' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100057 - TK Kysucké Nové Mesto
Miesto konania (adresa dvorcov):Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Drexler Boris (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Kubíková Nikola (C)   
Termín od:07.03.2020 Termín do:09.03.2020
Kontakt:Boris Drexler
Kontakt tel.:mobil - 0915844254,
Kontakt e-mail:drexob@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 03. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-06.03.2020 10:00TK KNM

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Drexler Boris, ZVR: Kubíková Nikola

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Branislav Balušík 
   07.03.2020 08:30
2. BYE 
 
3. Matúš Petráško 
   07.03.2020 08:30
4. BYE 
 
5. Richard Pleško 
   07.03.2020 08:30
6. Adam Paľko 
 
7. Michal Tóth 
   07.03.2020 10:45
8. BYE 
 
9. (3-4)Timotej Chmelár 
   07.03.2020 09:30
10. BYE 
 
11. Ivan Zelenák 
   07.03.2020 09:30
12. BYE 
 
13. Kristián Žikla 
   07.03.2020 12:00
14. BYE 
 
15. BYE 
   07.03.2020 12:00
16. Filip Urbánoš 
 
17. BYE 
   07.03.2020 09:30
18. Adam Frátrik 
 
19. BYE 
   07.03.2020 09:30
20. Tibor Varinský 
 
21. BYE 
   07.03.2020 10:45
22. Adrian Vancu 
 
23. BYE 
   07.03.2020 10:45
24. (3-4)Richard Herman 
 
25. BYE 
   07.03.2020 12:00
26. Boris Valuh 
 
27. BYE 
   07.03.2020 12:00
28. Sebastián Kostolný 
 
29. BYE 
   07.03.2020 13:15
30. Markus Kollár 
 
31. BYE 
   07.03.2020 13:15
32. (2)Ivan Luhový 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Luhový I.  Balušík B. 
   07.03.2020
2. BYE 
 
3. Kostolný S.  Žikla K. 
   07.03.2020
4. Chmelár T.  Tóth M. 
 
5. Petráško M.  Varinský T. 
   07.03.2020
6. Kollár M.  Herman R. 
 
7. Valuh B.  Urbánoš F. 
   07.03.2020
8. (2)Frátrik A.  Pleško R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2 Luhový Ivan31.10.20222008M-chTK Púchov 26
3 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 29
4 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
5 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
6 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
7 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 40
8 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
9 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
10 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
11USPTóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
12USPKostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
13USPUrbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
14 Varinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
15 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
16 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
17USPZelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Andel Adam05. 03. 2020 10:332009M-chTK Slávia SPU Nitra  
2Bobošík Martin02. 03. 2020 06:442009M-chTC Topoľčany  
3Fašung Tomáš06. 03. 2020 09:502008M-chTK Slovan Bratislava 33
4Frič Martin02. 03. 2020 13:372009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
5Gibala Dominik04. 03. 2020 19:122009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
6Halás Vladimír05. 03. 2020 09:022009M-chAŠK Skalica  
7Ivashko Maksym23. 01. 2020 13:152008M-chTK Slávia STU Bratislava  
8Jura Michal05. 03. 2020 21:472009M-chTJ Sokol Prešov  
9Karas Jozef04. 03. 2020 09:272009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10Kolodžej Filip24. 02. 2020 20:532009M-chTK Mladosť Košice  
11Krajčír Samuel Alexander05. 03. 2020 21:212009M-chTK Jednotka Bratislava  
12Lukáč Peter04. 03. 2020 18:012009M-chTJ Sokol Prešov  
13Lupták Richard04. 03. 2020 18:012009M-chTJ Sokol Prešov  
14Maruniak Matej05. 03. 2020 19:282008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
15Massi Matteo03. 03. 2020 21:462009M-chTC Topoľčany  
16Matušík Lukáš08. 02. 2020 16:062009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
17Ondrášik Dávid05. 03. 2020 21:472009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
18Pajtáš Dávid01. 03. 2020 11:092008M-chTK Slovan Galanta 34
19Rendek Jakub17. 01. 2020 15:582009M-chTK Mladosť Košice  
20Slašťan Tomáš04. 03. 2020 20:172008M-chFresh club Zvolen 41
21Sobihard Peter03. 03. 2020 06:422009M-chTK Inter Bratislava  
22Sýkora Samuel05. 03. 2020 18:502009M-chTK Slávia STU Bratislava  
23Valko Samuel04. 03. 2020 15:172008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
24Verbovský Martin22. 02. 2020 21:322008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk