Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | DERMAPOINT CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Blaško Anton (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kališ Branislav (B) | |||
Termín od: | 07.07.2020 | Termín do: | 11.07.2020 | |
Kontakt: | Veronika Blašková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421904110348, | |||
Kontakt e-mail: | veronikablaskova78@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 06.07.2020 10:00 | TK Žilina |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 06.07.2020 10:00 | TK Žilina |
Poznámky:
ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk
VR: Blaško Anton, ZVR: Kališ Branislav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pohánková M. Sevald N. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Semanská A. Salaiová V. | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Májková J. Švagrová K. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Madarová E. Pauková S. | |||
6:7(3) 6:3 10:8 | |||||
6. | Vallová K. Beláňová Ľ. | 16 8 SF F | |||
7. | Vargová N. Fedorová N. | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | Morháčová M. Uherčíková A. | 16 8 SF F | |||
9. | Tatierska D. Kubalová K. | ||||
6:3 6:2 | |||||
10. | Herdická N. Zimenová L. | 16 8 SF F | |||
11. | Šupová K. Gáliková T. | ||||
6:0 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Bab D. Gross T. | 16 8 SF F | ||
13. | Rablánska F. Farkašová N. | ||||
7:5 2:6 10:7 | |||||
14. | Petrášová D. Adamcová P. | 16 8 SF F | |||
15. | Martinková K. Polačiková A. | ||||
6:1 7:5 | |||||
16. | (2) | Cinkaničová S. Kuriľáková N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kročková Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 2 | ||||
2 | Gáliková Terezka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 3 | ||||
3 | Pohánková Mia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 4 | ||||
4 | Cinkaničová Stella | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 6 | ||||
5 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 7 | ||||
6 | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 8 | ||||
7 | Gross Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 9 | ||||
8 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
9 | Haňdiaková Ester | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 11 | ||||
10 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 12 | ||||
11 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 14 | ||||
12 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 15 | ||||
13 | Polačiková Aneta | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 16 | ||||
14 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
15 | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 23 | ||||
16 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 25 | ||||
17 | Májková Júlia | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Žilina | 26 | ||||
18 | Madarová Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 27 | ||||
19 | USP | Trebuľová Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 31 | |||
20 | Morháčová Miriam | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 42 | ||||
21 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 43 | ||||
22 | Beláňová Ľubica | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 47 | ||||
23 | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 49 | ||||
24 | Pindúrová Vivien | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | 66 | ||||
25 | Chmelová Andrea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | 91 | ||||
26 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
27 | Šupová Kali | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | |||||
28 | Zimenová Lujza | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | |||||
29 | Farkašová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
30 | Barháčová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
31 | Tatierska Deana | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
32 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
33 | Vargová Nina | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
34 | STZ | Fedorová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Progres Prešov | ||||
35 | Semanská Abigail Emily | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
36 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
37 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | |||||
38 | USP | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | ||||
39 | STZ | Švagrová Kristýna | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||
40 | STZ | Mokrá Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | ||||
41 | USP | Mikuličková Rebeka | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK Žilina | ||||
42 | STZ | Kabátová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK ŠTK Šamorín | ||||
43 | USP | Žiačiková Nataša | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK Púchov | ||||
44 | USP | Méryová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | ||||
45 | STZ | Méryová Nella | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
46 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
47 | WC | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | ||||
48 | WC | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babincová Sofia | 06. 07. 2020 08:16 | 2008 | D-d | TK Senica | 52 | ||||
2 | Belanská Lea | 02. 07. 2020 13:28 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 5 | ||||
3 | Bodiová Karolína | 06. 07. 2020 18:09 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Čačová Tereza | 29. 06. 2020 07:38 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | 36 | ||||
5 | Daubnerová Ivana | 04. 07. 2020 20:14 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
6 | Depešová Soňa | 05. 07. 2020 21:59 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 1 | ||||
7 | Dosedlová Nela | 10. 06. 2020 11:28 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 38 | ||||
8 | Grajciarová Tereza | 05. 07. 2020 21:03 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 123 | ||||
9 | Hargašová Sofia | 07. 07. 2020 07:17 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | |||||
10 | Chudová Alexandra | 17. 06. 2020 16:34 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
11 | Klieštencová Klára | 06. 07. 2020 07:09 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | |||||
12 | Košútová Lara | 06. 07. 2020 07:23 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
13 | Kováčová Emília | 25. 06. 2020 13:43 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
14 | Kubová-Danajová Eliška | 02. 07. 2020 13:30 | 2008 | D-d | LTC Leopoldov | 39 | ||||
15 | Marošová Lucia Anna | 01. 07. 2020 15:45 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Medviďová Katarína | 25. 06. 2020 13:44 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 35 | ||||
17 | Mrázová Vanesa | 21. 06. 2020 21:10 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | |||||
18 | Ondíková Sofia | 02. 07. 2020 20:58 | 2008 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 41 | ||||
19 | Palková Tereza | 07. 07. 2020 08:03 | 2009 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
20 | Pecíková Nina | 02. 07. 2020 21:44 | 2008 | D-d | OZ ŠK Odema Púchov | 75 | ||||
21 | Šandorová Dominika | 05. 07. 2020 22:34 | 2008 | D-d | TK Žilina | 106 | ||||
22 | Šarišská Laura | 10. 06. 2020 09:35 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
23 | Šimuniová Nella | 02. 07. 2020 18:10 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | |||||
24 | Šuchterová Nikki | 03. 07. 2020 20:10 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 20 | ||||
25 | Tóthová Zina | 03. 07. 2020 20:38 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 75 | ||||
26 | Valenčíková Diana | 04. 07. 2020 13:51 | 2009 | D-d | TK Senica | |||||
27 | Vetková Sophia | 04. 07. 2020 22:21 | 2008 | D-d | OZ ŠK Odema Púchov | 64 | ||||
28 | Zelinová Dominika | 12. 05. 2020 10:10 | 2009 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
29 | Zitová Tamara | 05. 07. 2020 13:11 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 24 |