www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100108 - TK Hradová Lučenec
Názov turnaja:LUČENEC OPEN
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 5756,Lučenec 98401
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:14.03.2020 Termín do:16.03.2020
Kontakt:Ing. Martin Podhora
Kontakt tel.:dv. - 0907/493163, fax - 047/4327141, mobil - 0905/625637,
Kontakt e-mail:podhoramartin@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 03. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.03.2020 10:00v mieste konania

Poznámky:

 

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Frič Martin21.02. 20202009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
2Gallo Peter23.02. 20202008M-ch1.TK Rožňava 14
3Gibala Dominik28.01. 20202009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
4Horváth Lukáš28.01. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
5Jura Michal01.02. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
6Karas Jozef10.02. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
7Kollár Markus14.01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
8Kostolný Sebastián14.01. 20202009M-chTK Žilina  
9Krahulec Martin09.02. 20202008M-chTK Senica 13
10Lacko Timotej24.01. 20202008M-chTop tennis academy Zvolen  
11Lihocký Richard15.01. 20202009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
12Lübeck Filip16.01. 20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
13Lukáč Peter10.02. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
14Lupták Richard16.01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
15Malček Patrick Dominic21.02. 20202009M-chTK Hradová Lučenec  
16Maruniak Matej22.01. 20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
17Mižer Adrian20.02. 20202009M-chTK Hradová Lučenec  
18Moravík Maxim10.02. 20202008M-chTK Hriňová  
19Novodomec Michal21.01. 20202009M-chTop tennis academy Zvolen  
20Paľko Adam14.01. 20202009M-chTK Hriňová  
21Rendek Jakub17.01. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
22Rojík Michal18.02. 20202009M-chTK Hriňová  
23Slašťan Tomáš20.01. 20202008M-chFresh club Zvolen 41
24Šlúch Mário21.01. 20202008M-chTop tennis academy Zvolen  
25Strompf Marko03.02. 20202009M-chTK DRANaM Košice  
26Turek Sebastian24.02. 20202008M-chTKM Betliar 39
27Turóci Timotej19.01. 20202009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
28Uhorskai Tobias20.02. 20202008M-chTK Hradová Lučenec  
29Urbánoš Filip15.01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
30Valko Samuel14.01. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
31Valuh Boris14.01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
32Vanta Michal21.01. 20202009M-chTenisová akadémia Prešov  
33Vasky Jakub23.01. 20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
34Verbovský Martin15.01. 20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk