www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C)   
Termín od:06.06.2020 Termín do:09.06.2020
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-05.06.2020 9:00BTZ
mladší žiaci4824-05.06.2020 9:00BTZ

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor
Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ a BTZ.

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Čech Alex10.03. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
2Čillík Matej14.05. 20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 99
3Danko Peter21.04. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
4Fašung Tomáš21.05. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
5Fleischmann Jakub08.03. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
6Horváth Timur09.03. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
7Chren Lukáš06.04. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
8Jasenák Lukáš17.03. 20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
9Jendrejský Nicolas08.03. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
10Konderla Filip15.05. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
11Krajčír Samuel Alexander13.05. 20202009M-chTK Jednotka Bratislava  
12Kucharek Filip14.05. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13Lackovič Samuel12.03. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
14Lipovský Michal09.03. 20202009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
15Lipták Matej20.05. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
16Matunák Martin14.03. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 1
17Matušík Lukáš09.03. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
18Richter Patrik13.05. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
19Roman Filip18.05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
20Sobihard Peter19.05. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
21Srpoň Martin11.03. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
22Štefány Jakub19.05. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
23Sýkora Samuel12.05. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
24Tankovič Tomáš13.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 48
25Tóth Tomáš09.03. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
26Urban Filip18.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
27Valko Samuel09.03. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
28Vavro Timotej15.05. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
29Vozár Samuel13.05. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Papcun Samuel15.05. 2020 14:212008M-chTA Edmund Pavlík Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk