' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100057 - TK Kysucké Nové Mesto
Miesto konania (adresa dvorcov):Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Drexler Boris (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kubíková Nikola (C)   
Termín od:18.01.2020 Termín do:20.01.2020
Kontakt:Boris Drexler
Kontakt tel.:mobil - 0915844254,
Kontakt e-mail:drexob@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-17.01.2020 10:00TK KNM

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Drexler Boris, ZVR: Kubíková Nikola

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Miloslav Vrba 
   18.01.2020 12:00
2. BYE 
 
3. Oskar Benian 
   18.01.2020 12:00
4. BYE 
 
5. Jakub Brodňan 
   18.01.2020 08:30
6. Samuel Ferletjak 
 
7. (5-8)Tibor Brinza 
   18.01.2020 13:15
8. BYE 
 
9. (3-4)Maroš Medveď 
   18.01.2020 13:15
10. BYE 
 
11. Filip Urbánoš 
   18.01.2020 08:30
12. Kristián Žikla 
 
13. Tomáš Tankovič 
   18.01.2020 09:30
14. Filip Kavacký 
 
15. BYE 
   18.01.2020 14:30
16. (5-8)Martin Németh 
 
17. BYE 
   18.01.2020 14:30
18. (5-8)Tomáš Strašil 
 
19. Tomáš Strmeň 
   18.01.2020 09:30
20. Jozef Kmetík 
 
21. Filip Hanusek 
   18.01.2020 10:45
22. Gabriel Rapant 
 
23. BYE 
   18.01.2020 15:45
24. (3-4)Jakub Matula 
 
25. BYE 
   18.01.2020 15:45
26. (5-8)Matej Pös 
 
27. Samuel Sýkora 
   18.01.2020 10:45
28. Lukáš Kulich 
 
29. Adam Grendel 
   18.01.2020 12:00
30. Noel Adam Šemrinec 
 
31. BYE 
   18.01.2020 17:00
32. (2)Alex Kostoláni 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Medveď M.  Brinza T. 
   18.01.2020
2. BYE 
 
3. Urbánoš F.  Sýkora S. 
   18.01.2020
4. Németh M.  Grendel A. 
 
5. Rapant G.  Ferletjak S. 
   18.01.2020
6. Benian O.  Vrba M. 
 
7. BYE 
   18.01.2020
8. (2)Matula J.  Strašil T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
2 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
3 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
4 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 55
5 Brinza Tibor31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 59
6 Pös Matej31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza 64
7 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
8 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
9 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
10 Kavacký Filip31.10.20212007S-chTK Kysucké Nové Mesto 91
11 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
12 Šemrinec Noel Adam31.10.20212007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 100
13 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 106
14 Brodňan Jakub31.10.20212007S-chTK Kysucké Nové Mesto 140
15 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
16 Rapant Gabriel31.10.20212007S-chTK Tenkur Trenčín 218
17USPStrmeň Tomáš31.10.20202007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 230
18 Tankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
19 Kmetík Jozef31.10.20212007S-chTK Žilina  
20 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
21 Hanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava  
22 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
23USPFerletjak Samuel31.10.20202006S-chTK AS Trenčín  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Halás Vladimír16. 01. 2020 12:412009M-chAŠK Skalica  
2Hanušovský Lukáš16. 01. 2020 20:522007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
3Hochel Lukáš02. 01. 2020 15:142006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
4Hron Alex Maximilián10. 12. 2019 13:282007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
5Ivashko Maksym13. 01. 2020 21:032008M-chTK Slávia STU Bratislava  
6Kollár Markus17. 01. 2020 08:262009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
7Minarič David15. 01. 2020 19:222006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
8Takáč Samuel14. 01. 2020 20:522009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
9Tóth Michal17. 01. 2020 07:282009M-chTC EMPIRE Trnava  
10Valko Samuel16. 01. 2020 19:372008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
11Valuh Boris17. 01. 2020 08:242009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
12Žubor Samuel14. 01. 2020 14:292007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk