Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4, 020 01 Púchov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Luhový Ivan (A) | |||
Termín od: | 25.07.2020 | Termín do: | 27.07.2020 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 24.07.2020 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 24.07.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šobáň Peter, ZVR: Luhový Ivan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nováková V. Kováčiková N. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Zitová T. Polačiková A. | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Vetková S. Žiačiková N. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Oráviková K. Haňdiaková E. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Švagrová K. Palanová A. | ||||
6:4 7:5 | |||||
8. | Čačová T. Hrbáňová S. | 16 8 SF F | |||
9. | Pauková S. Madarová E. | ||||
4:6 6:1 10:8 | |||||
10. | Kubalová K. Kováčová E. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Kolesárová J. Kašťáková S. | 16 8 SF F | ||
13. | Adamcová P. Daubnerová I. | ||||
6:2 6:4 | |||||
14. | Beláňová E. Kmeťová B. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Líšková B. Ďuricová N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Nováková Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
2 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
3 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
4 | Chládeková Martina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 66 | ||||
5 | Líšková Barbora | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 69 | ||||
6 | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 72 | ||||
7 | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
8 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 | ||||
9 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
10 | Ďuricová Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 91 | ||||
11 | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 98 | ||||
12 | Oráviková Klára | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 108 | ||||
13 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 120 | ||||
14 | Haňdiaková Ester | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 121 | ||||
15 | Cahelová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 123 | ||||
16 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 123 | ||||
17 | Kmeťová Barbora | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 149 | ||||
18 | Beláňová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | ||||
19 | Madarová Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 164 | ||||
20 | Kamenská Viktória | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 176 | ||||
21 | Balážová Lucia | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 194 | ||||
22 | Vetková Sophia | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | OZ ŠK Odema Púchov | 226 | ||||
23 | Hrnčiarová Natália | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 226 | ||||
24 | Čačová Tereza | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | 239 | ||||
25 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | ||||
26 | Hrbáňová Simona | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
27 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
28 | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | |||||
29 | Polačiková Aneta | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
30 | Žiačiková Nataša | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK Púchov | |||||
31 | Švagrová Kristýna | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bjerregaard Annika | 24. 07. 2020 07:56 | 2007 | D-d | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
2 | Borguľová Sandra | 23. 07. 2020 21:58 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | ||||
3 | Čambálová Ema | 18. 07. 2020 12:41 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 96 | ||||
4 | Depešová Soňa | 22. 07. 2020 21:53 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
5 | Dosedlová Nela | 20. 07. 2020 12:31 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
6 | Flimelová Kristína | 23. 07. 2020 16:31 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
7 | Fränklová Ela | 07. 07. 2020 18:39 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
8 | Fuchs Vivien | 12. 07. 2020 17:09 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | |||||
9 | Gross Timea | 08. 07. 2020 05:34 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | ||||
10 | Hetešová Sophie | 23. 07. 2020 12:35 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
11 | Hozdeková Victória | 22. 07. 2020 21:54 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 47 | ||||
12 | Chabadová Timea | 24. 07. 2020 06:37 | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
13 | Chudová Michaela | 18. 07. 2020 11:56 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | ||||
14 | Jakubcová Katarína | 23. 07. 2020 21:00 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
15 | Jalčová Diana | 14. 07. 2020 20:33 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | ||||
16 | Konopková Nela | 11. 07. 2020 07:54 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 28 | ||||
17 | Košecká Gabriela | 16. 07. 2020 09:51 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | ||||
18 | Košútová Lara | 21. 07. 2020 18:08 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 98 | ||||
19 | Kročková Natália | 20. 07. 2020 19:00 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 94 | ||||
20 | Kubová-Danajová Eliška | 24. 07. 2020 08:34 | 2008 | D-d | LTC Leopoldov | 123 | ||||
21 | Kučíková Kiara Nina | 22. 07. 2020 21:15 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
22 | Lišková Ema | 24. 07. 2020 07:38 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | ||||
23 | Miklánková Sára | 20. 07. 2020 08:16 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 98 | ||||
24 | Mokrá Vanesa | 23. 07. 2020 09:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
25 | Müllerová Mária | 23. 07. 2020 16:59 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
26 | Ondričková Olivia | 23. 07. 2020 14:05 | 2008 | D-d | TK Púchov | 272 | ||||
27 | Petrášová Diana | 20. 07. 2020 16:50 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
28 | Petríková Dominika | 23. 07. 2020 14:41 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | ||||
29 | Portašíková Sofia | 24. 07. 2020 07:57 | 2006 | D-d | TK Žilina | 79 | ||||
30 | Sazonová Evelina | 24. 07. 2020 08:38 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | ||||
31 | Sopková Lucia | 23. 07. 2020 21:27 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
32 | Šuchterová Nikki | 22. 07. 2020 10:19 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 226 | ||||
33 | Surovčíková Nina | 23. 07. 2020 17:15 | 2006 | D-d | TK Žilina | 17 | ||||
34 | Tóthová Zina | 09. 07. 2020 16:46 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 196 | ||||
35 | Vavrová Yasmin | 23. 07. 2020 22:22 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
36 | Vorčáková Miriam | 18. 07. 2020 09:16 | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 215 | ||||
37 | Weissová Ema | 23. 07. 2020 14:38 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 170 | ||||
38 | Zimenová Lujza | 12. 07. 2020 10:06 | 2009 | D-d | TK Žilina |