' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100013 - TK Ružomberok
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Ružomberok , Makovického 26,03401, Ružomberok
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Madliak Martin (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Virág Jozef (A)   
Termín od:08.08.2020 Termín do:11.08.2020
Kontakt:Jozef Virág
Kontakt tel.:mobil - 905160969,
Kontakt e-mail:rbktenis@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-07.08.2020 9:00TK Ružomberok
mladší žiaci4824-07.08.2020 9:00TK Ružomberok

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Madliak Martin, ZVR: Virág Jozef

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Chren 
   08.08.2020
2. BYE 
 
3. Oliver Sleziak 
   08.08.2020
4. BYE 
 
5. Filip Kolodžej 
   08.08.2020
6. Alex Adam Fano 
 
7. Timotej Turóci 
   08.08.2020
8. BYE 
 
9. Peter Chmelický 
   08.08.2020
10. BYE 
 
11. Adam Andel 
   08.08.2020
12. BYE 
 
13. Markus Kollár 
   08.08.2020
14. BYE 
 
15. (5-8)Michal Mikuš 
   08.08.2020
16. BYE 
 
17. (3-4)Šimon Dióssy 
   08.08.2020
18. BYE 
 
19. Filip Urbánoš 
   08.08.2020
20. BYE 
 
21. Tomáš Krajčovič 
   08.08.2020
22. Matej Lipták 
 
23. Christián Valalik 
   08.08.2020
24. BYE 
 
25. Dominik Gibala 
   08.08.2020
26. BYE 
 
27. Matúš Petráško 
   08.08.2020
28. Martin Petrik 
 
29. Dávid Pajtáš 
   08.08.2020
30. BYE 
 
31. BYE 
   08.08.2020
32. (5-8)Matej Maruniak 
 
33. BYE 
   08.08.2020
34. (5-8)Samuel Trojan 
 
35. BYE 
   08.08.2020
36. Boris Valuh 
 
37. Martin Verbovský 
   08.08.2020
38. Samuel Lackovič 
 
39. BYE 
   08.08.2020
40. Martin Frič 
 
41. BYE 
   08.08.2020
42. Marko Strompf 
 
43. Michal Vanta 
   08.08.2020
44. Sebastián Faga 
 
45. BYE 
   08.08.2020
46. Ján Novotňák 
 
47. BYE 
   08.08.2020
48. (3-4)Jakub Vasky 
 
49. BYE 
   08.08.2020
50. (5-8)po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
51. BYE 
   08.08.2020
52. Samuel Alexander Krajčír 
 
53. Tomáš Fašung 
   08.08.2020
54. Kristián Žikla 
 
55. BYE 
   08.08.2020
56. Dávid Ondrášik 
 
57. BYE 
   08.08.2020
58. Samuel Vozár 
 
59. Richard Pleško 
   08.08.2020
60. Sebastián Kostolný 
 
61. BYE 
   08.08.2020
62. Jozef Karas 
 
63. BYE 
   08.08.2020
64. (2)Radovan Kriško 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chren L.  Dióssy Š. 
   08.08.2020
2. BYE 
 
3. Kollár M.  Urbánoš F. 
   08.08.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Vozár S.  Fašung T. 
   08.08.2020
6. BYE 
 
7. Strompf M.  Turóci T. 
   08.08.2020
8. Frič M.  Mikuš M. 
 
9. Valuh B.  Gibala D. 
   08.08.2020
10. Karas J.  Petráško M. 
 
11. BYE 
   08.08.2020
12. (3-4)Fano A.  Kriško R. 
 
13. Valalik C.  Vanta M. 
   08.08.2020
14. Faga S.  Krajčír S. 
 
15. BYE 
   08.08.2020
16. (2)Maruniak M.  Trojan S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
2 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
3 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
4 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
5 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
6 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
7 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
8USPFano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
9 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
10 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta 34
11 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
12 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
13 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
14 Sleziak Oliver31.10.20202008M-chTK Liptovské Sliače 54
15 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
16 Chmelický Peter31.10.20202008M-chTK Ružomberok 67
17 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
18 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
19 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
20 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
21 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
22 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
23 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
25 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
26 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
27 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
28 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
29 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
30 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
31 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
32 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
33 Lipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
34 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
35 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
36 Petrik Martin31.10.20232009M-chMŠK Poprad-Tatry  
37USPNovotňák Ján31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
38 Ondrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
39USPodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bobošík Martin27. 07. 2020 09:002009M-chTC Topoľčany  
2Čech Alex03. 08. 2020 18:282008M-chTK Slovan Bratislava 12
3Czinege Norbert06. 08. 2020 09:552009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
4Halás Vladimír04. 08. 2020 19:132009M-chAŠK Skalica  
5Herman Richard30. 07. 2020 11:142008M-chTK ZZO Čadca 32
6Horváth Timur31. 07. 2020 13:322008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
7Chmelár Timotej06. 08. 2020 11:382008M-chTC EMPIRE Trnava 29
8Ivashko Maksym03. 08. 2020 08:272008M-chTK Slávia STU Bratislava  
9Jura Michal06. 08. 2020 20:422009M-chTJ Sokol Prešov  
10Krahulec Martin08. 08. 2020 08:012008M-chTK Senica 13
11Lübeck Filip07. 08. 2020 07:542008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
12Luhový Ivan04. 08. 2020 09:452008M-chTK Púchov 26
13Lukáč Peter06. 08. 2020 20:152009M-chTJ Sokol Prešov  
14Lupták Richard07. 08. 2020 07:242009M-chTJ Sokol Prešov  
15Paľko Adam05. 08. 2020 09:582009M-chTK Hriňová  
16Rendek Jakub01. 08. 2020 11:422009M-chTK Mladosť Košice  
17Sýkora Samuel29. 07. 2020 21:532009M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Tóth Michal22. 07. 2020 17:192009M-chTC EMPIRE Trnava  
19Valko Samuel27. 07. 2020 11:132008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
20Vancu Adrian06. 08. 2020 22:262009M-chTC DRACI Matúškovo  
21Zelenák Ivan29. 07. 2020 12:012009M-chTC DRACI Matúškovo  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk