' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo nám. č.6 Bratislava Peteržalka
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Sirota Peter (C)   
Termín od:14.12.2019 Termín do:17.12.2019
Kontakt:Mgr. Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.12.2019 9:00BTZ
mladšie žiačky3216-13.12.2019 9:00BTZ

Poznámky:

Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ, BTZ a Bratislavským samosprávnym krajom.
rozpis, organizačný výbor, časový program, harmonogram na sobotu, správa
VR: Nemec Michal, ZVR: Sirota Peter

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Matunák 
   15.12.2019 08:30
2. BYE 
 
3. Jakub Kmeť 
   14.12.2019 08:30
4. Tomáš Tóth 
 
5. Matej Kováč 
   14.12.2019 08:30
6. Samuel Alexander Krajčír 
 
7. Samuel Lackovič 
   14.12.2019 09:45
8. (5-8)Martin Srpoň 
 
9. (3-4)Alex Čech 
   14.12.2019 09:45
10. Samuel Sýkora 
 
11. Šimon Kosáč 
   14.12.2019 11:00
12. Tomáš Tankovič 
 
13. Lukáš Matušík 
   14.12.2019 11:00
14. Samuel Vozár 
 
15. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   14.12.2019 12:15
16. (5-8)Patrik Richter 
 
17. (5-8)Samuel Valko 
   14.12.2019 12:15
18. Timur Horváth 
 
19. Leonard Gróf 
   14.12.2019 13:30
20. Filip Roman 
 
21. Tomáš Fašung 
   14.12.2019 13:30
22. Filip Konderla 
 
23. Nicolas Jendrejský 
   14.12.2019 14:45
24. (3-4)Peter Danko 
 
25. (5-8)Jakub Štefány 
   14.12.2019 14:45
26. Marko Bartovič 
 
27. Adam Fiala 
   14.12.2019 16:00
28. Filip Kucharek 
 
29. Alexander Culák 
   14.12.2019 16:00
30. Michal Ferenčík 
 
31. BYE 
   15.12.2019 08:30
32. (2)Lukáš Chren 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Čech A.  Matunák M. 
   14.12.2019
2. BYE 
 
3. Gróf L.  Roman F. 
   14.12.2019
4. Krajčír S.  Sýkora S. 
 
5. (3-4)Richter P.  Štefány J. 
   14.12.2019
6. BYE 
 
7. Bartovič M.  Kucharek F. 
   14.12.2019
8. Kmeť J.  Kováč M. 
 
9. Konderla F.  Fašung T. 
   14.12.2019
10. Lackovič S.  Jendrejský N. 
 
11. BYE 
   14.12.2019
12. (3-4)Srpoň M.  Valko S. 
 
13. Vozár S.  Matušík L. 
   14.12.2019
14. Horváth T.  Ferenčík M. 
 
15. BYE 
   14.12.2019
16. (2)Danko P.  Chren L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 1
2 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
3 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
4 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
5 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
6 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
7 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
8 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
9 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
10 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
11 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
12 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 48
13 Ferenčík Michal31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 55
14 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
15 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
16 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
17NVKRoman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
18NVKKucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
19 Kováč Matej31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
20 Kmeť Jakub31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
21 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
23 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
24 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
25NVKBartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
26USPGróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
27 Kosáč Šimon31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
28USPFiala Adam31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
29 Culák Alexander31.10.20212009M-chTK Zohor  
30USPodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Jasenák Lukáš14. 12. 2019 10:362008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
2Sobihard Peter12. 12. 2019 20:392009M-chTK Inter Bratislava  
3Šujan Jakub12. 12. 2019 16:392009M-chTC Play Tennis Malinovo  
4Urban Filip10. 12. 2019 19:322008M-chTK Slávia STU Bratislava 43


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk