Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok , Makovického 26,03401, Ružomberok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Virág Jozef (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Sekera Milan (K) | |||
Termín od: | 15.08.2020 | Termín do: | 19.08.2020 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 32 | 16 | - | 15.08.2020 9:00 | TK Ružomberok |
muži | 48 | 24 | - | 14.08.2020 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Virág Jozef, ZVR: Sekera Milan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kužmová Katarína | 31.10.2024 | 2001 | Ž | VSE TK Akademik Košice | 18 | ||||
2 | USP | Čisovská Romana | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 21 | |||
3 | Marušinová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 23 | ||||
4 | Svatíková Laura | 31.10.2025 | 1994 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
5 | Ondrejčeková Klára | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
6 | Hubeková Emma | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Zohor | 29 | ||||
7 | Kovačičová Stella | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 30 | ||||
8 | Slabá Natália | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 31 | ||||
9 | Martančíková Rebeka | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 33 | ||||
10 | Bolebruchová Ema | 31.10.2025 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 35 | ||||
11 | Chudejová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 37 | ||||
12 | Surová Viktória | 31.10.2022 !!! | 1999 | Ž | TJT Michalovce | 38 | ||||
13 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 43 | ||||
14 | Pinková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 45 | ||||
15 | Kozáková Kristína | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 46 | ||||
16 | Knapová Tamara | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 46 | ||||
17 | Šašková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | 52 | ||||
18 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 54 | ||||
19 | Janíčková Laura | 31.10.2024 | 1999 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 55 | ||||
20 | Fričová Martina | 31.10.2023 !!! | 1998 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 62 | ||||
21 | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 68 | ||||
22 | Zelníčková Radka | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 77 | ||||
23 | Barcajová Bianka | 31.10.2020 !!! | 1999 | Ž | TK 77 Skalica | 78 | ||||
24 | Chramcová Victoria | 31.10.2022 !!! | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
25 | Koricinová Michaela | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 108 | ||||
26 | WC | Maščeníková Diana | 31.10.2024 | 2003 | Ž | 1.TC Humenné | 109 | |||
27 | STZ | Behúlová Bianca | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 132 | |||
28 | USP | Beláková Kristína Mária | 31.10.2022 !!! | 1998 | Ž | TKM Martin | 166 | |||
29 | USP | Mikušová Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TA M. Ryšavého Bojnice | 179 | |||
30 | STZ | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 219 | |||
31 | USP | Beláková Natália Martina | 31.10.2025 | 2000 | Ž | TKM Martin | 219 | |||
32 | STZ | Bérešová Laura | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 219 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Grajciarová Nikola | 06. 07. 2020 | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 219 | |||||
2 | Bjerregaard Claudia | 26. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK Raketa Nedožery-Brezany | ||||||
3 | Košanová Katarína | 29. 06. 2020 | 2000 | Ž | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Oby Ange Kajuru | 07. 08. 2020 | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 13. 08. 2020 18:43 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | |||||
2 | Balus Irina | 11. 08. 2020 12:12 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 178 | ||||
3 | Barillová Paula | 09. 08. 2020 19:16 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 53 | ||||
4 | Barteková Sára | 10. 08. 2020 10:47 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 219 | ||||
5 | Čalfová Veronika | 11. 08. 2020 20:19 | 2000 | Ž | TK Dargov | 76 | ||||
6 | Daubnerová Nikola | 10. 08. 2020 20:58 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 72 | ||||
7 | Dobrucká Natália | 13. 08. 2020 17:16 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 199 | ||||
8 | Drugdová Salma | 13. 08. 2020 21:10 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 113 | ||||
9 | Fekiačová Daniela | 06. 08. 2020 07:30 | 2001 | Ž | TK Elán Veľký Krtíš | 151 | ||||
10 | Ferencová Veronika | 15. 08. 2020 09:37 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 170 | ||||
11 | Festenburg Veronika Nicoletta | 12. 08. 2020 21:58 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 97 | ||||
12 | Haňdiaková Karin | 13. 08. 2020 20:49 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 92 | ||||
13 | Hláčiková Daniela | 10. 08. 2020 19:15 | 2000 | Ž | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 27 | ||||
14 | Hubinská Mária | 14. 08. 2020 08:21 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 119 | ||||
15 | Husárová Martina | 13. 08. 2020 13:01 | 1996 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 67 | ||||
16 | Ifailova Sofia | 08. 07. 2020 09:32 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
17 | Jašková Anika | 14. 08. 2020 06:29 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | Kadlečková Michaela | 13. 08. 2020 07:30 | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
19 | Kerdíková Sandra Mária | 12. 08. 2020 21:34 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 40 | ||||
20 | Kmošková Barbora | 14. 08. 2020 06:46 | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 166 | ||||
21 | Kotlíková Inez Maria | 11. 08. 2020 13:07 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
22 | Krivosudská Lucia | 12. 08. 2020 14:25 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 104 | ||||
23 | Kusý Alzugaray Janika | 11. 08. 2020 13:54 | 2001 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 39 | ||||
24 | Lukáčová Sandra | 13. 08. 2020 15:40 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 132 | ||||
25 | Méri Eszter | 12. 08. 2020 09:45 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 36 | ||||
26 | Molchanova Olga | 13. 08. 2020 13:29 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | |||||
27 | Mráziková Karolína | 11. 08. 2020 20:26 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
28 | Mráziková Kristína | 07. 07. 2020 11:37 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
29 | Mrzenová Vanesa | 13. 08. 2020 11:55 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | |||||
30 | Naňová Gabriela | 13. 08. 2020 21:30 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 166 | ||||
31 | Paľovská Nina | 10. 08. 2020 14:25 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 170 | ||||
32 | Pantelič Anastassia | 13. 08. 2020 16:06 | 1998 | Ž | TK Petržalka | 51 | ||||
33 | Paveleková Zuzana | 13. 08. 2020 12:30 | 2001 | Ž | TK DRANaM Košice | 80 | ||||
34 | Perháčová Terézia | 12. 08. 2020 19:17 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 79 | ||||
35 | Poldaufová Simona | 14. 08. 2020 07:46 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 219 | ||||
36 | Šafárová Sophia Sara | 13. 08. 2020 12:16 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 96 | ||||
37 | Šalátová Kristína | 13. 08. 2020 12:41 | 2000 | Ž | TK Tatran 2007 Prešov | 199 | ||||
38 | Sameliaková Klára | 13. 08. 2020 12:51 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 192 | ||||
39 | Samková Vanesa | 12. 08. 2020 22:28 | 2001 | Ž | TC Moravský Svätý Ján | 50 | ||||
40 | Šašková Barbora | 12. 08. 2020 12:49 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | |||||
41 | Šimonová Alexandra | 12. 08. 2020 11:15 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 132 | ||||
42 | Suchánková Sara | 12. 08. 2020 20:42 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 179 | ||||
43 | Šurinová Simona | 11. 08. 2020 09:10 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | |||||
44 | Svitková Sofia | 04. 08. 2020 04:17 | 2005 | Ž | TK Žilina | 109 | ||||
45 | Trebuňová Zuzana | 02. 08. 2020 22:08 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 219 | ||||
46 | Valitova Arina | 05. 08. 2020 23:01 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
47 | Vancelová Zuzana | 11. 08. 2020 13:46 | 2004 | Ž | TK Žilina | 83 | ||||
48 | Vargová Nina | 07. 08. 2020 10:52 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 209 | ||||
49 | Vighová Nelly | 06. 08. 2020 15:26 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 100 | ||||
50 | Žuffová Yvonna | 13. 08. 2020 13:04 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 219 |