' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:DERMAPOINT CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Blaško Anton (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Kališ Branislav (B)   
Termín od:07.07.2020 Termín do:11.07.2020
Kontakt:Veronika Blašková
Kontakt tel.:mobil - 421904110348,
Kontakt e-mail:veronikablaskova78@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-06.07.2020 10:00TK Žilina
mladšie žiačky4824-06.07.2020 10:00TK Žilina

Poznámky:

ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk 
VR: Blaško Anton, ZVR: Kališ Branislav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Matunák 
   07.07.2020 14:00
2. BYE 
 
3. Peter Lukáč 
   07.07.2020 09:30
4. Matúš Petráško 
 
5. Dominik Gibala 
   07.07.2020 09:30
6. Leon Sloboda 
 
7. (9-16)Samuel Valko 
   07.07.2020 14:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Michal Mikuš 
   07.07.2020 14:00
10. BYE 
 
11. Matej Lipták 
   07.07.2020 10:00
12. Dávid Pajtáš 
 
13. Christián Valalik 
   07.07.2020 09:30
14. Filip Urbánoš 
 
15. (5-8)Radovan Kriško 
   07.07.2020 14:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Marko Bekéni 
   07.07.2020 17:00
18. BYE 
 
19. Martin Frič 
   07.07.2020 10:45
20. Adam Gombár 
 
21. Tomáš Fašung 
   07.07.2020 10:45
22. Samuel Vozár 
 
23. (9-16)Branislav Balušík 
   07.07.2020 17:00
24. BYE 
 
25. (9-16)Martin Krahulec 
   07.07.2020 15:30
26. BYE 
 
27. Marko Strompf 
   07.07.2020 10:45
28. Timotej Turóci 
 
29. Martin Bobošík 
   07.07.2020 10:45
30. Martin Srpoň 
 
31. BYE 
   07.07.2020 15:30
32. (5-8)Jakub Vasky 
 
33. BYE 
   07.07.2020 15:30
34. (5-8)Šimon Dióssy 
 
35. Jozef Karas 
   07.07.2020 10:45
36. Richard Pleško 
 
37. Boris Valuh 
   07.07.2020 10:45
38. Alex Adam Fano 
 
39. BYE 
   07.07.2020 15:30
40. (9-16)Matej Maruniak 
 
41. BYE 
   07.07.2020 15:30
42. (9-16)Alex Čech 
 
43. Kristián Žikla 
   07.07.2020 10:45
44. Michal Vanta 
 
45. Lukáš Horváth 
   07.07.2020 10:45
46. Filip Kolodžej 
 
47. BYE 
   07.07.2020 15:30
48. (3-4)Lukáš Chren 
 
49. BYE 
   07.07.2020 15:30
50. (5-8)Samuel Trojan 
 
51. Jakub Rendek 
   07.07.2020 10:45
52. Tomáš Slašťan 
 
53. Markus Kollár 
   07.07.2020 10:45
54. Adam Andel 
 
55. BYE 
   07.07.2020 15:30
56. (9-16)Peter Danko 
 
57. BYE 
   07.07.2020 17:00
58. (9-16)Filip Lübeck 
 
59. Samuel Alexander Krajčír 
   07.07.2020 12:30
60. Richard Herman 
 
61. Ivan Luhový 
   07.07.2020 12:30
62. Sebastián Kostolný 
 
63. BYE 
   07.07.2020 17:00
64. (2)Dylan Bairo 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kriško R.  Bairo D. 
   07.07.2020
2. BYE 
 
3. Lübeck F.  Balušík B. 
   07.07.2020
4. BYE 
 
5. Lukáč P.  Strompf M. 
   07.07.2020
6. Žikla K.  Pleško R. 
 
7. Fano A.  Bekéni M. 
   07.07.2020
8. BYE 
 
9. (3-4)Mikuš M.  Čech A. 
   07.07.2020
10. BYE 
 
11. Gibala D.  Urbánoš F. 
   07.07.2020
12. BYE 
 
13. Karas J.  Trojan S. 
   07.07.2020
14. BYE 
 
15. BYE 
   07.07.2020
16. Maruniak M.  Krahulec M. 
 
17. BYE 
   07.07.2020
18. Petráško M.  Sloboda L. 
 
19. Bobošík M.  Frič M. 
   07.07.2020
20. Matunák M.  Vozár S. 
 
21. BYE 
   07.07.2020
22. Pajtáš D.  Krajčír S. 
 
23. BYE 
   07.07.2020
24. (3-4)Chren L.  Danko P. 
 
25. BYE 
   07.07.2020
26. Kostolný S.  Herman R. 
 
27. Horváth L.  Valalik C. 
   07.07.2020
28. Valuh B.  Kollár M. 
 
29. BYE 
   07.07.2020
30. Srpoň M.  Valko S. 
 
31. BYE 
   07.07.2020
32. (2)Dióssy Š.  Vasky J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 1
2 Bairo Dylan31.10.20202008S-chTC EMPIRE Trnava 2
3 Bekéni Marko31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 3
4 Chren Lukáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 4
5 Kriško Radovan31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
6 Dióssy Šimon31.10.20222008S-chTK Mladosť Košice 7
7 Vasky Jakub31.10.20222008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
8 Trojan Samuel31.10.20202008S-chTJ Sokol Prešov 9
9 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 10
10 Maruniak Matej31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
11 Čech Alex31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 12
12 Krahulec Martin31.10.20202008S-chTK Senica 13
13 Lübeck Filip31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
14 Balušík Branislav31.10.20202008S-chTK Sparta Považská Bystrica 16
15 Danko Peter31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 17
16 Valko Samuel31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 18
17 Fano Alex Adam31.10.20222008S-chTK HSC Piešťany 19
18 Srpoň Martin31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 20
19 Luhový Ivan31.10.20222008S-chTK Púchov 26
20 Gombár Adam31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 27
21 Herman Richard31.10.20202008S-chTK ZZO Čadca 32
22 Fašung Tomáš31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 33
23 Pajtáš Dávid31.10.20202008S-chTK Slovan Galanta 34
24 Žikla Kristián31.10.20202008S-chTK Žilina 35
25 Vozár Samuel31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 36
26 Pleško Richard31.10.20202008S-chTK Žilina 38
27 Slašťan Tomáš31.10.20202008S-chFresh club Zvolen 41
28 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
29 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
30 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
31 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
32 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
33 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
34STZValalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
35 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
36 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
37STZLukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
38USPStrompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
39 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
40STZTuróci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
41USPLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
42USPUrbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
43USPKostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
44USPVanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
45USPGibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
46STZAndel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
47STZKolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
48STZRendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Czinege Norbert01. 06. 20202009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
2Zelenák Ivan10. 05. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
3Karandušovský Nicolas31. 05. 20202009M-ch1.TC Humenné  
4Ivashko Maksym10. 06. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Fedorov Luke22. 06. 2020 23:562008S-chTK Slovan Bratislava 58
2Gallo Peter02. 07. 2020 16:022008S-ch1.TK Rožňava 14
3Glos Tomáš17. 06. 2020 08:082008S-chTK AS Trenčín 6
4Chmelár Timotej05. 07. 2020 09:472008S-chTC EMPIRE Trnava 29
5Lupták Richard06. 07. 2020 07:142009M-chTJ Sokol Prešov  
6Mačej Dominik06. 07. 2020 21:482009M-chTK Kúpele Piešťany  
7Paľko Adam04. 07. 2020 16:342009M-chTK Hriňová  
8Petrik Martin06. 07. 2020 13:272009M-chMŠK Poprad-Tatry  
9Richter Patrik05. 07. 2020 21:092008S-chŠK TC Dúbravka BA 22
10Sýkora Samuel30. 06. 2020 22:442009M-chTK Slávia STU Bratislava  
11Tóth Michal05. 07. 2020 22:362009M-chTC EMPIRE Trnava  
12Urban Filip05. 07. 2020 14:192008S-chTK Slávia STU Bratislava 43
13Vancu Adrian06. 07. 2020 07:162009M-chTC DRACI Matúškovo  
14Verbovský Martin11. 05. 2020 19:192008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
15Žembery Martin06. 07. 2020 08:022009M-chTK Tajch Nová Baňa  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk