' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Názov turnaja:ODEMA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4, 020 01 Púchov
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Herculan TC
Vrchný rozhodca:Šobáň Peter (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Oleš Ladislav (B)   
Termín od:01.02.2020 Termín do:03.02.2020
Kontakt:Michal Ďurovec
Kontakt tel.:mobil - 421907647687,
Kontakt e-mail:michal.durovec@matchpointtennis.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-31.01.2020 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šobáň Peter, ZVR: Oleš Ladislav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Melaga 
   01.02.2020 08:30
2. Nikolas Paulovič 
 
3. Michael Jankech 
   01.02.2020 08:30
4. Filip Poklemba 
 
5. Lukáš Hanušovský 
   01.02.2020 08:30
6. Daniel Balaščák 
 
7. Pavol Bíly 
   01.02.2020 09:30
8. (5-8)Jakub Medveď 
 
9. (3-4)Tomáš Talajka 
   01.02.2020 09:30
10. Matej Markovič 
 
11. Milan Macák 
   01.02.2020 09:30
12. Maximilian Kratka 
 
13. Oskar Fičor 
   01.02.2020 11:00
14. Sebastián Paulovčák 
 
15. Matej Letavay 
   01.02.2020 11:00
16. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
17. (5-8)Patrik Chren 
   01.02.2020 11:00
18. Filip Dráb 
 
19. Lukáš Hochel 
   01.02.2020 12:00
20. Jakub Madej 
 
21. Alex Maximilián Hron 
   01.02.2020 12:00
22. David Suchan 
 
23. Samuel Juriga 
   01.02.2020 12:00
24. (3-4)Marek Naňo 
 
25. (5-8)Patrik Hulín 
   01.02.2020 13:30
26. Matúš Vateha 
 
27. Dávid Krcho 
   01.02.2020 13:30
28. Nicholas Volník 
 
29. Simon Bognár 
   01.02.2020 13:30
30. Marek Vaco 
 
31. Timotej Titko 
   01.02.2020 14:30
32. (2)Martin Paulík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Chren P.  Paulík M. 
   01.02.2020
2. BYE 
 
3. Krcho D.  Vaco M. 
   01.02.2020
4. Fičor O.  Hron A. 
 
5. (3-4)Hulín P.  Naňo M. 
   01.02.2020
6. Hochel L.  Volník N. 
 
7. Bíly P.  Madej J. 
   01.02.2020
8. Paulovčák S.  Paulovič N. 
 
9. Jankech M.  Hanušovský L. 
   01.02.2020
10. Poklemba F.  Markovič M. 
 
11. Dráb F.  Balaščák D. 
   01.02.2020
12. (3-4)Juriga S.  Jakubovič X. 
 
13. Bognár S.  Letavay M. 
   01.02.2020
14. Titko T.  Vateha M. 
 
15. Kratka M.  Suchan D. 
   01.02.2020
16. (2)Medveď J.  Melaga S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20222006D-chFresh club Zvolen 1
2 Paulík Martin31.10.20222006D-chTK Matchpoint Trebatice 2
3 Talajka Tomáš31.10.20202006D-chTK Kúpele Piešťany 3
4 Naňo Marek31.10.20222006D-chTC EMPIRE Trnava 4
5 Chren Patrik31.10.20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 5
6 Medveď Jakub31.10.20202006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
7 Hulín Patrik31.10.20202006D-chTC EMPIRE Trnava 7
8 Jakubovič Xavier31.10.20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 8
9 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
10 Juriga Samuel31.10.20202006D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
11 Paulovič Nikolas31.10.20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 12
12 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
13 Vateha Matúš31.10.20222006D-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
14 Paulovčák Sebastián31.10.20202006D-chTJT Michalovce 15
15 Titko Timotej31.10.20202006D-chTJT Michalovce 16
16 Markovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
17 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
18 Vaco Marek31.10.20202006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
19 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
20 Letavay Matej31.10.20202006D-chTK Ružomberok 27
21 Krcho Dávid31.10.20202006D-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
22 Bognár Simon31.10.20202006D-chTK Baník Prievidza 29
23 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
24 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
25STZKratka Maximilian31.10.20212007S-chTK Ratufa Levice 34
26USPHochel Lukáš31.10.20202006D-chTK Matchpoint Trebatice 35
27USPVolník Nicholas31.10.20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 38
28STZHanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
29USPFičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
30USPMacák Milan31.10.20202006D-chMŠK Poprad-Tatry 47
31STZSuchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 59
32STZBíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Matula Jakub02. 12. 20192006D-chTK Vrútky 55
2Jeník Šimon03. 12. 20192007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
3Grendel Adam02. 01. 20202007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
4Minarič David01. 01. 20202006D-chTK Sparta Považská Bystrica 230
5Tankovič Tomáš02. 12. 20192008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
6Ivashko Maksym27. 12. 20192008S-chTK Slávia STU Bratislava  
7Sloboda Leon03. 12. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Nagy Damian25. 01. 20202007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
2Glos Tomáš21. 01. 20202008S-chTK AS Trenčín 230
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam30. 01. 2020 18:582007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Benian Oskar12. 01. 2020 20:022007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
3Berka Dalibor15. 01. 2020 00:162006D-chTC EMPIRE Trnava  
4Čech Alex25. 01. 2020 17:572008S-chTK Slovan Bratislava 116
5Deen Mojmír24. 01. 2020 22:422007S-chTK Jednotka Bratislava 131
6Ferletjak Samuel25. 01. 2020 15:272006D-chTK AS Trenčín  
7Guzmický Dominik31. 01. 2020 07:152007S-chAŠK Skalica 51
8Hanusek Filip11. 01. 2020 18:012007S-chTK Slovan Bratislava  
9Hlivjak Oliver31. 01. 2020 07:512007S-chTenisová akadémia Prešov 39
10Ivan Marko28. 01. 2020 19:322006D-chTK Mladosť Košice 9
11Jánošík Timotej27. 01. 2020 16:522007S-chTJ Sokol Prešov 131
12Jaroščák Maximilián29. 01. 2020 09:552006D-chTK Slovan Bratislava 37
13Karasz Milan30. 01. 2020 21:482006D-chTK Spartak Komárno 22
14Kecskés Oliver30. 01. 2020 21:032006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
15Kohút Alex29. 01. 2020 11:292006D-chTŠ Advantage Bratislava 24
16Kostoláni Alex07. 12. 2019 18:072006D-chTenis team Nové Zámky 49
17Kurčík Adam29. 01. 2020 21:552007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
18Lapšanský Alex30. 01. 2020 20:312006D-chTK Matchpoint Trebatice 25
19Matunák Martin17. 01. 2020 13:372008S-chTK Slovan Bratislava 85
20Németh Martin16. 01. 2020 20:482006D-chTK VIP Bratislava 71
21Pavliščík Richard16. 01. 2020 07:502006D-chTenisová akadémia Prešov 79
22Puskeiler Martin28. 01. 2020 14:202006D-chTC BASELINE Banská Bystrica 39
23Rapant Gabriel19. 01. 2020 16:532007S-chTK Tenkur Trenčín 218
24Solčan Adam30. 01. 2020 15:152007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
25Strašil Tomáš06. 01. 2020 16:242007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
26Strmeň Tomáš16. 01. 2020 07:522007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 230
27Vrba Miloslav30. 01. 2020 11:092007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
28Žubor Samuel23. 01. 2020 14:252007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk