Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8,Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimurka Michal (B) | |||
Termín od: | 12.09.2020 | Termín do: | 16.09.2020 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 09. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 11.09.2020 10:00 | TK Baník Prievidza |
dorastenci | 48 | 24 | - | 11.09.2020 10:15 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
POZOR! Chlapci začínajú v nedeľu.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Köberling Karol, ZVR: Šimurka Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Suchánková S. Balus I. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mravcová E. Karasová E. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Zapletalová A. Vallová M. | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Babíková N. Šabíková A. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Švorcová K. Perháčová T. | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Jašková A. Mráziková K. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Čuboňová Ž. Nádaská L. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Janigová P. Kyseľová N. | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Pavlechová K. Gemzická A. | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Gavalcová T. Provazníková A. | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Koppová N. Félixová S. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Kolibková L. Líšková B. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Vancelová Z. Ďarmatiová N. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Gombitová A. Gombitová I. | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | Lacková V. Mayerová M. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Garguláková B. Svitková S. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Baraniaková E. Baraniaková T. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Suchánková Sara | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | ||||
2 | Ďarmatiová Nina | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 7 | ||||
3 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
4 | Jašková Anika | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
5 | Bérešová Laura | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
6 | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
7 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
8 | Balus Irina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
9 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
10 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
11 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
12 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 | ||||
13 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
14 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
15 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
16 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 45 | ||||
17 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
18 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
19 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
20 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
21 | Kaňovská Sabína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
22 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
23 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
24 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
25 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
26 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
27 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | ||||
28 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
29 | Svitková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | ||||
30 | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | ||||
31 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
32 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
33 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
34 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | ||||
35 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
36 | STZ | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | |||
37 | WC | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||
38 | USP | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 | |||
39 | WC | Nováková Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 159 | |||
40 | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | ||||
41 | STZ | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 305 | |||
42 | USP | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||
43 | USP | Líšková Barbora | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||
44 | STZ | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||
45 | USP | Kolibková Lorraine Amie | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||
46 | WC | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | ||||
47 | WC | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | ||||
48 | WC | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ferjaková Karin | 29. 08. 2020 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 150 | |||||
2 | Potičná Vivienne | 12. 08. 2020 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||||
3 | Tóth Lilla | 19. 08. 2020 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 305 | |||||
4 | Zhabrailova Milana | 03. 08. 2020 | 2003 | Ž | TC ROYAL Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 10. 09. 2020 11:03 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
2 | Barčíková Alexandra | 07. 09. 2020 19:56 | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | ||||
3 | Barillová Deana | 11. 09. 2020 22:03 | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | 128 | ||||
4 | Barillová Paula | 09. 08. 2020 19:17 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
5 | Behúlová Bianca | 09. 09. 2020 08:46 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 106 | 3 | |||
6 | Bolebruchová Ema | 07. 09. 2020 17:50 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 11 | ||||
7 | Brandisová Emma | 10. 09. 2020 21:15 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | ||||
8 | Bučič Veronika | 11. 09. 2020 01:00 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
9 | Cíleková Laura | 08. 09. 2020 19:43 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
10 | Cvanciger Lilly | 09. 09. 2020 19:41 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
11 | Danišková Kristína | 16. 08. 2020 16:06 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
12 | Daňková Karolína | 11. 09. 2020 08:40 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
13 | Daubnerová Nikola | 10. 09. 2020 18:59 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
14 | Dobrucká Natália | 10. 09. 2020 08:35 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
15 | Drugdová Salma | 10. 09. 2020 22:16 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
16 | Ďuricová Nina | 08. 09. 2020 21:56 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
17 | Fedáková Viktória | 02. 09. 2020 09:07 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 105 | ||||
18 | Feketeová Liliana | 09. 09. 2020 22:37 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
19 | Ferencová Veronika | 10. 09. 2020 16:06 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | ||||
20 | Forgáčová Sára | 03. 09. 2020 20:05 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
21 | Gedayová Michaela | 11. 09. 2020 18:37 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | ||||
22 | Gondorová Miriam | 07. 09. 2020 12:01 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 23 | ||||
23 | Gričová Nina | 07. 09. 2020 17:01 | 2005 | Ž | TA M. Ryšavého Bojnice | 246 | ||||
24 | Hallová Ema | 11. 09. 2020 12:23 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | ||||
25 | Hradecká Lucia | 09. 09. 2020 19:34 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
26 | Hubinská Mária | 11. 09. 2020 08:40 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 96 | ||||
27 | Chudejová Mia | 05. 09. 2020 10:02 | 2003 | Ž | TK Žilina | 8 | ||||
28 | Jamrichová Renáta | 09. 09. 2020 21:57 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | |||||
29 | Kamenská Chiara | 11. 09. 2020 09:49 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
30 | Kerdíková Sandra Mária | 08. 09. 2020 23:29 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
31 | Kmošková Barbora | 07. 09. 2020 10:43 | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 68 | ||||
32 | Košecká Gabriela | 10. 09. 2020 17:37 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
33 | Kotlíková Inez Maria | 07. 09. 2020 15:39 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 159 | ||||
34 | Krajčovičová Ashley | 08. 09. 2020 06:58 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
35 | Krajmer Karolína | 10. 09. 2020 19:10 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
36 | Kutešová Emma | 15. 08. 2020 11:48 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
37 | Lukáčová Sandra | 09. 09. 2020 08:23 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 50 | ||||
38 | Marušinová Martina | 10. 09. 2020 20:24 | 2003 | Ž | TK Žilina | 10 | ||||
39 | Melicháčová Eliška | 10. 09. 2020 19:20 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | ||||
40 | Mihálová Slávka | 05. 09. 2020 20:50 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
41 | Michalčíková Bernadette | 29. 08. 2020 12:44 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 199 | ||||
42 | Mrzenová Vanesa | 10. 09. 2020 21:18 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
43 | Paľovská Nina | 24. 08. 2020 20:59 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 30 | ||||
44 | Pavlíková Vladimíra | 11. 09. 2020 07:39 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
45 | Pinková Lucia | 09. 09. 2020 18:13 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 46 | ||||
46 | Pláteníková Ela | 10. 09. 2020 20:41 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
47 | Polakovičová Adela | 11. 09. 2020 23:11 [N] | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
48 | Poldaufová Simona | 11. 09. 2020 08:07 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
49 | Rečková Daniela | 10. 09. 2020 10:51 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 71 | ||||
50 | Šafárová Sophia Sara | 06. 09. 2020 12:06 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
51 | Šarinová Sára | 10. 09. 2020 21:19 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
52 | Šimonová Alexandra | 09. 09. 2020 11:09 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 143 | ||||
53 | Šimonová Nina | 11. 09. 2020 09:01 [N] | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
54 | Simonová Sophia | 11. 09. 2020 08:39 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
55 | Slabá Natália | 09. 09. 2020 21:59 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
56 | Šramková Tamara | 11. 09. 2020 10:00 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
57 | Stolárová Lenka | 31. 08. 2020 15:26 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 56 | ||||
58 | Šurinová Simona | 11. 09. 2020 01:31 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
59 | Svatošová Miroslava | 10. 09. 2020 17:15 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
60 | Trebuňová Zuzana | 11. 09. 2020 12:58 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
61 | Valitova Arina | 05. 09. 2020 21:39 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
62 | Vargová Nina | 11. 09. 2020 07:10 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 17 | ||||
63 | Vatlavicová Monika | 10. 09. 2020 18:43 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
64 | Vatrtová Ema | 11. 09. 2020 14:40 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | ||||
65 | Veličová Nina | 10. 09. 2020 19:57 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
66 | Zelinová Tereza | 11. 09. 2020 08:21 | 2002 | Ž | TK Žilina | 36 | ||||
67 | Zelníčková Radka | 10. 09. 2020 19:55 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 101 | 4 | |||
68 | Žuffová Yvonna | 10. 09. 2020 22:23 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 |