www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - Právnik -TŠ Trčka & Kurek BA
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo nám. č.6 Bratislava Peteržalka
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Nemec Michal (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Sirota Peter (C)   
Termín od:14.12.2019 Termín do:17.12.2019
Kontakt:Mgr. Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:tenisovaskolapetrzalka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.12.2019 9:00BTZ
mladšie žiačky3216-13.12.2019 9:00BTZ

Poznámky:

Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ, BTZ a Bratislavským samosprávnym krajom.
rozpis, organizačný výbor

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 1
2 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
3 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
4 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
5 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
6 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
7 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
8 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
9 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
10 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
11 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
12 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
13 Urban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
14 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 48
15 Ferenčík Michal31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 55
16 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
17 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
18 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
19 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
20 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
21 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Kmeť Jakub31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
23 Kosáč Šimon31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
24 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
25NVKBartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
26 Sobihard Peter31.10.20212009M-chTK Inter Bratislava  
27NVKKucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
28NVKRoman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Šujan Jakub20. 11. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
2Kováč Matej22. 11. 20192009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
3Gróf Leonard19. 11. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
4Fiala Adam26. 11. 20192009M-chTK Jednotka Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk