' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Názov turnaja:BASELINE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sýč-Kriváňová Barbora (B) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Novák Marek (C)   
Termín od:31.07.2020 Termín do:03.08.2020
Kontakt:Marek Novák
Kontakt tel.:mobil - 0905524647,
Kontakt e-mail:mnovak@tenisbb.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-30.07.2020 16:00BASELINE SPORT ARENA
mladšie žiačky4824-30.07.2020 16:00BASELINE SPORT ARENA

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Sýč-Kriváňová Barbora, ZVR: Novák Marek

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Šimon Dióssy 
   31.07.2020 13:15
2. BYE 
 
3. Sebastián Kostolný 
   31.07.2020 13:15
4. BYE 
 
5. Filip Kolodžej 
   31.07.2020 10:45
6. Boris Valuh 
 
7. (9-16)Leon Sloboda 
   31.07.2020 15:45
8. BYE 
 
9. (9-16)Martin Verbovský 
   31.07.2020 15:45
10. BYE 
 
11. Dávid Ondrášik 
   31.07.2020 10:45
12. Matej Lipták 
 
13. Martin Petrik 
   31.07.2020 12:00
14. Norbert Czinege 
 
15. (5-8)Peter Gallo 
   31.07.2020 15:45
16. BYE 
 
17. (3-4)Matej Maruniak 
   31.07.2020 14:30
18. BYE 
 
19. Marko Strompf 
   31.07.2020 14:30
20. BYE 
 
21. Adam Paľko 
   31.07.2020 12:00
22. Timotej Turóci 
 
23. (9-16)Martin Frič 
   31.07.2020 15:45
24. BYE 
 
25. (9-16)Martin Bobošík 
   31.07.2020 15:45
26. BYE 
 
27. Ján Novotňák 
   31.07.2020 13:15
28. Michal Jura 
 
29. Michal Vanta 
   31.07.2020 14:30
30. BYE 
 
31. BYE 
   31.07.2020 14:30
32. (5-8)Alex Čech 
 
33. BYE 
   31.07.2020 14:30
34. (5-8)Filip Lübeck 
 
35. BYE 
   31.07.2020 14:30
36. Richard Lupták 
 
37. Christián Valalik 
   31.07.2020 13:15
38. Michal Tóth 
 
39. BYE 
   31.07.2020 15:45
40. (9-16)Matúš Petráško 
 
41. BYE 
   31.07.2020 17:00
42. (9-16)Jozef Karas 
 
43. Samuel Alexander Krajčír 
   31.07.2020 13:15
44. Lukáš Horváth 
 
45. BYE 
   31.07.2020 14:30
46. Markus Kollár 
 
47. BYE 
   31.07.2020 14:30
48. (3-4)Michal Mikuš 
 
49. BYE 
   31.07.2020 14:30
50. (5-8)Martin Krahulec 
 
51. BYE 
   31.07.2020 14:30
52. Filip Roman 
 
53. Philipp Zeringer 
   31.07.2020 13:15
54. Dominik Gibala 
 
55. BYE 
   31.07.2020 17:00
56. (9-16)Timur Horváth 
 
57. BYE 
   31.07.2020 17:00
58. (9-16)Alex Adam Fano 
 
59. Adam Andel 
   31.07.2020 13:15
60. Peter Lukáč 
 
61. BYE 
   31.07.2020 14:30
62. Filip Urbánoš 
 
63. BYE 
   31.07.2020 14:30
64. (2)Samuel Trojan 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Mikuš M.  Čech A. 
   31.07.2020
2. BYE 
 
3. Kolodžej F.  Jura M. 
   31.07.2020
4. Novotňák J.  Lupták R. 
 
5. (3-4)Gallo P.  Turóci T. 
   31.07.2020
6. Horváth L.  Strompf M. 
 
7. Petráško M.  Sloboda L. 
   31.07.2020
8. Vanta M.  Valalik C. 
 
9. Bobošík M.  Frič M. 
   31.07.2020
10. Valuh B.  Gibala D. 
 
11. Krajčír S.  Roman F. 
   31.07.2020
12. (3-4)Fano A.  Trojan S. 
 
13. Kollár M.  Lübeck F. 
   31.07.2020
14. Ondrášik D.  Zeringer P. 
 
15. Lukáč P.  Karas J. 
   31.07.2020
16. (2)Krahulec M.  Maruniak M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
2 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
3 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
4 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
5 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
6 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
7 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
8 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
9 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
10 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
11 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
12 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
13 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
14 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
15 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
16 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
17 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
18 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
19 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
20 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
21 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
22 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
23 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
24 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
25 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
26 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
27 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
28 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
29 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
30 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
31 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
32 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
33 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
34USPPetrik Martin31.10.20232009M-chMŠK Poprad-Tatry  
35STZLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
36 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
37 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
38USPNovotňák Ján31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
39STZCzinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
40USPOndrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
41USPZeringer Philipp31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Faga Sebastián29. 07. 2020 14:122009M-chTC EMPIRE Trnava  
2Fašung Tomáš29. 07. 2020 22:212008M-chTK Slovan Bratislava 33
3Gombár Adam02. 07. 2020 07:232008M-chTenis team Nové Zámky 27
4Gyén Gabriel26. 07. 2020 07:182008M-chTenis team Nové Zámky 51
5Halás Vladimír28. 07. 2020 08:152009M-chAŠK Skalica  
6Herman Richard30. 07. 2020 08:572008M-chTK ZZO Čadca 32
7Chmelár Timotej20. 07. 2020 10:522008M-chTC EMPIRE Trnava 29
8Chren Lukáš27. 07. 2020 12:312008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
9Ivashko Maksym27. 07. 2020 19:102008M-chTK Slávia STU Bratislava  
10Krajčovič Tomáš29. 07. 2020 22:132009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
11Kriško Radovan21. 07. 2020 13:302008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
12Luhový Ivan23. 07. 2020 13:402008M-chTK Púchov 26
13Pajtáš Dávid19. 07. 2020 17:022008M-chTK Slovan Galanta 34
14Pleško Richard28. 06. 2020 18:092008M-chTK Žilina 38
15Srpoň Martin29. 07. 2020 11:182008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
16Šuchter Martin24. 07. 2020 15:482008M-chTK DRANaM Košice 31
17Sýkora Samuel29. 07. 2020 21:522009M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Urban Filip09. 07. 2020 20:162008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
19Valko Samuel03. 07. 2020 03:342008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
20Vancu Adrian29. 07. 2020 23:392009M-chTC DRACI Matúškovo  
21Vasky Jakub28. 07. 2020 21:072008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
22Vozár Samuel27. 07. 2020 17:162008M-chTK Slovan Bratislava 36
23Zelenák Ivan29. 07. 2020 12:022009M-chTC DRACI Matúškovo  
24Žikla Kristián29. 07. 2020 08:582008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk