' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Názov turnaja:ODEMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4, 020 01 Púchov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Luhový Ivan (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Lazorová Angela (A)   
Termín od:16.06.2020 Termín do:19.06.2020
Kontakt:Martina Chovancová
Kontakt tel.:byt - 0918646129, dv. - 0948816270, fax - 0424631818, mobil - 0918646129,
Kontakt e-mail:martina@sportaqua.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-15.06.2020 10:00v mieste konania
mladší žiaci4824-15.06.2020 10:15v mieste konania

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Luhový Ivan, ZVR: Lazorová Angela

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Mikuš 
   16.06.2020 14:30
2. BYE 
 
3. Dominik Gibala 
   16.06.2020 09:30
4. Martin Bobošík 
 
5. Richard Lupták 
   16.06.2020 09:30
6. Filip Urbánoš 
 
7. Kristián Žikla 
   16.06.2020 10:45
8. (5-8)Alex Kardoš 
 
9. (3-4)Branislav Balušík 
   16.06.2020 10:45
10. Sebastián Kostolný 
 
11. Boris Valuh 
   16.06.2020 10:45
12. Vladimír Halás 
 
13. Peter Lukáč 
   16.06.2020 10:45
14. Samuel Alexander Krajčír 
 
15. Richard Pleško 
   16.06.2020 10:45
16. (5-8)Ivan Luhový 
 
17. (5-8)Richard Herman 
   16.06.2020 10:45
18. Martin Frič 
 
19. Samuel Sýkora 
   16.06.2020 10:45
20. Christián Valalik 
 
21. Ivan Zelenák 
   16.06.2020 10:45
22. Matúš Petráško 
 
23. Adam Frátrik 
   16.06.2020 10:45
24. (3-4)Peter Gallo 
 
25. (5-8)Peter Danko 
   16.06.2020 12:00
26. Marko Strompf 
 
27. Lukáš Horváth 
   16.06.2020 12:00
28. Tomáš Krajčovič 
 
29. Markus Kollár 
   16.06.2020 12:00
30. Timotej Turóci 
 
31. BYE 
   16.06.2020 15:30
32. (2)Martin Krahulec 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kardoš A.  Krahulec M. 
   16.06.2020
2. BYE 
 
3. Gibala D.  Urbánoš F. 
   16.06.2020
4. Lukáč P.  Strompf M. 
 
5. (3-4)Pleško R.  Luhový I. 
   16.06.2020
6. BYE 
 
7. Danko P.  Petráško M. 
   16.06.2020
8. Valalik C.  Turóci T. 
 
9. Krajčír S.  Sýkora S. 
   16.06.2020
10. Horváth L.  Lupták R. 
 
11. BYE 
   16.06.2020
12. (3-4)Mikuš M.  Frič M. 
 
13. Valuh B.  Kollár M. 
   16.06.2020
14. Žikla K.  Kostolný S. 
 
15. BYE 
   16.06.2020
16. (2)Balušík B.  Herman R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
2 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
3 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
4 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
5 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
6 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 21
7 Luhový Ivan31.10.20222008M-chTK Púchov 26
8 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
9 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
10 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
11 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 40
12 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
13 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
14 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
15 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
16 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
17 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
18 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
19 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
20 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
21 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
22 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
23 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
24 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
25 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
26 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
27 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
28 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
29 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
30 Zelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan13. 06. 2020 17:522008M-chTC EMPIRE Trnava 2
2Bekéni Marko09. 06. 2020 08:522008M-chTenis team Nové Zámky 3
3Čech Alex13. 06. 2020 20:382008M-chTK Slovan Bratislava 12
4Czinege Norbert14. 06. 2020 23:072009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
5Dióssy Šimon11. 06. 2020 08:372008M-chTK Mladosť Košice 7
6Fano Alex Adam13. 06. 2020 21:472008M-chTK HSC Piešťany 19
7Glos Tomáš17. 05. 2020 22:102008M-chTK AS Trenčín 6
8Gombár Adam14. 06. 2020 21:302008M-chTenis team Nové Zámky 27
9Chmelár Timotej17. 05. 2020 21:182008M-chTC EMPIRE Trnava 29
10Chren Lukáš14. 06. 2020 17:492008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
11Karas Jozef10. 06. 2020 07:522009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
12Klačanský Šimon15. 06. 2020 07:292009M-chTC Topoľčany  
13Kolodžej Filip30. 05. 2020 18:422009M-chTK Mladosť Košice  
14Lipták Matej15. 06. 2020 08:072009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
15Maruniak Matej13. 06. 2020 17:592008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
16Massalkhi Adam13. 06. 2020 22:592008M-chTK Kúpele Piešťany 67
17Matunák Martin10. 06. 2020 07:002008M-chTK Slovan Bratislava 1
18Nemček Adam19. 05. 2020 10:202009M-chTK Nová generácia NMnV  
19Slašťan Tomáš14. 06. 2020 19:232008M-chFresh club Zvolen 41
20Sobihard Peter11. 06. 2020 07:212009M-chTK Inter Bratislava  
21Srpoň Martin10. 06. 2020 21:382008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
22Tóth Michal14. 06. 2020 21:462009M-chTC EMPIRE Trnava  
23Trojan Samuel12. 06. 2020 21:392008M-chTJ Sokol Prešov 9
24Valko Samuel10. 06. 2020 23:402008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
25Varinský Tibor03. 06. 2020 19:402009M-chTK HSC Piešťany  
26Vasky Jakub14. 06. 2020 18:072008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk