' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Názov turnaja:BASELINE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Horváth Jaroslav (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Novák Marek (C)   
Termín od:22.02.2020 Termín do:24.02.2020
Kontakt:Marek Novák
Kontakt tel.:mobil - 0905524647,
Kontakt e-mail:mnovak@tenisbb.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky2412-21.02.2020 10:00BASELINE SPORT ARENA
starší žiaci2412-21.02.2020 10:00BASELINE SPORT ARENA

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Horváth Jaroslav, ZVR: Novák Marek

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Juriga 
   22.02.2020 18:30
2. BYE 
 
3. Tomáš Strašil 
   22.02.2020 12:30
4. Oskar Benian 
 
5. Tomáš Slašťan 
   22.02.2020 13:45
6. Oliver Hlivjak 
 
7. (5-8)Matej Letavay 
   22.02.2020 18:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Matúš Vateha 
   22.02.2020 18:30
10. BYE 
 
11. Maksym Ivashko 
   22.02.2020 15:00
12. Samuel Gallo 
 
13. Ramon Tarač 
   22.02.2020 16:00
14. Adam Kurčík 
 
15. BYE 
   22.02.2020 19:45
16. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
17. BYE 
   22.02.2020 19:45
18. (5-8)Marek Vaco 
 
19. Marko Bekéni 
   22.02.2020 16:00
20. Maroš Medveď 
 
21. Samuel Móc 
   22.02.2020 17:15
22. Michal Varšo 
 
23. BYE 
   22.02.2020 19:45
24. (3-4)Timotej Titko 
 
25. BYE 
   22.02.2020 20:45
26. (5-8)Adam Mattoš 
 
27. Ján Matula 
   22.02.2020 17:15
28. Dávid Ondrášik 
 
29. Jakub Kladivík 
   22.02.2020 17:15
30. Tibor Brinza 
 
31. BYE 
   22.02.2020 20:45
32. (2)Nikolas Paulovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Vateha M.  Titko T. 
   22.02.2020
2. Ivashko M.  Bekéni M. 
 
3. Letavay M.  Paulovič N. 
   22.02.2020
4. Hron A.  Hlivjak O. 
 
5. Medveď M.  Brinza T. 
   22.02.2020
6. Kladivík J.  Matula J. 
 
7. Benian O.  Strašil T. 
   22.02.2020
8. (2)Juriga S.  Vaco M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
2USPPaulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
3 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
4 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 16
5 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
6 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 27
7 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
8USPMattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar 32
9USPKladivík Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 36
10 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
11 Matula Ján31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
12 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
13 Brinza Tibor31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 59
14 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
15 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
16 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
17 Tarač Ramon31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 89
18 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
19 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 179
20 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 230
21 Varšo Michal31.10.20212007S-chTK Hradová Lučenec  
22USPIvashko Maksym31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
23USPMóc Samuel31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza  
24USPOndrášik Dávid31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam19. 02. 2020 18:282007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Bognár Simon17. 02. 2020 09:212006S-chTK Baník Prievidza 29
3Bušniak Michal06. 02. 2020 20:432006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
4Grendel Adam12. 02. 2020 07:392007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
5Guzmický Dominik18. 02. 2020 12:352007S-chAŠK Skalica 51
6Hanušovský Lukáš20. 02. 2020 20:372007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
7Jankech Michael20. 02. 2020 19:452007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
8Jaroščák Maximilián20. 02. 2020 22:242006S-chTK Slovan Bratislava 37
9Kordoš Matúš17. 02. 2020 10:382007S-chTC DRACI Matúškovo 103
10Kostoláni Alex19. 02. 2020 17:412006S-chTenis team Nové Zámky 49
11Lübeck Filip17. 02. 2020 06:052008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 159
12Madej Jakub17. 02. 2020 16:202007S-chTK Mladosť Košice 32
13Maruniak Matej18. 02. 2020 16:432008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
14Matula Jakub14. 02. 2020 10:422006S-chTK Vrútky 55
15Mikuš Michal18. 02. 2020 19:572008M-chTK Baník Prievidza 86
16Németh Martin18. 02. 2020 14:372006S-chTK VIP Bratislava 71
17Pavliščík Richard28. 01. 2020 20:042006S-chTenisová akadémia Prešov 79
18Pös Matej14. 02. 2020 12:012007S-chTK Baník Prievidza 64
19Solčan Adam18. 02. 2020 06:392007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
20Sýkora Samuel20. 02. 2020 23:102009M-chTK Slávia STU Bratislava  
21Urbánoš Filip19. 02. 2020 22:562009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
22Valko Samuel18. 02. 2020 11:022008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
23Volník Nicholas23. 01. 2020 12:022007S-chTK PROFI Senec 38
24Vrba Miloslav06. 01. 2020 21:182007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk