' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:YONEX CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kališ Branislav (B) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Bača Michal (C)   
Termín od:21.07.2020 Termín do:24.07.2020
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-20.07.2020 10:00TK Žilina
dorastenky4824-20.07.2020 10:00TK Žilina

Poznámky:

ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk 
VR: Kališ Branislav, ZVR: Bača Michal

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Peter Naď 
   21.07.2020 14:00
2. BYE 
 
3. Andrej Kompiš 
   21.07.2020 09:30
4. Roland Hlaváč 
 
5. Richard Bottlik 
   21.07.2020 09:30
6. Jakub Kovalík 
 
7. (9-16)Michal Čurlej 
   21.07.2020 14:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Pavel Gula 
   21.07.2020 15:30
10. BYE 
 
11. Mário Kirkov 
   21.07.2020 09:30
12. Maxim Novák 
 
13. Simon Norrman 
   21.07.2020 10:45
14. Dávid Keller 
 
15. (5-8)Michal Krajčí 
   21.07.2020 15:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Pavel Keľo 
   21.07.2020 15:30
18. BYE 
 
19. Samuel Guzoň 
   21.07.2020 10:45
20. Max Hudák 
 
21. Juraj Obtulovič 
   21.07.2020 10:45
22. David Škoda 
 
23. (9-16)Peter Kučera 
   21.07.2020 15:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Samuel Kyjaci 
   21.07.2020 17:00
26. BYE 
 
27. Jakub Chovanec 
   21.07.2020 12:30
28. Xavier Jakubovič 
 
29. Patrik Palenčár 
   21.07.2020 10:45
30. Tomáš Kompiš 
 
31. BYE 
   21.07.2020 17:00
32. (5-8)Ivo Verčík 
 
33. BYE 
   21.07.2020 15:30
34. (5-8)Adrián Kopál 
 
35. Vladimír Kravec 
   21.07.2020 10:45
36. Jakub Krošlák 
 
37. Bastien Sepeši 
   21.07.2020 10:45
38. Adam Lupták 
 
39. BYE 
   21.07.2020 17:00
40. (9-16)Marcus Masarčin 
 
41. BYE 
   21.07.2020 15:30
42. (9-16)Matej Muránsky 
 
43. Lukáš Finta 
   21.07.2020 10:45
44. Oliver Pivník 
 
45. Hugo Vajgel 
   21.07.2020 10:45
46. Sebastián Jonáš Safko 
 
47. BYE 
   21.07.2020 15:30
48. (3-4)Ivan Sura 
 
49. BYE 
   21.07.2020 17:00
50. (5-8)Stanislav Valent 
 
51. Alex Rosa 
   21.07.2020 12:30
52. Marcel Šramko 
 
53. Matúš Dubeň 
   21.07.2020 12:30
54. Bence Tóth 
 
55. BYE 
   21.07.2020 17:00
56. (9-16)Dušan Baranec 
 
57. BYE 
   21.07.2020 17:00
58. (9-16)Aleš Mísař 
 
59. Maxim Mazák 
   21.07.2020 12:30
60. Igor Németh 
 
61. Samuel Stolárik 
   21.07.2020 09:30
62. Matúš Barcaj 
 
63. BYE 
   21.07.2020 15:30
64. (2)Norbert Marošík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Keľo P.  Marošík N. 
   21.07.2020
2. BYE 
 
3. Kompiš A.  Kompiš T. 
   21.07.2020
4. BYE 
 
5. Šramko M.  Palenčár P. 
   21.07.2020
6. Guzoň S.  Vajgel H. 
 
7. (5-8)Muránsky M.  Baranec D. 
   21.07.2020
8. BYE 
 
9. (3-4)Sura I.  Čurlej M. 
   21.07.2020
10. BYE 
 
11. Hlaváč R.  Lupták A. 
   21.07.2020
12. BYE 
 
13. Škoda D.  Obtulovič J. 
   21.07.2020
14. Pivník O.  Kovalík J. 
 
15. BYE 
   21.07.2020
16. (5-8)Kučera P.  Mísař A. 
 
17. BYE 
   21.07.2020
18. (5-8)Masarčin M.  Kyjaci S. 
 
19. Novák M.  Stolárik S. 
   21.07.2020
20. Tóth B.  Safko S. 
 
21. BYE 
   21.07.2020
22. Mazák M.  Chovanec J. 
 
23. BYE 
   21.07.2020
24. (3-4)Valent S.  Kopál A. 
 
25. BYE 
   21.07.2020
26. (5-8)Németh I.  Gula P. 
 
27. Kravec V.  Rosa A. 
   21.07.2020
28. Bottlik R.  Keller D. 
 
29. BYE 
   21.07.2020
30. Jakubovič X.  Paulovčák S. 
 
31. BYE 
   21.07.2020
32. (2)Naď P.  Krajčí M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1STZNaď Peter31.10.20202004D-chTK Mladosť Košice 8
2 Marošík Norbert31.10.20202004D-chLieskovský tenisový klub-LTC 12
3 Keľo Pavel31.10.20212003D-chTA Rimavská Sobota 14
4 Sura Ivan31.10.20202002MTK Mladosť Košice 16
5 Valent Stanislav31.10.20202002MTK LOVE 4 tennis Bratislava 19
6 Verčík Ivo31.10.20212003D-chTK Žilina 20
7 Krajčí Michal31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 21
8 Kopál Adrián31.10.20202002MTK Kúpele Piešťany 22
9 Gula Pavel31.10.20202004D-chOZ ŠK Odema Púchov 25
10 Muránsky Matej31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 26
11 Baranec Dušan31.10.20212003D-chTC EMPIRE Trnava 27
12 Čurlej Michal31.10.20222004D-chTK Žilina 28
13 Kučera Peter31.10.20212003D-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 30
14 Masarčin Marcus31.10.20222004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 33
15 Kyjaci Samuel31.10.20202004D-chTC EMPIRE Trnava 34
16 Mísař Aleš31.10.20202002MTK Kúpele Piešťany 36
17 Palenčár Patrik31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 37
18 Hudák Max31.10.20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice 39
19 Krošlák Jakub31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 41
20 Obtulovič Juraj31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 42
21 Stolárik Samuel31.10.20202004D-chMŠK Poprad-Tatry 43
22 Németh Igor31.10.20212003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 45
23 Šramko Marcel31.10.20212003D-chTK Slávia STU Bratislava 46
24 Hlaváč Roland31.10.20202002MTC Slávia UPJŠ Košice 51
25 Barcaj Matúš31.10.20212003D-chTC EMPIRE Trnava 52
26 Kirkov Mário31.10.20202004D-chTK Profitennis Academy Prešov 53
27 Finta Lukáš31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 54
28 Kovalík Jakub31.10.20202004D-chTenisová akadémia Prešov 57
29 Lupták Adam31.10.20202002MMŠK Poprad-Tatry 60
30 Kravec Vladimír31.10.20212004D-chTK Baník Prievidza 62
31 Rosa Alex31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 63
32 Pivník Oliver31.10.20212005D-chŠK Progress Rimavská Sobota 66
33 Škoda David31.10.20212003D-chTK Slovan Bratislava 68
34 Novák Maxim31.10.20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 69
35 Keller Dávid31.10.20212005D-ch1.TC Humenné 71
36 Sepeši Bastien31.10.20202004D-chTK Slávia STU Bratislava 77
37STZGuzoň Samuel31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 79
38 Safko Sebastián Jonáš31.10.20212005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 83
39STZVajgel Hugo31.10.20202004D-chTK Slovan Bratislava 85
40STZNorrman Simon31.10.20212005D-chTK Slovan Bratislava 88
41STZTóth Bence31.10.20212005D-chTKM Betliar 90
42USPKompiš Tomáš31.10.20212003D-chTK Žilina 99
43USPKompiš Andrej31.10.20212005D-chTK Žilina 113
44WCChovanec Jakub31.10.20212005D-chOZ ŠK Odema Púchov 118
45USPJakubovič Xavier31.10.20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 162
46USPDubeň Matúš31.10.20202004D-chTK Žilina 165
47USPBottlik Richard31.10.20212005D-chTK Mladosť Košice 180
48USPMazák Maxim31.10.20212004D-chTK Žilina 275
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Imrišek Lukáš12. 06. 20202005D-chTK Slovan Bratislava 87
2Halahija Nathan André25. 06. 20202005D-chTK Jednotka Bratislava 91
3Dzhurdzha Artem28. 06. 20202004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 99
4Kuna Tomáš21. 05. 20202004D-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 102
5Novák Kristián Jakub18. 06. 20202005D-chTK Profitennis Academy Prešov 105
6Papuščák Šimon31. 05. 20202005D-chTKM Martin 109
7Krnáč Samuel18. 06. 20202005D-chLieskovský tenisový klub-LTC 109
8Belák Michal30. 05. 20202003D-chTKM Martin 119
9Žilka Oliver Benjamin05. 06. 20202004D-chTK Slovan Bratislava 128
10Kido Matúš24. 05. 20202005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 133
11Medveď Jakub14. 06. 20202006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 190
12Melaga Samuel21. 05. 20202006D-chFresh club Zvolen 224
13Hulín Patrik04. 06. 20202006D-chTC EMPIRE Trnava 246
14Přibáň Martin29. 06. 20202003D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 275
15Poklemba Filip30. 06. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava  
16Paulovčák Sebastián13. 06. 20202006D-chTJT Michalovce  
17Poritskyi Andrii23. 05. 20202005D-chTK Olympias Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Vaco Marek09. 07. 20202006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 142
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Almási Alfréd19. 07. 2020 11:322003D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 9
2Cimra Martin19. 07. 2020 21:002004D-chTK LOVE 4 tennis Bratislava 88
3Dráb Martin20. 07. 2020 06:582003D-chTKM Betliar 94
4Garaj Bruno20. 07. 2020 18:312003D-chLieskovský tenisový klub-LTC 72
5Jergič Daniel19. 07. 2020 20:042003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 49
6Lánik Tomáš17. 07. 2020 07:162002MTC EMPIRE Trnava 11
7Lazarčík Markus14. 07. 2020 15:312005D-chTK Slovan Bratislava 56
8Magdolen Anton14. 07. 2020 01:342002MTC Topoľčany 18
9Macháč Max Mikuláš19. 07. 2020 23:292005D-chTK Slávia SPU Nitra 94
10Melicherík Tomáš19. 07. 2020 21:252004D-chTC EMPIRE Trnava 72
11Michalik Radovan18. 07. 2020 09:122003D-chTK Mladosť Košice 7
12Minich Sebastián20. 07. 2020 09:162005D-ch1.TC Humenné 138
13Naňo Marek19. 07. 2020 22:492006D-chTC EMPIRE Trnava 246
14Palčo Matej03. 07. 2020 13:132004D-chTK Slávia STU Bratislava 40
15Petráš David15. 07. 2020 21:562004D-chTA M. Ryšavého Bojnice 64
16Semančík Filip20. 07. 2020 07:242004D-chTK Slovan Bratislava 31
17Ševčík Jakub20. 07. 2020 08:012004D-chTC EMPIRE Trnava 101
18Schwarc David19. 07. 2020 22:082005D-chTC EMPIRE Trnava 93
19Smoleňák Hugo14. 07. 2020 10:432004D-chMŠK Poprad-Tatry 48
20Štancel Adrián19. 07. 2020 10:132004D-chTC EMPIRE Trnava 75
21Vlčko Karol19. 07. 2020 16:562004D-chTK Nová Dubnica 23
22Žilkay Filip15. 07. 2020 12:452003D-chTC EMPIRE Trnava 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk