'
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 28.12.2019 | Termín do: | 29.12.2019 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 29.12.2019 8:30 | LTC |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 28.12.2019 8:30 | LTC |
Poznámky:
POZOR! Dievčatá začínajú v sobotu, chlapci v nedeľu.
rozpis, správa, CH skupiny/hl.súťaž/útecha, D skupiny/hl.súťaž/útecha
VR: Homolová Jana, ZVR: Regendová Dagmar
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | BYE | ||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | BYE | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | BYE | ||||
6. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
25. | BYE | ||||
26. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | BYE | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Húsenica Ľuboš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
2 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
3 | USP | Kollár Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||
4 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
5 | Barényi Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
6 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | |||||
7 | Pagáč Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | |||||
8 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | |||||
9 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
10 | USP | Reynolds Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | ||||
11 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
12 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | |||||
13 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | |||||
14 | Čierny Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
15 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
16 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
17 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
18 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
19 | Pokorný Šimon | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
20 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
21 | USP | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
22 | Farkaš Lucas | 31.10.2020 !!! | 2011 | S-ch | TK ESO Piešťany | |||||
23 | USP | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | ||||
24 | USP | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gallo Michal | 16. 12. 2019 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hodál Peter | 26. 12. 2019 10:02 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
2 | Lisko Pavol | 12. 12. 2019 16:49 | 2010 | S-ch | TK Žilina | |||||
3 | Lörinčík Lukas | 16. 11. 2019 22:06 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
4 | Lörinčík Max | 25. 12. 2019 19:12 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
5 | Mišík Samuel | 26. 12. 2019 19:13 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
6 | Ondik Michal | 29. 12. 2019 08:01 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
7 | Popovič Tobias | 15. 11. 2019 11:31 | 2012 | M-ch | STK Martin Priekopa | |||||
8 | Uram Lukáš | 19. 12. 2019 12:24 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča |