www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020    !!! zrušené !!!

zrušenéStredoslovenský region
Usporiadateľ:100108 - TK Hradová Lučenec
Názov turnaja:LUČENEC OPEN
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 5756,Lučenec 98401
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Kollárová Ľudmila (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Podhora Milan (C)   
Termín od:14.03.2020 Termín do:16.03.2020
Kontakt:Ing. Martin Podhora
Kontakt tel.:dv. - 0907/493163, fax - 047/4327141, mobil - 0905/625637,
Kontakt e-mail:podhoramartin@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 03. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.03.2020 10:00v mieste konania

Poznámky:

STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie. 
rozpis,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
2 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
3 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
4 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
5 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
6 Lübeck Filip31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
7 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
8 Turek Sebastian31.10.20202008M-chTKM Betliar 39
9 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
10 Török Timur31.10.20202008M-chTKM Betliar 44
11 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
12 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
13 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
14 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
15 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
16 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
17 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
18 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
19 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
20 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
21 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
22 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
23 Uhorskai Tobias31.10.20202008M-chTK Hradová Lučenec  
24USPMižer Adrian31.10.20212009M-chTK Hradová Lučenec  
25USPMalček Patrick Dominic31.10.20212009M-chTK Hradová Lučenec  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kostolný Sebastián14. 01. 20202009M-chTK Žilina  
2Strompf Marko03. 02. 20202009M-chTK DRANaM Košice  
3Urbánoš Filip15. 01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
4Lihocký Richard15. 01. 20202009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Rojík Michal18. 02. 20202009M-chTK Hriňová  
6Novodomec Michal21. 01. 20202009M-chTop tennis academy Zvolen  
7Šlúch Mário21. 01. 20202008M-chTop tennis academy Zvolen  
8Lacko Timotej24. 01. 20202008M-chTop tennis academy Zvolen  
9Moravík Maxim10. 02. 20202008M-chTK Hriňová  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Frič Martin02. 03. 2020 13:382009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
2Karas Jozef08. 03. 2020 16:542009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk