' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Regendová Dagmar (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Homolová Jana (B)   
Termín od:08.02.2020 Termín do:10.02.2020
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-07.02.2020 12:00LTC

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Homolová Jana

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Juriga 
   08.02.2020 08:30
2. Tibor Brinza 
 
3. Samuel Sýkora 
   08.02.2020 08:30
4. Tomáš Strašil 
 
5. Filip Lübeck 
   08.02.2020 09:30
6. Alex Čech 
 
7. Matej Maruniak 
   08.02.2020 09:30
8. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
9. (3-4)Matej Letavay 
   08.02.2020 10:45
10. Tomáš Tankovič 
 
11. Oskar Fičor 
   08.02.2020 10:45
12. Jakub Matula 
 
13. Adam Grendel 
   08.02.2020 12:00
14. Ramon Tarač 
 
15. Lukáš Hanušovský 
   08.02.2020 12:00
16. (5-8)Simon Bognár 
 
17. (5-8)Dávid Krcho 
   08.02.2020 13:15
18. Michal Varšo 
 
19. Peter Staš 
   08.02.2020 13:15
20. Miloslav Vrba 
 
21. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   08.02.2020 14:30
22. Mojmír Deen 
 
23. Tomáš Slašťan 
   08.02.2020 14:30
24. (3-4)Michael Jankech 
 
25. (5-8)Ján Matula 
   08.02.2020 15:45
26. Matúš Makónyi 
 
27. Martin Németh 
   08.02.2020 15:45
28. Matej Pös 
 
29. Tomáš Jasenák 
   08.02.2020 17:00
30. Maroš Medveď 
 
31. Samuel Gallo 
   08.02.2020 17:00
32. (2)Marek Vaco 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Juriga S.  Vaco M. 
   08.02.2020
2. BYE 
 
3. Vrba M.  Matula J. 
   08.02.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Hron A.  Fičor O. 
   08.02.2020
6. BYE 
 
7. Grendel A.  Sýkora S. 
   08.02.2020
8. Strašil T.  Čech A. 
 
9. Brinza T.  Lübeck F. 
   08.02.2020
10. Gallo S.  Slašťan T. 
 
11. BYE 
   08.02.2020
12. (3-4)Hanušovský L.  Jankech M. 
 
13. Németh M.  Pös M. 
   08.02.2020
14. Maruniak M.  Medveď M. 
 
15. BYE 
   08.02.2020
16. (2)Letavay M.  Bognár S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPJuriga Samuel31.10.20202006D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
2 Vaco Marek31.10.20202006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
3 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
4 Letavay Matej31.10.20202006D-chTK Ružomberok 27
5 Krcho Dávid31.10.20202006D-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
6 Bognár Simon31.10.20202006D-chTK Baník Prievidza 29
7 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
8 Matula Ján31.10.20202006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
9 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
10 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
11 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
12 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
13 Matula Jakub31.10.20222006D-chTK Vrútky 55
14 Jasenák Tomáš31.10.20202006D-chTK Ladomerská Vieska 57
15 Brinza Tibor31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 59
16 Pös Matej31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza 64
17 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
18 Németh Martin31.10.20212006D-chTK VIP Bratislava 71
19 Maruniak Matej31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
20 Tarač Ramon31.10.20202006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 89
21 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
22 Čech Alex31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 116
23 Deen Mojmír31.10.20212007S-chTK Jednotka Bratislava 131
24 Makónyi Matúš31.10.20212007S-chTK Ružomberok 131
25 Lübeck Filip31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 159
26USPSlašťan Tomáš31.10.20202008S-chFresh club Zvolen 179
27USPGrendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
28USPTankovič Tomáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
29USPStaš Peter31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava  
30USPVaršo Michal31.10.20212007S-chTK Hradová Lučenec  
31USPSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
32USPodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Ivashko Maksym27. 12. 20192008S-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam06. 02. 2020 19:212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Benian Oskar19. 01. 2020 07:192007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
3Dióssy Šimon17. 01. 2020 21:502008S-chTK Mladosť Košice  
4Fašung Tomáš06. 02. 2020 09:422008S-chTK Slovan Bratislava 202
5Hanusek Filip05. 02. 2020 10:362007S-chTK Slovan Bratislava  
6Hlivjak Oliver04. 02. 2020 14:002007S-chTenisová akadémia Prešov 39
7Jaroščák Maximilián05. 02. 2020 18:122006D-chTK Slovan Bratislava 37
8Jeník Šimon03. 02. 2020 08:202007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
9Kohút Alex03. 02. 2020 10:412006D-chTŠ Advantage Bratislava 24
10Kostoláni Alex05. 02. 2020 08:082006D-chTenis team Nové Zámky 49
11Kulich Lukáš06. 02. 2020 18:522007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
12Kurčík Adam06. 02. 2020 13:352007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
13Madej Jakub06. 02. 2020 16:032007S-chTK Mladosť Košice 32
14Matunák Martin29. 01. 2020 10:432008S-chTK Slovan Bratislava 85
15Melaga Samuel01. 02. 2020 14:562006D-chFresh club Zvolen 1
16Mikuš Michal03. 02. 2020 10:572008S-chTK Baník Prievidza 86
17Minarič David08. 02. 2020 10:242006D-chTK Sparta Považská Bystrica 230
18Strmeň Tomáš26. 01. 2020 20:212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 230
19Žubor Samuel06. 02. 2020 11:412007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk