' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100025 - TK Baník Prievidza
Miesto konania (adresa dvorcov):Olympionikov 8, Prievidza
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Köberling Karol (A) Počet dvorcov:1
Zástupca rozhodcu:Šimurka Michal (B)   
Termín od:02.01.2020 Termín do:04.01.2020
Kontakt:Ing. Peter Kulich
Kontakt tel.:dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013,
Kontakt e-mail:peter_kulich@email.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci168-01.01.2020 10:00TK Baník Prievidza

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Köberling Karol, ZVR: Šimurka Michal

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Dávid Krcho 
   02.01.2020 09:00
2. Oskar Benian 
 
3. Noel Adam Šemrinec 
   02.01.2020 15:00
4. Lukáš Kulich 
 
5. (3-4)Miloslav Vrba 
   02.01.2020 10:00
6. Matej Pös 
 
7. Matej Maruniak 
   02.01.2020 11:00
8. Gabriel Rapant 
 
9. Samuel Gallo 
   02.01.2020 12:00
10. Tomáš Strašil 
 
11. Šimon Jeník 
   02.01.2020 13:00
12. (3-4)Maroš Medveď 
 
13. Samuel Žubor 
   02.01.2020 14:00
14. Michal Mikuš 
 
15. Martin Németh 
   02.01.2020 16:00
16. (2)Simon Bognár 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bognár S.  Krcho D. 
   02.01.2020
2. BYE 
 
3. Jeník Š.  Strašil T. 
   02.01.2020
4. Pös M.  Mikuš M. 
 
5. Benian O.  Vrba M. 
   02.01.2020
6. Kulich L.  Gallo S. 
 
7. BYE 
   02.01.2020
8. (2)Maruniak M.  Medveď M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
2 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 29
3 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
4 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
5 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
6 Pös Matej31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza 64
7 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
8 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
9 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
10 Žubor Samuel31.10.20212007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83
11 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
12 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 86
13USPKulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
14USPŠemrinec Noel Adam31.10.20212007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 100
15USPGallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
16USPRapant Gabriel31.10.20212007S-chTK Tenkur Trenčín 218
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Valko Samuel16. 11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
2Tankovič Tomáš18. 11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
3Sýkora Samuel21. 11. 20192009M-chTK Slávia STU Bratislava  
4Ivashko Maksym14. 12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
5Ferletjak Samuel24. 11. 20192006S-chTK AS Trenčín  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav27. 12. 2019 18:592008M-chTK Sparta Považská Bystrica 63
2Čech Alex22. 12. 2019 11:562008M-chTK Slovan Bratislava 116
3Hanušovský Lukáš27. 12. 2019 13:222007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
4Matula Jakub17. 11. 2019 12:212006S-chTK Vrútky 55


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk