www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C)   
Termín od:06.06.2020 Termín do:09.06.2020
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-05.06.2020 9:00BTZ
mladší žiaci4824-05.06.2020 9:00BTZ

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor
Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ a BTZ.

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 1
2 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
3 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
4 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
5 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
6 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
7 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
8 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
9 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
10 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
11 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
12 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
13 Urban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
14 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 48
15 Ferenčík Michal31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 55
16 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
17 Čillík Matej31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 99
18 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
19 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
20 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
21 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
22 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
23 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
24 Lipovský Michal31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
25 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
26 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
27 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
28 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
29 Vavro Timotej31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
30 Sobihard Peter31.10.20212009M-chTK Inter Bratislava  
31 Lipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
32 Matucha Ján31.10.20212008M-chBratislavský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Gróf Leonard28. 05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Papcun Samuel15. 05. 2020 14:212008M-chTA Edmund Pavlík Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk