' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TK ŽILINA 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kališ Branislav (B) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Bača Michal (C)   
Termín od:18.07.2020 Termín do:21.07.2020
Kontakt:Ing. Branislav Kališ
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436,
Kontakt e-mail:branislavkalis@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-17.07.2020 10:00TK Žilina
staršie žiačky4824-17.07.2020 10:00TK Žilina

Poznámky:

ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk 
VR: Kališ Branislav, ZVR: Bača Michal

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Marek Naňo 
   18.07.2020 10:30
2. BYE 
 
3. Richard Pleško 
   18.07.2020 10:30
4. BYE 
 
5. Maroš Medveď 
   18.07.2020 09:30
6. Lukáš Hanušovský 
 
7. (9-16)Michal Bušniak 
   18.07.2020 14:15
8. BYE 
 
9. (9-16)Daniel Balaščák 
   18.07.2020 14:15
10. BYE 
 
11. George Shilov 
   18.07.2020 09:30
12. Dominik Guzmický 
 
13. Timotej Jánošík 
   18.07.2020 10:30
14. BYE 
 
15. (5-8)Filip Poklemba 
   18.07.2020 10:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Patrik Hulín 
   18.07.2020 10:30
18. BYE 
 
19. David Suchan 
   18.07.2020 10:30
20. BYE 
 
21. Samuel Gallo 
   18.07.2020 09:30
22. Pavol Bíly 
 
23. (9-16)Marek Vaco 
   18.07.2020 13:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Sebastián Paulovčák 
   18.07.2020 13:00
26. BYE 
 
27. Alex Kostoláni 
   18.07.2020 09:30
28. Filip Kavacký 
 
29. Martin Matunák 
   18.07.2020 10:30
30. BYE 
 
31. BYE 
   18.07.2020 10:30
32. (5-8)Nikolas Paulovič 
 
33. BYE 
   18.07.2020 10:30
34. (5-8)Samuel Juriga 
 
35. BYE 
   18.07.2020 10:30
36. Ján Matula 
 
37. Alex Maximilián Hron 
   18.07.2020 09:30
38. Adam Solčan 
 
39. BYE 
   18.07.2020 13:00
40. (9-16)Michael Jankech 
 
41. BYE 
   18.07.2020 13:00
42. (9-16)Matej Letavay 
 
43. Oliver Hlivjak 
   18.07.2020 09:30
44. Richard Herman 
 
45. BYE 
   18.07.2020 10:30
46. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
47. BYE 
   18.07.2020 10:30
48. (3-4)Xavier Jakubovič 
 
49. BYE 
   18.07.2020 13:00
50. (5-8)Filip Dráb 
 
51. BYE 
   18.07.2020 13:00
52. Lukáš Kulich 
 
53. Adam Babušík 
   18.07.2020 10:30
54. Matúš Makónyi 
 
55. BYE 
   18.07.2020 14:15
56. (9-16)Matúš Vateha 
 
57. BYE 
   18.07.2020 14:15
58. (9-16)Oliver Kecskés 
 
59. Matej Lipták 
   18.07.2020 10:30
60. Nicholas Volník 
 
61. BYE 
   18.07.2020 13:00
62. Tomáš Slašťan 
 
63. BYE 
   18.07.2020 13:00
64. (2)Patrik Chren 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Paulovič N.  Chren P. 
   18.07.2020
2. BYE 
 
3. Solčan A.  Bíly P. 
   18.07.2020
4. Balaščák D.  Dráb F. 
 
5. (3-4)Vaco M.  Hulín P. 
   18.07.2020
6. Hanušovský L.  Jankech M. 
 
7. Matunák M.  Suchan D. 
   18.07.2020
8. Jánošík T.  Hlivjak O. 
 
9. Pleško R.  Herman R. 
   18.07.2020
10. Paulovčák S.  Kecskés O. 
 
11. BYE 
   18.07.2020
12. (3-4)Markovič M.  Poklemba F. 
 
13. Hron A.  Bušniak M. 
   18.07.2020
14. Guzmický D.  Babušík A. 
 
15. BYE 
   18.07.2020
16. (2)Juriga S.  Jakubovič X. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 4
2 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
3 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 7
4 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
5 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
6 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
7 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
8USPDráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
9 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
10 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
11 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
12 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
13 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
14 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
15 Bušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
16 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 27
17 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
18 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK PROFI Senec 38
19 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
20 Matula Ján31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
21 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
22 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
23 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
24 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
25 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
26 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
27 Suchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 59
28 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
29 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 85
30 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
31 Kavacký Filip31.10.20212007S-chTK Kysucké Nové Mesto 91
32 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
33USPJánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
34 Makónyi Matúš31.10.20212007S-chTK Ružomberok 131
35 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 179
36 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 202
37STZShilov George31.10.20202007S-chTK Slávia STU Bratislava  
38STZLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
39USPHerman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca  
40 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Markovič Matej18. 07. 20202007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan16. 07. 2020 08:342008M-chTC EMPIRE Trnava 56
2Balušík Branislav13. 07. 2020 14:202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 63
3Bartoš Oliver16. 07. 2020 23:292007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
4Benian Oskar13. 07. 2020 07:042007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
5Bognár Simon17. 07. 2020 21:332006S-chTK Baník Prievidza 29
6Fičor Oskar16. 07. 2020 13:262007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
7Hanusek Filip10. 07. 2020 14:442007S-chTK Slovan Bratislava  
8Chmelár Timotej16. 07. 2020 11:522008M-chTC EMPIRE Trnava 91
9Ivan Marko17. 07. 2020 08:492006S-chTK Mladosť Košice 9
10Ivashko Maksym08. 07. 2020 21:412008M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Karovič Jaroslav28. 06. 2020 12:522006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
12Kohút Alex11. 07. 2020 18:462006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
13Krcho Dávid15. 07. 2020 17:592006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
14Kriško Radovan28. 06. 2020 18:332008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
15Maruniak Matej15. 07. 2020 19:442008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
16Mattoš Adam13. 07. 2020 13:232006S-chTKM Betliar 32
17Medveď Jakub16. 07. 2020 16:032006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
18Melaga Samuel16. 07. 2020 20:562006S-chFresh club Zvolen 1
19Mikuš Michal17. 07. 2020 07:242008M-chTK Baník Prievidza 86
20Minarič David16. 07. 2020 18:042006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
21Móc Samuel16. 07. 2020 21:342007S-chTK Baník Prievidza  
22Paulík Martin10. 07. 2020 21:222006S-chTK Matchpoint Trebatice 2
23Pavliščík Richard16. 07. 2020 23:162006S-chTenisová akadémia Prešov 79
24Sýkora Samuel17. 07. 2020 08:582009M-chTK Slávia STU Bratislava  
25Talajka Tomáš17. 07. 2020 06:172006S-chTK Kúpele Piešťany 3
26Tankovič Tomáš13. 07. 2020 14:442008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
27Titko Timotej01. 07. 2020 11:142006S-chTJT Michalovce 16
28Urban Filip28. 06. 2020 07:392008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
29Vancu Adrian14. 07. 2020 22:502009M-chTC DRACI Matúškovo  
30Vrba Miloslav12. 07. 2020 22:042007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk