' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C)   
Termín od:06.06.2020 Termín do:09.06.2020
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-05.06.2020 9:00BTZ
mladší žiaci4824-05.06.2020 9:00BTZ

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, správa
Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ a BTZ. 
VR: Nemec Michal, ZVR: Kratochvíla Filip

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Matunák 
   06.06.2020 12:00
2. BYE 
 
3. Jakub Fleischmann 
   06.06.2020 12:00
4. BYE 
 
5. Matej Čillík 
   06.06.2020 12:00
6. Luke Fedorov 
 
7. Marko Bartovič 
   06.06.2020 15:00
8. BYE 
 
9. Filip Kucharek 
   06.06.2020 12:00
10. BYE 
 
11. Samuel Alexander Krajčír 
   06.06.2020 12:00
12. BYE 
 
13. Timur Horváth 
   06.06.2020 12:00
14. BYE 
 
15. (5-8)Samuel Valko 
   06.06.2020 12:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Peter Danko 
   06.06.2020 12:00
18. BYE 
 
19. Martin Pláteník 
   06.06.2020 12:00
20. BYE 
 
21. Samuel Sýkora 
   06.06.2020 13:30
22. BYE 
 
23. Filip Roman 
   06.06.2020 13:30
24. BYE 
 
25. Michal Ferenčík 
   06.06.2020 13:30
26. BYE 
 
27. Tomáš Tankovič 
   06.06.2020 13:30
28. BYE 
 
29. Samuel Vozár 
   06.06.2020 13:30
30. BYE 
 
31. BYE 
   06.06.2020 13:30
32. (5-8)Patrik Richter 
 
33. BYE 
   06.06.2020 13:30
34. (5-8)Jakub Štefány 
 
35. BYE 
   06.06.2020 13:30
36. Lukáš Jasenák 
 
37. BYE 
   06.06.2020 13:30
38. Nicolas Jendrejský 
 
39. BYE 
   06.06.2020 13:30
40. Samuel Lackovič 
 
41. BYE 
   06.06.2020 13:30
42. Filip Urban 
 
43. BYE 
   06.06.2020 13:30
44. Filip Konderla 
 
45. BYE 
   06.06.2020 13:30
46. Ján Matucha 
 
47. BYE 
   06.06.2020 13:30
48. (3-4)Alex Čech 
 
49. BYE 
   06.06.2020 13:30
50. (5-8)Martin Srpoň 
 
51. BYE 
   06.06.2020 13:30
52. Tomáš Fašung 
 
53. BYE 
   06.06.2020 15:00
54. Jakub Kmeť 
 
55. BYE 
   06.06.2020 15:00
56. Leonard Gróf 
 
57. BYE 
   06.06.2020 15:00
58. Timotej Vavro 
 
59. Lukáš Matušík 
   06.06.2020 12:00
60. Tomáš Tóth 
 
61. BYE 
   06.06.2020 15:00
62. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
63. BYE 
   06.06.2020 15:00
64. (2)Lukáš Chren 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Matunák M.  Čech A. 
   06.06.2020
2. BYE 
 
3. Čillík M.  Ferenčík M. 
   06.06.2020
4. Urban F.  Konderla F. 
 
5. (3-4)Richter P.  Štefány J. 
   06.06.2020
6. Matušík L.  Vozár S. 
 
7. Fašung T.  Sýkora S. 
   06.06.2020
8. Krajčír S.  Roman F. 
 
9. Kucharek F.  Horváth T. 
   06.06.2020
10. Vavro T.  Lackovič S. 
 
11. Fleischmann J.  Gróf L. 
   06.06.2020
12. (3-4)Srpoň M.  Valko S. 
 
13. Matucha J.  Bartovič M. 
   06.06.2020
14. Tóth T.  Fedorov L. 
 
15. BYE 
   06.06.2020
16. (2)Danko P.  Chren L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 1
2 Chren Lukáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 4
3 Čech Alex31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 12
4 Danko Peter31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 17
5 Valko Samuel31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 18
6 Srpoň Martin31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 20
7 Richter Patrik31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 22
8 Štefány Jakub31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 23
9 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
10 Fašung Tomáš31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 33
11 Vozár Samuel31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 36
12 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
13 Urban Filip31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 43
14 Tankovič Tomáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 48
15 Ferenčík Michal31.10.20222008S-chTŠ Advantage Bratislava 55
16 Fedorov Luke31.10.20212008S-chTK Slovan Bratislava 58
17 Horváth Timur31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
18 Čillík Matej31.10.20202008S-chTŠ Advantage Bratislava 99
19 Tóth Tomáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 99
20 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
21 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
22 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
23 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
24 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
25 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
26 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
27 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
28 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
29 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
30 Vavro Timotej31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
31 Kmeť Jakub31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
32 Matucha Ján31.10.20212008S-chBratislavský tenisový zväz  
33 Pláteník Martin31.10.20202008S-chTŠ Advantage Bratislava  
34 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Lipovský Michal05. 06. 2020 13:152009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
2Lipták Matej05. 06. 2020 07:242009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
3Papcun Samuel15. 05. 2020 14:212008S-chTA Edmund Pavlík Bratislava  
4Sobihard Peter04. 06. 2020 18:382009M-chTK Inter Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk