'
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 14.12.2019 | Termín do: | 15.12.2019 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 16 | - | - | 15.12.2019 8:30 | LTC |
deti - dievčatá | 16 | - | - | 14.12.2019 8:30 | LTC |
Poznámky:
POZOR! Dievčatá začínajú v sobotu, chlapci v nedeľu.
rozpis, správa, CH skupiny/hl.súťaž/útecha, D skupiny/hl.súťaž/útecha
VR: Homolová Jana, ZVR: Regendová Dagmar
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kolibková Charlene Ellia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | |||||
2 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
3 | Tužinská Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
4 | USP | Kolačkovská Lívia | 31.10.2020 !!! | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
5 | Machalová Nela | 31.10.2020 !!! | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
6 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
7 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
8 | Lőkeová Nelka Júlia | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
9 | Fahima Talia | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
10 | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
11 | Krnáčová Lilien | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-d | TK Hriňová | |||||
12 | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
13 | Raffajova Simona | 31.10.2022 !!! | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
14 | USP | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||
15 | USP | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | ||||
16 | USP | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Novotná Simona | 18. 11. 2019 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
2 | Pokrývková Natalie | 15. 11. 2019 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
3 | Švachová Eliška | 17. 11. 2019 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | ||||||
4 | Moussa Aaliyah | 15. 11. 2019 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | ||||||
5 | Bachanová Karolína | 23. 11. 2019 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | ||||||
6 | Matúšová Karin | 16. 11. 2019 | 2010 | S-d | Tenis team Nové Zámky | ||||||
7 | Remenárová Alexandra | 26. 11. 2019 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Cagáňová Ester | 02. 12. 2019 | 2011 | S-d | TC Stupava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Fereková Emma | 03. 12. 2019 14:08 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | |||||
2 | Kadeřábková Amália | 28. 11. 2019 09:51 | 2010 | S-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
3 | Kebísková Eliška | 03. 12. 2019 14:12 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | |||||
4 | Ščibravá Diana | 09. 12. 2019 10:55 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
5 | Ten Sofiia | 13. 12. 2019 18:56 [N] | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | |||||
6 | Uhrínová Simona | 09. 12. 2019 16:23 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
7 | Zacharová Veronika | 08. 12. 2019 21:17 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy |