' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TENNISPOINT CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Köberling Karol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Bača Michal (C)   
Termín od:08.02.2020 Termín do:11.02.2020
Kontakt:Ing. Branislav Kališ
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0908526436,
Kontakt e-mail:branislavkalis@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky3216-07.02.2020 10:00TK Žilina

Poznámky:

ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Köberling Karol, ZVR: Bača Michal

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nina Ďarmatiová 
   08.02.2020 08:30
2. Barbora Garguláková 
 
3. Klára Mária Švorcová 
   08.02.2020 08:30
4. Nina Surovčíková 
 
5. Simona Šurinová 
   08.02.2020 09:45
6. Paula Barillová 
 
7. Zuzana Vancelová 
   08.02.2020 09:45
8. (5-8)Karolína Mráziková 
 
9. (3-4)Alexandra Barčíková 
   08.02.2020 11:00
10. Sophia Sara Šafárová 
 
11. Tereza Zelinová 
   08.02.2020 11:00
12. Sofia Svitková 
 
13. Lucia Krivosudská 
   08.02.2020 12:30
14. Adela Gemzická 
 
15. Karin Kratochvílová 
   08.02.2020 12:30
16. (5-8)Ela Pláteníková 
 
17. (5-8)Sandra Mária Kerdíková 
   08.02.2020 14:00
18. Katarína Pavlechová 
 
19. Irina Balus 
   08.02.2020 14:00
20. Viktória Lacková 
 
21. Natália Dobrucká 
   08.02.2020 15:30
22. Stella Krivičková 
 
23. Petra Janigová 
   08.02.2020 15:30
24. (3-4)Ema Baraniaková 
 
25. (5-8)Terézia Baraniaková 
   08.02.2020 17:00
26. Mia Mayerová 
 
27. Nelly Vighová 
   08.02.2020 17:00
28. Nina Kyseľová 
 
29. Tamara Šramková 
   08.02.2020 18:30
30. Ivana Gombitová 
 
31. Laura Nádaská 
   08.02.2020 18:30
32. (2)Mia Chudejová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Barčíková A.  Ďarmatiová N. 
   08.02.2020
2. BYE 
 
3. Švorcová K.  Krivosudská L. 
   08.02.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Baraniaková E.  Baraniaková T. 
   08.02.2020
6. BYE 
 
7. Pavlechová K.  Šramková T. 
   08.02.2020
8. Janigová P.  Kyseľová N. 
 
9. Šurinová S.  Dobrucká N. 
   08.02.2020
10. Mráziková K.  Lacková V. 
 
11. BYE 
   08.02.2020
12. (3-4)Kerdíková S.  Mayerová M. 
 
13. Garguláková B.  Nádaská L. 
   08.02.2020
14. Surovčíková N.  Vighová N. 
 
15. BYE 
   08.02.2020
16. (2)Pláteníková E.  Chudejová M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ďarmatiová Nina31.10.20212003D-dLieskovský tenisový klub-LTC 7
2 Chudejová Mia31.10.20212003D-dTK Žilina 8
3 Baraniaková Ema31.10.20202002D-dTK Kúpele Piešťany 9
4 Barčíková Alexandra31.10.20202004D-dTK Žilina 22
5 Mráziková Karolína31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 23
6 Kerdíková Sandra Mária31.10.20202002D-dTK Jednotka Bratislava 25
7 Baraniaková Terézia31.10.20202002D-dTK Kúpele Piešťany 27
8 Pláteníková Ela31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 28
9 Balus Irina31.10.20212005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 29
10 Mayerová Mia31.10.20212003D-dTK Slávia STU Bratislava 31
11 Nádaská Laura31.10.20202004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 32
12 Lacková Viktória31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 33
13 Vancelová Zuzana31.10.20202004D-dTK Žilina 34
14 Krivosudská Lucia31.10.20212003D-dTK Sereď 35
15 Zelinová Tereza31.10.20202002D-dTK Žilina 36
16 Šurinová Simona31.10.20212005D-dTK Inter Bratislava 39
17 Vighová Nelly31.10.20202004D-dTK Slovan Bratislava 41
18 Barillová Paula31.10.20202002D-dMŠK Poprad-Tatry 43
19 Janigová Petra31.10.20212005D-dOZ ŠK Odema Púchov 45
20 Kratochvílová Karin31.10.20202004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 47
21 Šafárová Sophia Sara31.10.20202002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 48
22 Gombitová Ivana31.10.20202004D-dTenisová akadémia Prešov 51
23 Garguláková Barbora31.10.20212005D-dTK Žilina 58
24 Dobrucká Natália31.10.20212005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 60
25USPŠvorcová Klára Mária31.10.20202003D-dTK HSC Piešťany 60
26STZKrivičková Stella31.10.20212005D-dTK Kúpele Piešťany 75
27STZKyseľová Nina31.10.20202006S-dTC Topoľčany 78
28USPŠramková Tamara31.10.20202006S-dTK Jednotka Bratislava 83
29USPSvitková Sofia31.10.20212005D-dTK Žilina 87
30STZPavlechová Katarína31.10.20212005D-dLTC Leopoldov 94
31STZGemzická Adela31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 101
32USPSurovčíková Nina31.10.20202006S-dTK Žilina 347
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Čuboňová Žofia16. 12. 20192004D-dTK HSC Piešťany 64
2Perháčová Terézia08. 01. 20202004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 66
3Škvrndová Linda16. 12. 20192004D-dTK Slávia STU Bratislava 69
4Naňová Gabriela09. 12. 20192003D-dTK GARDA Bratislava 73
5Klanduchová Michaela14. 12. 20192003D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 79
6Forgáčová Sára09. 12. 20192005D-dTenis team Nové Zámky 85
7Šašková Barbora12. 01. 20202005D-dTK Tvrdošín 86
8Pavlíková Vladimíra09. 12. 20192004D-dŠA Trenčianske Teplice 88
9Balontayová Lucia21. 12. 20192005D-dTenis team Nové Zámky 90
10Feketeová Liliana05. 01. 20202005D-dTK Mladosť Košice 91
11Galovičová Laura19. 01. 20202002D-dTK Slávia STU Bratislava 93
12Karasová Emma09. 01. 20202006S-dTK Jednotka Bratislava 99
13Veličová Nina24. 01. 20202005D-dTK AS Trenčín 100
14Koppová Natália19. 12. 20192006S-dTK TENNis FUN B.Bystrica 105
15Zaicová Daniela16. 12. 20192004D-dTK Mladosť Košice 110
16Kalašová Zuzana25. 01. 20202005D-dTK Mladosť Košice 114
17Gedayová Michaela03. 01. 20202005D-dTK Slávia SPU Nitra 117
18Kamenská Chiara21. 12. 20192005D-dŠA Trenčianske Teplice 120
19Podolcová Viktória17. 12. 20192003D-dTK Slávia STU Bratislava 132
20Mináriková Mária17. 01. 20202006S-dBenet LTC Bytča 136
21Pirohová Dominika25. 12. 20192006S-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 141
22Zapletalová Alexandra15. 01. 20202006S-dLieskovský tenisový klub-LTC 156
23Nováková Vanessa19. 01. 20202007S-dTC EMPIRE Trnava 159
24Potičná Vivienne06. 01. 20202006S-dTK Jednotka Bratislava 159
25Kolesárová Vanessa15. 12. 20192005D-dTenisová akadémia Prešov 170
26Grajciarová Nikola16. 01. 20202003D-dFresh club Zvolen 180
27Poldaufová Simona12. 12. 20192005D-dTenis team Nové Zámky 217
28Gombitová Alexandra08. 01. 20202004D-dTenisová akadémia Prešov 232
29Kolibková Lorraine Amie10. 12. 20192007S-dTK Baník Prievidza  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babíková Noemi23. 01. 2020 08:312004D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 40
2Bučič Veronika04. 02. 2020 13:582004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 76
3Cíleková Laura03. 02. 2020 17:482005D-dTK Slovan Bratislava 84
4Cvanciger Lilly07. 02. 2020 07:192005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 71
5Danišková Kristína19. 01. 2020 10:212004D-dTK HSC Piešťany 111
6Drugdová Salma06. 02. 2020 11:452004D-dFresh club Zvolen 15
7Fedáková Viktória20. 01. 2020 11:112005D-dTC 92 Levoča 105
8Ferencová Veronika07. 02. 2020 08:552002D-dTenisová akadémia Prešov 49
9Gavalcová Terézia06. 02. 2020 07:432004D-dTC EMPIRE Trnava 95
10Haňdiaková Karin05. 02. 2020 22:322002D-dTK Slovan Bratislava 53
11Jašková Anika29. 01. 2020 07:112003D-dTK Slovan Bratislava 20
12Knapová Tamara05. 02. 2020 19:492002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 13
13Krajmer Karolína25. 01. 2020 22:062006S-dBenet LTC Bytča 65
14Mihálová Slávka05. 02. 2020 19:102004D-dTK Senica 52
15Mravcová Ema07. 02. 2020 06:572006S-dTK Jednotka Bratislava 125
16Paľovská Nina04. 02. 2020 11:112003D-dTC Slávia UPJŠ Košice 30
17Pleváková Ema06. 02. 2020 20:432003D-dOZ ŠK Odema Púchov 70
18Provazníková Agáta06. 02. 2020 22:122004D-dAŠK Skalica 57
19Ptáčková Patrícia03. 02. 2020 18:422002D-dAŠK Skalica 67
20Šabíková Ana11. 01. 2020 21:512004D-dTK Zlaté Moravce 42
21Smoleňová Martina07. 02. 2020 07:342003D-dMŠK Poprad-Tatry 14
22Svatošová Miroslava05. 02. 2020 12:482005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 77
23Trebuňová Zuzana06. 02. 2020 12:572004D-dTC Slávia UPJŠ Košice 38
24Vargová Nina12. 01. 2020 20:372005D-dTK Slovan Bratislava 17


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk