' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Homolová Jana (B)   
Termín od:05.01.2020 Termín do:07.01.2020
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-04.01.2020 12:00LTC

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Homolová Jana

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Alex Lapšanský 
   06.01.2020 08:30
2. BYE 
 
3. Samuel Gallo 
   05.01.2020 08:30
4. Martin Linhart 
 
5. Jakub Matula 
   05.01.2020 08:30
6. Michal Varšo 
 
7. Tomáš Tankovič 
   05.01.2020 09:30
8. (5-8)Lukáš Hochel 
 
9. (3-4)Adam Mattoš 
   05.01.2020 09:30
10. Lukáš Kulich 
 
11. Matej Maruniak 
   05.01.2020 10:45
12. Ramon Tarač 
 
13. Martin Matunák 
   05.01.2020 10:45
14. Miloslav Vrba 
 
15. Adam Kurčík 
   05.01.2020 12:00
16. (5-8)Ján Matula 
 
17. (5-8)Nicholas Volník 
   05.01.2020 12:00
18. Oskar Benian 
 
19. Peter Staš 
   05.01.2020 13:15
20. Tomáš Slašťan 
 
21. Michal Mikuš 
   05.01.2020 13:15
22. Tomáš Strašil 
 
23. Dylan Bairo 
   05.01.2020 14:30
24. (3-4)Simon Bognár 
 
25. (5-8)Milan Macák 
   05.01.2020 14:30
26. Filip Lübeck 
 
27. Radovan Kriško 
   05.01.2020 15:45
28. Tibor Brinza 
 
29. Maroš Medveď 
   05.01.2020 17:00
30. Dominik Guzmický 
 
31. BYE 
   06.01.2020 12:30
32. (2)Dávid Krcho 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vaco M.  Letavay M. 
   05.01.2020
2. BYE 
 
3. Lübeck F.  Mikuš M. 
   05.01.2020
4. Hochel L.  Tarač R. 
 
5. (3-4)Jankech M.  Hanušovský L. 
   05.01.2020
6. Linhart M.  Strašil T. 
 
7. Bairo D.  Kriško R. 
   05.01.2020
8. Vrba M.  Matula J. 
 
9. Slašťan T.  Staš P. 
   05.01.2020
10. Gallo S.  Kulich L. 
 
11. BYE 
   05.01.2020
12. (3-4)Lapšanský A.  Volník N. 
 
13. Maruniak M.  Medveď M. 
   05.01.2020
14. Matunák M.  Guzmický D. 
 
15. BYE 
   05.01.2020
16. (2)Krcho D.  Bognár S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
2 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
3 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 29
4 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar 32
5 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
6 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK PROFI Senec 38
7 Matula Ján31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
8 Macák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
9 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
10 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
11 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
12 Matula Jakub31.10.20202006S-chTK Vrútky 55
13USPBairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 56
14USPBrinza Tibor31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 59
15USPKriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
16 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
17 Linhart Martin31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
18 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
19 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
20 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
21USPMatunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 85
22 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 86
23 Tarač Ramon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 89
24 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
25 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
26 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 159
27USPSlašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 179
28USPTankovič Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
29USPStaš Peter31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava  
30USPVaršo Michal31.10.20212007S-chTK Hradová Lučenec  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Vaco Marek05. 01. 20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
2Jankech Michael05. 01. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
3Letavay Matej05. 01. 20202006S-chTK Ružomberok 27
4Hanušovský Lukáš05. 01. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam30. 12. 2019 09:232007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Barica Michal03. 01. 2020 15:542007S-chTK Vrútky  
3Brejžek Filip03. 01. 2020 17:122007S-chTK Mladosť Košice 127
4Bušniak Michal08. 12. 2019 09:392006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
5Deen Mojmír03. 01. 2020 16:042007S-chTK Jednotka Bratislava 131
6Drozd Adam24. 12. 2019 21:112007S-chTJT Michalovce 193
7Hron Alex Maximilián27. 12. 2019 16:572007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
8Jaroščák Maximilián03. 01. 2020 19:582006S-chTK Slovan Bratislava 37
9Jasenák Tomáš02. 01. 2020 11:072006S-chTK Ladomerská Vieska 57
10Kratka Maximilian03. 01. 2020 05:332007S-chTK Ratufa Levice 34
11Madej Jakub28. 12. 2019 12:512007S-chTK Mladosť Košice 32
12Sarouphim Jean Pierre03. 01. 2020 00:252006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
13Sloboda Leon12. 12. 2019 18:202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
14Solčan Adam08. 12. 2019 19:512007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
15Šuchter Martin15. 12. 2019 15:402008M-chTK DRANaM Košice 131
16Sýkora Samuel29. 12. 2019 20:022009M-chTK Slávia STU Bratislava  
17Žubor Samuel28. 12. 2019 18:102007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk