' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Köberling Karol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Homolová Jana (B)   
Termín od:18.01.2020 Termín do:21.01.2020
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-17.01.2020 12:00LTC

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Köberling Karol, ZVR: Homolová Jana

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Matunák 
   18.01.2020
2. Richard Pleško 
 
3. Gabriel Gyén 
   18.01.2020
4. Tomáš Slašťan 
 
5. Martin Bobošík 
   18.01.2020
6. Boris Valuh 
 
7. Adam Gombár 
   18.01.2020
8. (5-8)Michal Mikuš 
 
9. (3-4)Šimon Dióssy 
   18.01.2020
10. Markus Kollár 
 
11. Martin Frič 
   18.01.2020
12. Samuel Alexander Krajčír 
 
13. Tomáš Fašung 
   18.01.2020
14. Martin Žembery 
 
15. Jakub Rendek 
   18.01.2020
16. (5-8)Alex Čech 
 
17. (5-8)Matej Maruniak 
   18.01.2020
18. Richard Lupták 
 
19. Dominik Gibala 
   18.01.2020
20. Adam Frátrik 
 
21. Lukáš Horváth 
   18.01.2020
22. Dominik Trnavský 
 
23. Richard Lihocký 
   18.01.2020
24. (3-4)Radovan Kriško 
 
25. (5-8)Jakub Vasky 
   18.01.2020
26. Jozef Karas 
 
27. Michal Tóth 
   18.01.2020
28. Peter Danko 
 
29. Dávid Pajtáš 
   18.01.2020
30. Martin Verbovský 
 
31. Adam Paľko 
   18.01.2020
32. (2)Marko Bekéni 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Matunák M.  Čech A. 
   18.01.2020
2. BYE 
 
3. Tóth M.  Pajtáš D. 
   18.01.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Danko P.  Bekéni M. 
   18.01.2020
6. BYE 
 
7. Kollár M.  Valuh B. 
   18.01.2020
8. Rendek J.  Horváth L. 
 
9. Gibala D.  Karas J. 
   18.01.2020
10. Žembery M.  Fašung T. 
 
11. BYE 
   18.01.2020
12. (3-4)Maruniak M.  Mikuš M. 
 
13. BYE 
   18.01.2020
14. Bobošík M.  Frič M. 
 
15. BYE 
   18.01.2020
16. (2)Dióssy Š.  Vasky J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 1
2 Bekéni Marko31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky 3
3 Kriško Radovan31.10.20222008S-chTK Nová generácia NMnV 5
4 Dióssy Šimon31.10.20222008S-chTK Mladosť Košice 7
5 Vasky Jakub31.10.20222008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
6 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 10
7 Maruniak Matej31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
8 Čech Alex31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 12
9 Danko Peter31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava 17
10 Gombár Adam31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky 27
11 Fašung Tomáš31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 33
12 Pajtáš Dávid31.10.20222008S-chTK Slovan Galanta 34
13 Pleško Richard31.10.20222008S-chTK Žilina 38
14 Frátrik Adam31.10.20222008S-chTK Žilina 40
15 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 41
16 Gyén Gabriel31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky 51
17 Verbovský Martin31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 57
18 Trnavský Dominik31.10.2020 !!!2008S-chTop tennis academy Zvolen 82
19 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
20 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
21 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
22STZValuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23STZHorváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
24 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
25STZKollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
26 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
27USPGibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
28STZRendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
29 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
30USPŽembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
31USPLupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
32USPLihocký Richard31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Lukáč Peter18. 11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
2Varinský Tibor18. 11. 20192009M-chTK HSC Piešťany  
3Turóci Timotej18. 11. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
4Petrik Martin15. 12. 20192009M-chTenisová akadémia Prešov  
5Lackovič Samuel19. 11. 20192009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
6Massi Matteo04. 01. 20202009M-chTC Topoľčany  
7Matušík Lukáš18. 11. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
8Hlóska Viktor22. 11. 20192009M-chMŠO Štúrovo  
9Ondrášik Dávid20. 11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10Takáč Samuel20. 11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
11Lipták Matej01. 01. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jura Michal11. 01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan09. 01. 2020 08:332008S-chTC EMPIRE Trnava 2
2Balušík Branislav18. 01. 2020 13:042008S-chTK Sparta Považská Bystrica 16
3Gallo Peter17. 01. 2020 06:442008S-ch1.TK Rožňava 14
4Halás Vladimír09. 01. 2020 08:402009M-chTK 77 Skalica  
5Herman Richard10. 01. 2020 13:592008S-chTK ZZO Čadca 32
6Horváth Timur17. 01. 2020 06:282008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
7Chmelár Timotej09. 01. 2020 18:332008S-chTC EMPIRE Trnava 29
8Ivashko Maksym13. 01. 2020 21:042008S-chTK Slávia STU Bratislava  
9Jabcon Richard16. 01. 2020 20:182008S-chTK Profitennis Academy Prešov  
10Kolodžej Filip28. 12. 2019 00:082009M-chTK Mladosť Košice  
11Konderla Filip22. 12. 2019 13:142008S-chTenisový klub Dúbravka BA 24
12Krahulec Martin17. 01. 2020 08:242008S-chTK Senica 13
13Lübeck Filip17. 01. 2020 08:062008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
14Luhový Ivan16. 01. 2020 07:072008S-chTK Púchov 26
15Petráško Matúš13. 01. 2020 14:252009M-chTK Žilina  
16Štefány Jakub16. 01. 2020 15:292008S-chTK Slovan Bratislava 23
17Strompf Marko31. 12. 2019 15:462009M-chTK DRANaM Košice  
18Šuchter Martin15. 12. 2019 15:422008S-chTK DRANaM Košice 31
19Sýkora Samuel17. 01. 2020 08:572009M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Turek Sebastian16. 01. 2020 17:302008S-chTKM Betliar 39
21Urban Filip13. 01. 2020 19:442008S-chTK Slávia STU Bratislava 43
22Urbánoš Filip17. 01. 2020 06:082009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23Valko Samuel16. 01. 2020 19:362008S-chTenisový klub Dúbravka BA 18
24Žikla Kristián14. 01. 2020 18:592008S-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk