www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Homolová Jana (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Regendová Dagmar (A)   
Termín od:28.08.2020 Termín do:30.08.2020
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky2412-27.08.2020 9:00LTC
mladší žiaci2412-27.08.2020 9:00LTC

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Homolová Jana, ZVR: Regendová Dagmar

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Lübeck 
   28.08.2020 14:45
2. BYE 
 
3. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   28.08.2020 14:45
4. BYE 
 
5. Richard Lihocký 
   28.08.2020 13:30
6. Dominik Gibala 
 
7. (5-8)Lukáš Horváth 
   28.08.2020 16:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Martin Frič 
   28.08.2020 16:00
10. BYE 
 
11. Viktor Hlóska 
   28.08.2020 13:30
12. Ivan Zelenák 
 
13. Filip Urbánoš 
   28.08.2020 13:30
14. Sebastián Kostolný 
 
15. BYE 
   28.08.2020 16:00
16. (5-8)Markus Kollár 
 
17. BYE 
   28.08.2020 16:00
18. (5-8)Christián Valalik 
 
19. Michal Rojík 
   28.08.2020 13:30
20. Adam Paľko 
 
21. Michal Vanta 
   28.08.2020 14:45
22. Martin Žembery 
 
23. BYE 
   28.08.2020 17:00
24. (3-4)Rene Kocur 
 
25. BYE 
   28.08.2020 17:00
26. (5-8)Timotej Turóci 
 
27. Jakub Rendek 
   28.08.2020 14:45
28. Michal Novodomec 
 
29. Martin Petrik 
   28.08.2020 14:45
30. Dávid Ondrášik 
 
31. BYE 
   28.08.2020 17:00
32. (2)Martin Verbovský 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lübeck Filip31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
2 Verbovský Martin31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
3 Kocur Rene31.10.20202008S-chŠTK Poprad Veľká 87
4 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
5USPValalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
6 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
7USPHorváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
8 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
9 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
10 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
11 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
12 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
13 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
14 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
15USPPetrik Martin31.10.20232009M-chMŠK Poprad-Tatry  
16 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
17 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
18 Ondrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
19USPLihocký Richard31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
20 Zelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
21 Rojík Michal31.10.20212009M-chTK Hriňová  
22USPNovodomec Michal31.10.20212009M-chTop tennis academy Zvolen  
23 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Halás Vladimír26. 08. 2020 19:502009M-chAŠK Skalica  
2Karas Jozef26. 08. 2020 20:182009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
3Konderla Filip21. 08. 2020 11:262008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
4Krajčír Samuel Alexander25. 08. 2020 12:522009M-chTK Jednotka Bratislava  
5Lukáč Peter26. 08. 2020 18:392009M-chTJ Sokol Prešov  
6Lupták Richard27. 08. 2020 07:222009M-chTJ Sokol Prešov  
7Maruniak Matej25. 08. 2020 19:552008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
8Novotňák Ján24. 08. 2020 19:062009M-chTenisová akadémia Prešov  
9Pleško Richard25. 07. 2020 14:082008S-chTK Žilina 38
10Šlúch Mário28. 08. 2020 18:322008S-chTop tennis academy Zvolen  
11Vancu Adrian26. 08. 2020 12:282009M-chTC DRACI Matúškovo  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk