www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:YONEX CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:21.07.2020 Termín do:24.07.2020
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenci4824-20.07.2020 10:00TK Žilina
dorastenky4824-20.07.2020 10:00TK Žilina

Poznámky:

ubytovanie,

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Dráb Martin21.05. 20202003D-chTKM Betliar 94
2Guzoň Samuel21.05. 20202005D-chOZ ŠK Odema Púchov 79
3Keľo Pavel21.05. 20202003D-chTA Rimavská Sobota 14
4Kido Matúš24.05. 20202005D-chTC BASELINE Banská Bystrica 133
5Krajčí Michal22.05. 20202005D-chTK Mladosť Košice 21
6Kravec Vladimír27.05. 20202004D-chTK Baník Prievidza 62
7Kuna Tomáš21.05. 20202004D-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 102
8Lupták Adam22.05. 20202002D-chMŠK Poprad-Tatry 60
9Melaga Samuel21.05. 20202006S-chFresh club Zvolen 224
10Mísař Aleš21.05. 20202002D-chTK Nová Dubnica 36
11Muránsky Matej23.05. 20202004D-chTC BASELINE Banská Bystrica 26
12Németh Igor26.05. 20202003D-chTA M. Ryšavého Bojnice 45
13Norrman Simon25.05. 20202005D-chTK Slovan Bratislava 88
14Poritskyi Andrii23.05. 20202005D-chTK Olympias Bratislava  
15Rosa Alex25.05. 20202004D-chTK Slovan Bratislava 63
16Safko Sebastián Jonáš23.05. 20202005D-chTC Slávia UPJŠ Košice 83
17Sepeši Bastien23.05. 20202004D-chTK Slávia STU Bratislava 77
18Schwarc David22.05. 20202005D-chTC EMPIRE Trnava 93


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk