Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Homolová Jana (B) | |||
Termín od: | 11.01.2020 | Termín do: | 14.01.2020 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 10.01.2020 12:00 | LTC |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Homolová Jana
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hradecká L. Mĺkva T. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Ceperková K. Sopková L. | ||||
6:4 6:2 | |||||
4. | Jalčová D. Tóth L. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kolodžejová L. Margočová L. | |||
6:1 6:0 | |||||
6. | Trebuľová T. Jakubcová K. | 16 8 SF F | |||
7. | Flimelová K. Kernová K. | ||||
7:5 6:4 | |||||
8. | Kucbelová K. Kolesárová J. | 16 8 SF F | |||
9. | Kamenská V. Weissová E. | ||||
6:1 6:1 | |||||
10. | Chabadová T. Hozdeková V. | 16 8 SF F | |||
11. | Hetešová S. Kučíková K. | ||||
2:6 6:4 10:8 | |||||
12. | (3-4) | Mravcová E. Potičná V. | 16 8 SF F | ||
13. | Parízeková L. Husárová S. | ||||
6:3 6:2 | |||||
14. | Kašťáková S. Škoricová M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Zapletalová A. Vallová M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
2 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
3 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 13 | ||||
4 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
5 | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
6 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
7 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
8 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
9 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
10 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
11 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 36 | ||||
12 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 37 | ||||
13 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | ||||
14 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
15 | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 43 | ||||
16 | Kucbelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | ||||
17 | Hozdeková Victória | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 47 | ||||
18 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | ||||
19 | Chabadová Timea | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
20 | Gubík Amanda | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 53 | ||||
21 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
22 | Sopková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
23 | Kolibková Lorraine Amie | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 61 | ||||
24 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 65 | ||||
25 | STZ | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | |||
26 | STZ | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | |||
27 | USP | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | |||
28 | STZ | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | |||
29 | STZ | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | |||
30 | USP | Trebuľová Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 112 | |||
31 | USP | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 170 | |||
32 | USP | Kamenská Viktória | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 176 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Líšková Barbora | 08. 12. 2019 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 69 | |||||
2 | Herdická Vanessa Mia | 18. 11. 2019 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | 76 | |||||
3 | Jabrocká Noemi | 15. 11. 2019 | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 76 | |||||
4 | Zitová Tamara | 19. 11. 2019 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 | |||||
5 | Ďuricová Nina | 16. 11. 2019 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 91 | |||||
6 | Lišková Ema | 18. 11. 2019 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | |||||
7 | Čambálová Ema | 24. 11. 2019 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 96 | |||||
8 | Košútová Lara | 15. 11. 2019 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 98 | |||||
9 | Matúšová Natália | 16. 11. 2019 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 110 | |||||
10 | Švorcová Stella Izabela | 19. 11. 2019 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
11 | Ondíková Sofia | 15. 11. 2019 | 2008 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 242 | |||||
12 | Gubková Nina | 24. 11. 2019 | 2007 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 252 | |||||
13 | Grajciarová Tereza | 17. 11. 2019 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 272 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Nováková Vanessa | 05. 01. 2020 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | |||||
2 | Dekanová Vanessa | 05. 01. 2020 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 34 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Berceliová Emma | 10. 01. 2020 08:17 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
2 | Buranská Nina | 09. 01. 2020 16:00 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 60 | ||||
3 | Čuboňová Lucia | 09. 01. 2020 08:10 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 63 | ||||
4 | Herdický Patrícia Zara | 10. 12. 2019 07:52 | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
5 | Hrbáňová Simona | 16. 01. 2020 20:45 [N] | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
6 | Chládeková Martina | 09. 01. 2020 14:29 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 66 | ||||
7 | Jobusová Katarína | 08. 01. 2020 04:11 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 69 | ||||
8 | Koppová Natália | 06. 01. 2020 18:49 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 | ||||
9 | Košecká Gabriela | 07. 01. 2020 23:02 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | ||||
10 | Kováčiková Nina | 08. 01. 2020 21:33 | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
11 | Kovarčíková Katarína | 07. 01. 2020 16:30 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 30 | ||||
12 | Mokrošová Hana | 02. 01. 2020 10:45 | 2007 | D-d | TK Hriňová | 157 | ||||
13 | Pirohová Dominika | 06. 01. 2020 12:01 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
14 | Polacká Dominika | 30. 12. 2019 20:40 | 2007 | D-d | OZ ŠK Odema Púchov | 130 | ||||
15 | Sazonová Evelina | 03. 01. 2020 08:24 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | ||||
16 | Šramková Tamara | 09. 01. 2020 14:39 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
17 | Štibrányová Natália | 07. 01. 2020 16:56 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
18 | Vavrová Yasmin | 09. 01. 2020 14:01 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
19 | Žabková Kiara | 09. 01. 2020 17:57 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 |