020 08:342008S-chTK Slovan Bratislava 23
12Urbánoš Filip01. 07. 2020 14:082009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
13Valko Samuel26. 06. 2020 23:372008S-chŠK TC Dúbravka BA 18
14Vida Richard21. 06. 2020 12:002009M-chTK Spartak Komárno  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk