' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B)   
Termín od:07.12.2019 Termín do:10.12.2019
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-06.12.2019 9:00BTZ
staršie žiačky3216-06.12.2019 9:00BTZ

Poznámky:

Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ, BTZ a Bratislavským samosprávnym krajom.
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Chren 
   07.12.2019 17:45
2. Maximilián Jaroščák 
 
3. Oskar Benian 
   07.12.2019 17:45
4. Adam Kurčík 
 
5. Martin Matunák 
   07.12.2019 17:45
6. Marcus Černák 
 
7. Samuel Valko 
   07.12.2019 17:45
8. (5-8)Jaroslav Karovič 
 
9. (3-4)Nikolas Paulovič 
   07.12.2019 16:30
10. Peter Danko 
 
11. Tomáš Strašil 
   07.12.2019 16:30
12. Lukáš Chren 
 
13. Tomáš Tankovič 
   07.12.2019 16:30
14. Mojmír Deen 
 
15. Jakub Adamko 
   07.12.2019 16:30
16. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
17. (5-8)Michal Bušniak 
   07.12.2019 15:15
18. Nicholas Volník 
 
19. Martin Németh 
   07.12.2019 15:15
20. Július Hubinský 
 
21. Alex Čech 
   07.12.2019 15:15
22. Oskar Fičor 
 
23. Martin Linhart 
   07.12.2019 15:15
24. (3-4)Filip Poklemba 
 
25. (5-8)Alex Kohút 
   07.12.2019 14:00
26. Šimon Jeník 
 
27. Samuel Alexander Krajčír 
   07.12.2019 14:00
28. Adam Babušík 
 
29. Sebastian Arva 
   07.12.2019 14:00
30. Damian Nagy 
 
31. Adam Grendel 
   07.12.2019 14:00
32. (2)Xavier Jakubovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chren P.  Poklemba F. 
   09.12.2019
2. BYE 
 
3. Grendel A.  Németh M. 
   08.12.2019 15:15
4. Linhart M.  Jaroščák M. 
 
5. (3-4)Bušniak M.  Hron A. 
   08.12.2019 15:15
6. Fičor O.  Kohút A. 
 
7. Čech A.  Matunák M. 
   08.12.2019 15:15
8. Krajčír S.  Volník N. 
 
9. Danko P.  Chren L. 
   08.12.2019 16:15
10. Deen M.  Sarouphim J. 
 
11. BYE 
   09.12.2019
12. (3-4)Jakubovič X.  Babušík A. 
 
13. Benian O.  Strašil T. 
   08.12.2019 16:16
14. Jeník Š.  Kurčík A. 
 
15. BYE 
   09.12.2019
16. (2)Karovič J.  Paulovič N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
2 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
3 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
4 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
5 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
6 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
7 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
8 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
9 Jaroščák Maximilián31.10.20202006S-chTK Slovan Bratislava 37
10 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK PROFI Senec 38
11 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
12 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
13 Hubinský Július31.10.20202006S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob 52
14 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
15 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
16 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
17 Linhart Martin31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
18 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
19 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
20 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 85
21 Arva Sebastian31.10.20212006S-chTK PROFI Senec 89
22 Adamko Jakub31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 97
23NVKČech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 116
24NVKDanko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 129
25NVKDeen Mojmír31.10.20212007S-chTK Jednotka Bratislava 131
26NVKČernák Marcus31.10.20212007S-chŠK TC Dúbravka BA 146
27USPNagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
28NVKValko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
29NVKChren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 179
30NVKGrendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
31NVKTankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
32USPKrajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jaškovič Filip18. 11. 20192006S-chTK Slávia STU Bratislava 230
2Hanusek Filip22. 11. 20192007S-chTK Slovan Bratislava  
3Sýkora Samuel15. 11. 20192009M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Sarouphim Jean Pierre24. 11. 20192006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
2Roest Luc Paulus26. 11. 20192006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 106
3Staš Peter01. 12. 20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Fašung Tomáš04. 12. 2019 11:232008M-chTK Slovan Bratislava 202
2Konderla Filip04. 12. 2019 06:282008M-chŠK TC Dúbravka BA 210


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk