' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok , Makovického 26,03401, Ružomberok
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sekera Milan (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Madliak Martin (A)   
Termín od:04.09.2020 Termín do:07.09.2020
Kontakt:Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 09. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-03.09.2020 9:00TK Ružomberok
starší žiaci4824-03.09.2020 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie, námietka, vyjadrenie
VR: Sekera Milan, ZVR: Madliak Martin

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Melaga 
   04.09.2020 16:00
2. BYE 
 
3. Pavol Bíly 
   04.09.2020 13:30
4. Oskar Fičor 
 
5. Samuel Sýkora 
   04.09.2020 13:30
6. Matej Maruniak 
 
7. (9-16)Oliver Hlivjak 
   04.09.2020 16:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Jakub Madej 
   04.09.2020 16:00
10. BYE 
 
11. Lukáš Chren 
   04.09.2020 13:30
12. Miloslav Vrba 
 
13. Adam Babušík 
   04.09.2020 13:30
14. Matúš Makónyi 
 
15. (5-8)Filip Dráb 
   04.09.2020 16:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Patrik Chren 
   04.09.2020 16:00
18. BYE 
 
19. Dominik Guzmický 
   04.09.2020 13:30
20. Adam Solčan 
 
21. Lukáš Kulich 
   04.09.2020 13:30
22. Jakub Vasky 
 
23. (9-16)Michael Jankech 
   04.09.2020 16:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Oliver Kecskés 
   04.09.2020 16:00
26. BYE 
 
27. Tibor Brinza 
   04.09.2020 13:30
28. Michal Mikuš 
 
29. Elias Kral 
   04.09.2020 13:30
30. Maroš Medveď 
 
31. BYE 
   04.09.2020 16:00
32. (5-8)Sebastián Paulovčák 
 
33. BYE 
   04.09.2020 17:15
34. (5-8)Nikolas Paulovič 
 
35. Adam Kurčík 
   04.09.2020 14:45
36. Filip Brejžek 
 
37. Šimon Dióssy 
   04.09.2020 14:45
38. Ján Matula 
 
39. BYE 
   04.09.2020 17:15
40. (9-16)Daniel Balaščák 
 
41. BYE 
   04.09.2020 17:15
42. (9-16)Nicholas Volník 
 
43. Samuel Gallo 
   04.09.2020 14:45
44. Peter Danko 
 
45. Sebastián Faga 
   04.09.2020 14:45
46. Martin Matunák 
 
47. BYE 
   04.09.2020 17:15
48. (3-4)Xavier Jakubovič 
 
49. BYE 
   04.09.2020 17:15
50. (5-8)Matúš Vateha 
 
51. Tomáš Slašťan 
   04.09.2020 14:45
52. Samuel Vozár 
 
53. Lukáš Hanušovský 
   04.09.2020 14:45
54. Matúš Jáger 
 
55. BYE 
   04.09.2020 17:15
56. (9-16)Matej Letavay 
 
57. BYE 
   04.09.2020 17:15
58. (9-16)Alex Lapšanský 
 
59. Tomáš Strašil 
   04.09.2020 14:45
60. Oliver Bartoš 
 
61. Timotej Jánošík 
   04.09.2020 14:45
62. Matej Lipták 
 
63. BYE 
   04.09.2020 17:15
64. (2)Tomáš Talajka 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Melaga S.  Talajka T. 
   04.09.2020
2. BYE 
 
3. Hanušovský L.  Jankech M. 
   04.09.2020
4. BYE 
 
5. Hlivjak O.  Jánošík T. 
   04.09.2020
6. Matunák M.  Lipták M. 
 
7. Danko P.  Maruniak M. 
   04.09.2020
8. BYE 
 
9. (3-4)Paulovčák S.  Paulovič N. 
   04.09.2020
10. BYE 
 
11. Chren L.  Dióssy Š. 
   04.09.2020
12. BYE 
 
13. Letavay M.  Vateha M. 
   04.09.2020
14. BYE 
 
15. BYE 
   04.09.2020
16. Vasky J.  Brejžek F. 
 
17. BYE 
   04.09.2020
18. Kurčík A.  Strašil T. 
 
19. BYE 
   04.09.2020
20. Jáger M.  Makónyi M. 
 
21. BYE 
   04.09.2020
22. Solčan A.  Bíly P. 
 
23. BYE 
   04.09.2020
24. (3-4)Dráb F.  Balaščák D. 
 
25. BYE 
   04.09.2020
26. Guzmický D.  Babušík A. 
 
27. Vozár S.  Vrba M. 
   04.09.2020
28. Fičor O.  Madej J. 
 
29. BYE 
   04.09.2020
30. Mikuš M.  Medveď M. 
 
31. BYE 
   04.09.2020
32. (2)Chren P.  Jakubovič X. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 1
2 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany 3
3 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
4 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
5 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
6 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
7 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
8 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
9 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
10 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
11 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
12 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
13 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 27
14 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
15 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK PROFI Senec 38
16 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
17 Matula Ján31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
18 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
19 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
20 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
21 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
22 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
23 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
24 Brinza Tibor31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 59
25 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
26 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
27 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
28 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
29 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
30 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 85
31 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 86
32 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
33 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
34 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
35 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
36 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 129
37STZJánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
38USPMakónyi Matúš31.10.20212007S-chTK Ružomberok 131
39STZKral Elias31.10.20202007S-chTenisová akadémia Prešov 139
40USPJáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 149
41USPSlašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 179
42STZChren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 179
43STZBartoš Oliver31.10.20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
44USPVozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 230
45STZSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
46STZDióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice  
47USPFaga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
48USPLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Madliak Martin12. 07. 20202007S-chTK Ružomberok 218
2Urban Filip09. 07. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
3Herman Richard12. 07. 20202008M-chTK ZZO Čadca  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kostoláni Alex26. 08. 20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
2Bohunčák Šimon01. 09. 20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 100
3Srpoň Martin31. 08. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan02. 09. 2020 20:562008M-chTC EMPIRE Trnava 56
2Benian Oskar29. 08. 2020 17:142007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
3Bognár Simon30. 08. 2020 20:482006S-chTK Baník Prievidza 29
4Bušniak Michal01. 09. 2020 10:592006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
5Čech Alex02. 09. 2020 15:502008M-chTK Slovan Bratislava 116
6Czinege Richard30. 08. 2020 20:202006S-chHi-Ten TAC D. Streda 58
7Drozd Adam02. 09. 2020 21:532007S-chTJT Michalovce 193
8Hron Alex Maximilián02. 09. 2020 21:502007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
9Hulín Patrik02. 09. 2020 19:462006S-chTC EMPIRE Trnava 7
10Chmelár Timotej28. 08. 2020 13:512008M-chTC EMPIRE Trnava 91
11Ivan Marko01. 09. 2020 11:082006S-chTK Mladosť Košice 9
12Jaškovič Filip30. 08. 2020 10:152006S-chTK Slávia STU Bratislava 230
13Jeník Šimon19. 08. 2020 07:432007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
14Juriga Samuel02. 09. 2020 16:022006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
15Karas Jozef24. 08. 2020 19:362009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
16Kohút Alex31. 08. 2020 22:052006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
17Kollár Markus30. 08. 2020 17:092009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18Krahulec Martin21. 08. 2020 21:332008M-chTK Senica 75
19Krcho Dávid28. 07. 2020 06:592006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
20Kutný Filip04. 08. 2020 21:042007S-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
21Macák Milan01. 09. 2020 16:592006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
22Markovič Matej30. 08. 2020 23:192007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
23Medveď Jakub30. 08. 2020 14:172006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
24Naňo Marek28. 08. 2020 16:122006S-chTC EMPIRE Trnava 4
25Pavliščík Richard02. 09. 2020 19:002006S-chTenisová akadémia Prešov 79
26Poklemba Filip02. 09. 2020 21:342007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
27Puskeiler Martin02. 09. 2020 12:322006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 39
28Shilov George03. 09. 2020 18:282007S-chTK Slávia STU Bratislava  
29Šuchter Martin26. 08. 2020 16:212008M-chTK DRANaM Košice 131
30Titko Timotej25. 08. 2020 21:152006S-chTJT Michalovce 16
31Trojan Samuel03. 09. 2020 08:482008M-chTJ Sokol Prešov  
32Vaco Marek03. 09. 2020 06:552006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
33Valko Samuel23. 08. 2020 21:042008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
34Varšo Michal26. 08. 2020 18:142007S-chTK Hradová Lučenec  
35Žikla Kristián02. 09. 2020 15:032008M-chTK Žilina 106


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk