' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica
Miesto konania (adresa dvorcov):Trieda SNP 53, 97401 Banská Bystrica
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Uram Ivan (C)   
Termín od:24.06.2020 Termín do:26.06.2020
Kontakt:Mgr. Ivan Uram
Kontakt tel.:mobil - 0915086665,
Kontakt e-mail:ivouram@centrum.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-23.06.2020 9:00v mieste konania
staršie žiačky3216-23.06.2020 9:00v mieste konania

Poznámky:

POZOR!!!  Hrať sa bude v B.Bystrici, Trieda SNP 53 a J.M.Hurbana 3. Po vyžrebovaní bude zverejnený rozpis jednotlivých zápasov .
rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Uram Ivan

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Matúš Vateha 
   24.06.2020
2. BYE 
 
3. Maroš Medveď 
   24.06.2020
4. Filip Paulíny 
 
5. David Minarič 
   24.06.2020
6. Samuel Gallo 
 
7. Miloslav Vrba 
   24.06.2020
8. (5-8)Ján Matula 
 
9. (3-4)Michael Jankech 
   24.06.2020
10. Adam Kurčík 
 
11. Matúš Makónyi 
   24.06.2020
12. Tadeáš Béreš 
 
13. Tibor Brinza 
   24.06.2020
14. Adam Grendel 
 
15. Peter Perháč 
   24.06.2020
16. (5-8)Milan Macák 
 
17. (5-8)Lukáš Hanušovský 
   24.06.2020
18. Adam Paľko 
 
19. Samuel Móc 
   24.06.2020
20. Matúš Jáger 
 
21. Filip Lübeck 
   24.06.2020
22. Michal Varšo 
 
23. Ramon Tarač 
   24.06.2020
24. (3-4)Matej Letavay 
 
25. (5-8)Simon Bognár 
   24.06.2020
26. Filip Hanusek 
 
27. Lukáš Kulich 
   24.06.2020
28. Tobias Kováč 
 
29. Samuel Sýkora 
   24.06.2020
30. Tomáš Slašťan 
 
31. BYE 
   24.06.2020
32. (2)Marek Vaco 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vaco M.  Vateha M. 
   24.06.2020
2. BYE 
 
3. Sýkora S.  Kurčík A. 
   24.06.2020
4. Lübeck F.  Kulich L. 
 
5. Brinza T.  Makónyi M. 
   24.06.2020
6. Jankech M.  Hanušovský L. 
 
7. BYE 
   24.06.2020
8. (2)Bognár S.  Letavay M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
2 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
3USPJankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
4 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 27
5 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 29
6 Matula Ján31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
7 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
8 Macák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
9 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
10 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
11USPBrinza Tibor31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 59
12 Kováč Tobias31.10.20202006S-chTK Tajch Nová Baňa 77
13 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
14USPTarač Ramon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 89
15 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
16 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
17 Makónyi Matúš31.10.20212007S-chTK Ružomberok 131
18 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 149
19 Perháč Peter31.10.20212007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 149
20 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 159
21 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 179
22USPGrendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
23 Minarič David31.10.20212006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
24 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
25 Béreš Tadeáš31.10.20212007S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
26 Móc Samuel31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza  
27USPVaršo Michal31.10.20212007S-chTK Hradová Lučenec  
28 Paulíny Filip31.10.20202006S-chTK Hradová Lučenec  
29 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
30USPHanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Arva Sebastian22. 06. 2020 20:482006S-chTK PROFI Senec 89
2Babušík Adam18. 06. 2020 18:542007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
3Benian Oskar20. 06. 2020 07:032007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
4Hron Alex Maximilián20. 06. 2020 17:102007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
5Jaroščák Maximilián21. 06. 2020 20:232006S-chTK Slovan Bratislava 37
6Karovič Jaroslav18. 06. 2020 19:452006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
7Kecskés Oliver22. 06. 2020 23:012006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
8Kollár Markus17. 06. 2020 12:252009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9Kostoláni Alex23. 06. 2020 08:032006S-chTenis team Nové Zámky 49
10Mattoš Adam17. 06. 2020 20:582006S-chTKM Betliar 32
11Medveď Jakub18. 06. 2020 20:262006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
12Paulovič Nikolas18. 06. 2020 14:162006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
13Sloboda Leon22. 06. 2020 18:512009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
14Suchan David19. 06. 2020 10:312007S-chTC EMPIRE Trnava 59
15Tankovič Tomáš22. 06. 2020 10:122008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
16Urbánoš Filip18. 06. 2020 16:242009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
17Valuh Boris17. 06. 2020 14:552009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18Vasky Jakub14. 06. 2020 18:102008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk