www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100057 - TK Kysucké Nové Mesto
Miesto konania (adresa dvorcov):Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Drexler Boris (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kubíková Nikola (C)   
Termín od:07.03.2020 Termín do:09.03.2020
Kontakt:Boris Drexler
Kontakt tel.:mobil - 0915844254,
Kontakt e-mail:drexob@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 03. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-06.03.2020 10:00TK KNM

Poznámky:

rozpis,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
2 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
3 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
4 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov 26
5 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 29
6 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
7 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
8 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta 34
9 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
10 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
11 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 40
12 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
13 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
14 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
15 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
16 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
17 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
19 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
20 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
21 Varinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
22 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
23 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
24 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Halás Vladimír08. 01. 20202009M-chAŠK Skalica  
2Jura Michal09. 02. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
3Vancu Adrian19. 01. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
4Sýkora Samuel08. 01. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
5Kostolný Sebastián07. 01. 20202009M-chTK Žilina  
6Massi Matteo10. 01. 20202009M-chTC Topoľčany  
7Urbánoš Filip07. 01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
8Sobihard Peter20. 01. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
9Ondrášik Dávid02. 02. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10Zelenák Ivan19. 01. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Tóth Michal26. 02. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Ivashko Maksym23. 01. 2020 13:152008M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Kolodžej Filip24. 02. 2020 20:532009M-chTK Mladosť Košice  
3Matušík Lukáš08. 02. 2020 16:062009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
4Rendek Jakub17. 01. 2020 15:582009M-chTK Mladosť Košice  
5Verbovský Martin22. 02. 2020 21:322008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk